صبانت , sabanet

صبانت

صبانت , sabanet

صبانت

4,178نــــفــــــر
عضو شده اند
4,178نفر عضو شده اند
94/09/25 12:27

عنوان دومین کشور بزرگ جهان از نظر کاربران فعال اینترنتی به هند داده شد

صبانت
رسیدن تعداد کاربران آنلاین به رقم 402 میلیون نفر موجب شد تا هند به عنوان دومین کشور بزرگ دنیا در زمینه تعداد مصرف کننده فعال اینترنتی معرفی و اعلام شود.

با این میزان کاربر فعال در دنیای مجازی، هند آمریکا را پشت سر گذاشت و پس از کشور چین با 600 میلیون کاربر آنلاین، در جایگاه دوم قرار گرفت. این در حالیست که تعداد کاربران سرزمین فیل ها در ماه مهر، 375 میلیون نفر اعلام شده بود.

برای آگاهی از جزئیات این گزارش در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

سازمان خدمات اینترنتی و موبایل هند در همکاری با موسسه تحقیقاتی IMRB بین المللی همین کشور و در نتیجه بررسی 35 شهر، این آمار را منتشر نموده اند. در این گزارش نوشته شده: «استقبال از اینترنت در هند حدود 10 سال طول کشید تا از 10 میلیون کاربر به یکصد میلیون نفر برسد، سه سال زمان برد تا از یکصد به 200 میلیون نفر ارتقا بیابد، این در حالیست که اضافه شدن صد میلیون نفر بعدی فقط در عرض یک سال انجام شد و کاربران از 300 به 400 میلیون نفر افزایش پیدا کردند.»

یافته های کلیدی این تحقیق موارد زیر را شامل می شود:

تعداد کاربران اینترنت در سال 2015 رشد چشمگیری داشته

به گزارش آمار یاد شده، تعداد کاربران فعال اینترنتی در کشور هند در سال جاری میلادی حدود 49 درصد بیشتر از سال گذشته است و اگر روند رشد و افزایش افراد بر همین منوال پیش برود در نیمه تابستان سال 2016 میلادی تعداد آنها به 462 میلیون نفر خواهد رسید.

بیش از 76 درصد از افراد برای دسترسی به اینترنت از اسمارت فون استفاده می کنند

رقم 76 درصدی در نتیجه افزایش استفاده از موبایل در کشور یاد شده است. در ماه آبان امسال، حدود 306 نفر از کاربران با تلفن هوشمند خود از اینترنت استفاده نموده اند. دو سوم از افرادی هم که هنوز از موبایل برای وبگردی یا دیگر مسایل اینترنتی بهره نمی گیرند، اظهار داشته اند به زودی این کار را انجام خواهند داد.

بیشتر افراد هر روز آنلاین هستند

در این گزارش مشخص شده حتی تعداد افرادی که به طور ثابت هر روز از اینترنت استفاده می کنند نیز زیاد شده و در مقایسه با ماه مهر، حدو 69 درصد رشد داشته است.

تعداد کاربران مرد بیشتر از زنان بوده

جالب است بدانید که 71 درصد از کاربران اینترنت در کشور هند را مردان تشکیل می دهند و سهم زنان از این بازار فقط 29 درصد است. البته این آمار در مناطق شهری این کشور پهناور متعادل تر ظاهر گشته و مردان 62 و زنان 38 درصد کاربران اینترنتی را تشکیل داده اند. بعلاوه، افزایش تعداد زنانی که از اینترنت بهره می گیرند 39 درصد اعلام شده که در مقایسه با آمار 28 درصدی مردان، رشد با سرعت بیشتر را نشان می دهد. در آخر هم اشاره کنیم که در مناطق روستایی، 88 درصد از کاربران اینترنت را مردها تشکیل داده اند و فقط 12 درصد از آنها زن هستند.

فقط یک سوم از مردم هند به اینترنت دسترسی دارند

شاید برای شما هم عجیب باشد، در کشوری که به عنوان دومین قطب مصرف کننده اینترنت در دنیا معرفی گشته، فقط یک سوم از جمعیت به دنیای مجازی دسترسی دارند. اما این حرف واقعیت دارد و این در حالیست که بیشتر جمعیت هند از دنیای مجازی بی خبر هستند.

99
    آخرین مطالب صبانت
    سرویس زمستانه صبانت- به همراه مودم wifi تصمیم‌گیری در مورد تلگرام طی هفته‌ی جاری حضور صبانت در نمایشگاه الکامپ تهران عنوان دومین کشور بزرگ جهان از نظر کاربران فعال اینترنتی به هند داده شد اخذ پروانه بهره برداری از شبکه ارتباطات ثابت یا FCP چگونه سیگنال وای‌فای قدرتمندتری دریافت کنیم صندلی برای معتادان به اینترنت/عکس فروش اینترنت پرسرعت صبانت - طرح پاییزه به همراه مودم رایگان سلام بر محرم دسترسی به اینترنت در هواپیما فراهم می‌شود حضور صبانت در نمایشگاه کامپیوتر مشهد چگونه ایمیل های مزاحم را بلاک کنیم؟ ماهواره‌ی اینترنتی رایگان فیس بوک برای آفریقا آیا دوست دارید در شركت گوگل استخدام شوید؟ اختلال جهانی در تلگرام / کشورهای مشکل دار را در این نقشه ببینید خداحافظ گوگل، سلام آلفابت پیامک‌های تبلیغاتی را این طور مسدود کنید چگونه رمز وای فای را تغییر دهیم؟ +آموزش تصویری صبانت در نمایشگاه الکامپ گیلان پر شدن حافظه موبایل زنی که‌رباتش را در صف خرید آیفون قرار داد! عید سعید قربان مبارک باد صبانت در نمایشگاه بین المللی اردبیل لیست کامل دستورات قابل اجرا در Run اطلاعات کاربران ایرانی تلگرام در کدام کشور نگهداری می شود؟ خطوط PCM چیست ؟ 10 کشور دارای کم‌ترین سرعت اینترنت در دنیا یا ضامن آهو آیا عضویت در شبکه های اجتماعی مزیت است؟ سرویس تابستانه صبانت