دکتر محسن رضایی , rezaee.ir

دکتر محسن رضایی

دکتر محسن رضایی , rezaee.ir

دکتر محسن رضایی

3,357نــــفــــــر
عضو شده اند
3,357نفر عضو شده اند
95/09/20 12:55

مسئولان فریب عربستان را نخورند

دکتر محسن رضایی
عربستان بزودی منزوی‌تر خواهد شد

اسباب اِنزواى آل سعود در منطقه پشت سر هم تحقق پیدا می‌کند.
شکست این پادشاهى در یمن، شکست عوامل و شاگردانِ وهابیت یعنی داعش در عراق؛ و همچنین شکست جبهه النصره و دیگر تروریست‌ها در سوریه که با میلیاردها دلار سعودی تقویت شده بودند، اوضاع عربستان را به کلی به هم ریخته، آنها را بر سرِ چند راهی دشوار قرارداده است. اکنون حاكمیت عربستان بدترین شرایط خود را مى گذراند.

امیدوارم، مردم عربستان از چنگال آل سعود، نجات پیدا کنند.
مسئولان کشور ما فریب تغییر موضع موردى عربستان را نخورند. آنها در ضعف چهره نرم به خود می‌گیرند و البته ممکن است برای نجات خویش دست به خودکشی هم بزنند و در خلیج فارس ماجراجویی کنند. برای هردو حالت آماده باشیم.
99
    آخرین مطالب دکتر محسن رضایی
    دیپلماسی در دنیا، صحبت کردن با گرگ‌ها است، باید بااقتدار به گفتگو با گرگ‌ها رفت افتتاح قرارگاه جهاد توانمندسازی استان ایلام امنیت ایران و اقتدار ما در جهان اسلام، پشتوانه مسلمین جهان است ادای احترام دکتر محسن رضایی به شهدای ورزشگاه چوار ایستادگی ملت و هدایت حکیمانه رهبری ارکان پیروزی ما است نگرانی دشمن از سلاح فرهنگی ماست امیدوارم حاج احمد متوسلیان در جشن نابودی اسرائیل در کنارمان باشد پیگیری طرح احیای 550 هزار هکتار از اراضی خوزستان با حضور دکتر رضایی با مشارکت خیریه‌ها، توانمندسازی بخش‌های محروم خوزستان تسریع می‌شود گزارش تصویری از حضور سرلشکر پاسدار محسن رضایی در یادواره شهید علیخانی در شهرستان باغملک گزارش تصویری از حضور دکتر محسن رضایی در نوزدهمین جشنواره تولیدات صداوسیما در دوران جنگ، غیر از خدا و دوربین‌های صداوسیما کسی با رزمندگان ما همراه نبود امروز در سرزمین سوریه نصرت خدا را می‌بینیم انقلاب اسلامی محصول عبور از سختی ها است آزادسازی حلب مانند آزادسازی خرمشهر، معادله نبرد را بر هم زد ماجرای جدیدِ روباه پیر در خلیج‌فارس نمی‌توانیم در جنگ امروز دشمن تماشاچی و نظاره‌گر باشیم معجزه آبادسازی باید به دست مردم رخ بدهد برجام مثل برف در حال آب شدن است دولت‌ها به دانشجویان بدهکارند مسئولان فریب عربستان را نخورند تدبیر و امید به اقتدار هم نیاز دارد پاسخ ما به تمدید تحریم‌ها کوبنده‌تر خواهد بود جناح‌های سیاسی مدتی به استراحت بروند! ما با آمریکا مبارزه می‌کنیم اما به دنبال جنگ‌افروزی نبوده‌ایم خوزستان بار دیگر حسینی بودن خود را به تاریخ نشان داد بسیج تابلو بیداری ملت ایران است / می خواهند با تبلیغات دروغین، چهره بسیج را خدشه دار کنند چرا دولت‌ها در چهار سال دوم دوره خود ارزش پول ملی را تضعیف می‌کنند؟ پیام محسن رضایی در پی شهادت زائران در عراق و تصادف قطار دشمنان ما از تمدن بزرگ ایران اسلامی می‌ترسند