نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

کلوب تعطیل شد


کاربران و همراهان سایت کلوب، سلام


از اینکه مجبور هستیم از شما خداحافظی کنیم متاسفیم.


بدلایل متعدد فنی و غیر فنی مانند قدیمی شدن نرم افزار سایت، عدم وجود دلیل و انگیزه کافی جهت سرمایه گذاری مجدد برای خرید زیرساخت های جدید و دشواری نظارت بر محتوا ، پست ها و نظرات ، سایت کلوب تعطیل خواهد شد .


از همراهی شما در این 17 ساله ارائه خدمات سایت کلوب متشکریم و امیدواریم سایر سرویس های ایرانی پاسخگوی نیاز کاربران عزیز ما باشند.


در ضمن از کاربران عزیز خواهشمندیم در صورتیکه اطلاعات خود در این سایت احتیاج دارند ظرف 1 ماه آینده نسبت به برداشتن اطلاعات خود اقدام نمایند.


سایت کلوب

۱۵ مرداد ماه ۱۴۰۰

عقاب , ogab7

عقاب

عقاب , ogab7

عقاب

4,240نــــفــــــر
عضو شده اند
4,240نفر عضو شده اند
00/05/14 19:25

حتما می گویی مرده کسی ست که قلبش از کار افتاده باشد،...

عقاب
حتما می گویی مرده کسی ست که قلبش از کار افتاده باشد، بله...
ولى وقتی کسی حتی نتواند عقاید تازه را درک کند مرده به حساب می آید.

99
26
3
2
لاله ایرانی , hamta1398
پنجشنبه 14 مرداد ، 19:29
لایڪ..
ادامه
موری رفیق رودخانه برفی , crony61
پنجشنبه 14 مرداد ، 19:28
لایک
ادامه
محمود حیدری , mahmoodheidari7
پنجشنبه 14 مرداد ، 19:25
...+
ادامه
آخرین مطالب عقاب
اینو دیگه کجای دلم بزارم :/ این پرطرفدارترین و کم‌استفاده‌ترین ایموجی‌هاست.... این اروپاییها هم گند هم چیزو در آوردن!... ﻣﺮﺍ ﻣﺴﺖ ﮐﺮﺩﯼ، ﺷﺮﺍﺑﯽ ﻣﮕﺮ؟... ... ... آنجا که هیچ نیست به یاد بیاور که دوستت دارم . حقیقت اینه که اگه کسی پاشو از گلیمش درازتر کرد مقصر... انسان فقط چیزی را دوست دارد ، که کاملا تصاحب نکرده... ... ... سلام بر کسانی که در اعماق قلب ما زندگی میکنند بی... دبیر کل سازمان ملل : تصور اینکه سازمان ملل مشکلات... سرنوشت مانند یک رستوران مزخرف غیر عادی است که پیش... منو تو موقعیتی قرار نده که نشون بدم چقدر قلب سردی... همین قدر قانعم گاهی، سلامی حال و احوالی برایم عاشقی... حـالا کـــه شـده فتــح دلت ثبت جهــانی پرچم زده ام،آسوده... در سنین خاصی بی اعتمادی انسان آنقدر دقیق و حساس می... دوستم داشته باش !... نه می توانم آسمان باشم نه قفس بیچاره پرنده ای که... به یک جایی از زندگی که رسیدی میفهمی رنج را نباید... آلبر کامو در زمان طاعون ، زمانی که بیماری تموم شده... کوه به کوه نمیرسه اما حرفایی که پشتم میزنی به گوشم... بیهوده کوشیدم به پنهان کردنت ای عشق آن دانه ای که... :/ قورباغه به کانگورو گفت: من و تو می‌توانیم بپریم.... ماجرای سارق پشیمانی که مال سرقتی را پس آورد!... بنا بر نظر دیوید هیوم؛ کودک از من و شما بهتر می‌تواند... ﻧﻘﻞ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ عبیدالله‌خان ازبک چون به خراسان یورش برد... تو این دنیا هیچی قابل پیش بینی نیست الخصوص سیاست;...