نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب
عقاب , ogab7

عقاب

عقاب , ogab7

عقاب

4,025نــــفــــــر
عضو شده اند
4,025نفر عضو شده اند
99/08/9 00:19

دست هایی که تو جیب هم میکنیم تمیز بیرون نخواهد آمد...

عقاب
دست هایی که تو جیب هم میکنیم
تمیز بیرون نخواهد آمد ..

99
24
6
2
خاطرات روزهای پاک  , faraz_sol
جمعه 9 آبان ، 10:56
دقیقا همینطور ه آقا رسول
ادامه
  , tremendous
جمعه 9 آبان ، 08:20
... و این دزدی مستقیم از جیبهای مردم توسط نظام به همین روال ادامه خواهد داشت تا زمانی که جو بایدن به ریاست جمهوری آمریکا برسد تا شاید منفذی برای تنفس این نظام ایجاد شود! که آن هم بعید به نظر میرسد. کلا ما مردم از دید این نظام فوق الهی بازیچه و طفیلی بی ارزشی بیشتر نیستیم که هم از مالمون و هم از جان هامون به نحو احسن دارند استفاده می کنند صرف برای پا بر جا ماندن در قدرت!!
ادامه
  , tremendous
جمعه 9 آبان ، 08:16
تصحیح: انا = انحا
ادامه
  , tremendous
جمعه 9 آبان ، 08:16
نظام بخاطر کمبود بودجه واقعا به سیم آخر زده!! و علنا و مستقیما داره به انا مختلف از مردم دزدی می کنه!! از طریق بورس- از طریق دلار - از طریق گران کردن اجناس و عدم پایین آوردنشون بعد از پایین آمدن دلار ووووووو ..... این جواب به مردمی هست که دردانه ها و عزیز ترین کسان خود را برای پا بر جا ماندن این نظام به مسلخ فرستادند!!!
ادامه
خاطرات روزهای پاک  , faraz_sol
جمعه 9 آبان ، 01:10
حقیقتی تلخ
ادامه
محمود حیدری , mahmoodheidari7
جمعه 9 آبان ، 00:19
...+
ادامه
آخرین مطالب عقاب
من برای مُرده دعا نمی خونم اگه قراره من دعا بخونم... اون کسی که امروز به هیچکس اعتماد نداره یک روزی به... بس که میخواهم که باشم با تو در گفت و شنود یک سخن... در زندگی بر خلاف شطرنج بازی حتی بعد از کیش و مات... کودک 11 ساله بوشهری کمتر از دو ماه قبل بخاطر نداشتن... یک سیب افتاد و جهان از قانون جاذبه با خبر شد میلیون‌ها... وقتی گرسنه ای یه لقمه نون خوشبختیه .... در کلبه ما رونق اگر نیست صفا است آنجا که صفا است... مردم از چیزی که درکش نکنند وحشت دارند این بهترین شعار رییس جمهور بعدی میتونه باشه خانه ای روی مرز بلژیک و هلند ... تو اگه پیراهن بودی همونی بودی که دوست داشتم هر روز... گاهی اوقات ؛ حقیقت آنچنان آشکار است که به حقیقت نیاز... ... ... ... راز موفقیت همسرداری ملانصرالدین ملانصرالدین را گفتند... مقایسه تصاویر سحابی‌ها و چشم انسان اکنون به سروده... یه جایی تو Friends هست که ریچل به راس میگه : متاسفم... اشرف مخلوقات کم اورده بزرگوار حواست هست دیگه؟ دیدی به آخر سیگار که میرسی مزه ش عوض میشه ، جوری... اگر حاکم کشور درون باشی هر جا زندگی کنی در بیرون... وقتی یکی بهت میگه شدنی نیست حواست باشه که اون حرف... ما به دنیا آمدیم تا رنج ها بی صلاحب نباشند نکته ی جالب در مورد پرچم نروژ روزها و شب‌ها مثل کلیشه‌هایی که قبلاً تهیه شده باشد... تا ما با هم متحد نباشیم حال و روزمان همین است.... گویا حرکات ، افکار ، آرزوها و عادات مردمان پیشین... داد از این طرز مسلمانی که هرکس در نظر قبله را می‌جوید،...