شبکه قرآن , qurantv_ir

شبکه قرآن

شبکه قرآن , qurantv_ir

شبکه قرآن

13,286نــــفــــــر
عضو شده اند
13,286نفر عضو شده اند
97/07/1 10:22

حضرت فاطمه (س) تعریف می کنند که شبی به بستر رفته...

شبکه قرآن


حضرت فاطمه (س) تعریف می کنند که شبی به بستر رفته بودم تا بخوابم پیامبر صدایم کرد فرمود تا چهار کار انجام نداده ای نخواب:

قران را ختم کن .
مومنان را از خودت خوشنود و راضی کن .
حج و عمره به جای بیاور .
پیامبران را شفیع خودت کن .
و بعد بخواب .

آنگاه به نماز ایستاد. من صبر کردم تا نماز پدر تمام شود و گفتم ای رسول خدا چهار کار برایم مشخص کرده اید که توان انجام آنها را ندارم .پیامبر فرمود:
سه مرتبه قل هو الله بخوان مثل این است که قرآن را ختم کرده ای .
برای مومنان آمرزش بخواه تا همگی آنان را خوشنود کنی .
با فرستادن صلوات من و دیگر پیامبران شفیع تو خواهیم شد .
با گفتن ذکرسبحان الله ،الحمدالله ،لا اله الا الله و الله اکبر مثل اینکه حج و عمره به جای آورده ای .
99
37
2
24
محمدعلی  آرمیون , armion
یکشنبه 1 مهر ، 13:34
خیلی خوب ...
ادامه
مهدی علوی , nouri1348
یکشنبه 1 مهر ، 10:40
20
ادامه
آخرین مطالب شبکه قرآن
رفتار با همسر در قرآن مجید ... تلاوت سوره المطففین کاسبان قشنگ تو این وضعیت جامعه این سخنان خدا رو بشنوند صفحه سیصد و چهل قرآن مجید صفحه سیصد و سی و نه قرآن همانا فرزندان آدم را کرامت بخشیدیم سوره اسراء، آیه... رهبر انقلاب: عمل به قرآن تنها راه پیشرفت و سعادت امت اسلامی است دین همه پیامبران اسلام است (آیه قرآن) مستند خیال پرست:مافیای سکس و فحشا در ایران صفحه سیصد و سی و هشت قرآن و چه کسی جز گمراهان از رحمت پروردگارش نا امید میشود؟ آنان که همواره خدا را یاد میکنند صفحه سیصد و سی و هفت قرآن صفحه سیصد و سی و شش قرآن وقتی خیلی بچه بودم، و برای کمک به برادرم که مشغول... صفحه سیصد و سی و پنج قرآن سورۀ ص | صابر عبد الحكم | مشاری راشد العفاسی | سعد الغامدی | سورة ص صفحه سیصد و سی و چهار قرآن علی(ع)چراخارجیهادرعمل به قرآن ازشمااهل قرآن سبقت گرفته اند؟! خطبه اخر الله پاشاده عالمیان سوره عبس تلاوت زیبا و پند آموز آلله متعال صفحه سیصد و سی و سه قرآن نسا 34 سوره بقره آیه 228 زن مرد برابر نیستند چون موجودی متفاوت هستند چگونه دو موجودمتفاوت میتوانند برابر باشند چرا اسلام به زنها اجازه چند همسری و ازدواج مجدد همزمان را نداده است؟ ﻗﻠﻤﯽ ﺍﺯ ﻗﻠﻤﺪﺍﻥ ﻗﺎﺿﯽ ﺍﻓﺘﺎﺩ ﺷﺨﺼﯽ ﮐﻪ ﺁﻧﺠﺎ ﺣﻀﻮﺭ ﺩﺍﺷﺖ... آل عمران دعوت به وحدت عاقبت فرقه ها 105 و چون كسانى مباشید كه پس از آنكه دلایل آشكار برایشان آمد پراكنده شدند و با هم اختلاف پیدا كردند و براى آنان عذابى سهمگین است (۱۰۵) صفحه سیصد و سی و دو قرآن روزی حضرت داوود از یك آبادی میگذشت.... سوره فلق تلنگر های قران به انسان ها قابل توجه غرب زده ها و بی حجاب ها لائیک ها