نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب
عقاب , ogab7

عقاب

عقاب , ogab7

عقاب

3,837نــــفــــــر
عضو شده اند
3,837نفر عضو شده اند
99/05/20 09:27

افشاگرے تڪان دهنده و شنیدنے دڪتر محمدحسین ادیب....

عقاب
[https://www.aparat.com/v/VQEA6]
افشاگرے تڪان دهنده و شنیدنے دڪتر محمدحسین ادیب.
استاد دانشگاه تهران درباره پشت پرده هاے اقتصاد چین و چگونگے تاثیر آن بر دنیا

تا حدودے مے فهمید چرا ویروس ڪرونا به وجود آمده است!

99
29
6
3
فاطمه ر , 2020ffaattii
دوشنبه 20 مرداد ، 15:33
واقعا جای تاسف داره بدبخت ما که افسار مملکت دادن حضرات به چین
ادامه
  , tremendous
دوشنبه 20 مرداد ، 14:14
نظام مقدس نیازی به اقتصاد دان نداره چوناقتصاد مال خر هستش!!
ادامه
اسفندیار اسفندیاری , esfandiyar1
دوشنبه 20 مرداد ، 12:25
اگر در طول سالهای اخیر این دولتمردان بیسوادی که بر پستهای بالا رسیدند حداقل در کلاسها و دوره های این شخص شرکت میکردند امروز وضعیت اقتصاد مملکت این افتضاح نبود . ولی چه میشه کرد که این اقتصادانان گوشه نشین و حاشیه نشین هستند و یه مشت گاگول در راس امور مملکت قرار دارند .
ادامه
  , tremendous
دوشنبه 20 مرداد ، 12:16
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
ادامه
اسفندیار اسفندیاری , esfandiyar1
دوشنبه 20 مرداد ، 09:36
اقای دکتر ادیب رو می شناسم . یکی از اقتصاددانان برجسته هستش و دوره ها و کلاسهایی در مورد اقتصاد داره که بسیار پرطرفدار هستش .
ادامه
محمود حیدری , mahmoodheidari7
دوشنبه 20 مرداد ، 09:28
...+
ادامه
آخرین مطالب عقاب
برای انهدام یک تمدن ۳ چیز لازم است: خانواده نظام... آنچه برای رسیدن به قله موفقیت برای شما پله می‌شود،... تصویر بالا تولید آلمان غربی در 1988 تصویر پایین تولید... اسید، اولین چیزی رو که داغون می‌کنه، ظرفشه!... فردریک هفتم در سال 1863 از سلطنت دانمارک استعفا داد.... هنگام مرگم قبر مرا آغشته با خرافات هاے مذهبے ڪنید... به راستی،خسته تر از آن ایم که تن به مرگ دهیم.... رژیمی که مبنای آن بر فریب است، از مردم می‌خواهد تظاهر... انسان یک دیکتاتوری ایجاد نمی‌کند که انقلاب را حفظ... بازنشسته های خاجی به عنوان توریست میان ایران ، بازنشسته... وای اگر مَرد گدا یک شبه سلطان بشود مثل اینست که گرگی... من اگه شک کردن هام تبدیل به واقعیت نمیشد هیچوقت آدم... قرار بود خم به ابروهامون نیاد ولی خم به کمرهامون... در سال ۱۳۳۹ زمانی که شجریان در روستای رادکان معلم... دلخوش به اینکه فاتح قلبم شدی مباش اینجا کسی نیامده... به من رجوع کن من ناتمام مانده ام از تو . تنهاییِ من به سرش می زند تا با تنهاییِ تو به صحبت... این چه زندگیه که هر شب باید به این فکر کنیم که فردا... ما با پولی که به سختی به دست میاد ، چیزهایی میخریم... ... تعصبات به ندرت از طریق استدلال از بین می‌روند.... من از روییدن خــار سـر دیــــوار دانستم که ناکس،کس... انسان تصور میکند در نمایشنامه ای معین نقش خود را... هــزار راه رسیـدن بــه عشق را بلدی چرا که تک تک شان... هر دروغی كه میگیم یه بدهی به حقیقته!... هر آنچه که میخواستی، در آن سوی ترس است. همواره معتقد بوده ام برای خدا عشق بسیار بیشتر از... ‌انسانیت در من میمیرد وقتی مادری کنار مسجد جوراب... در دنیا فقط یک گناه هست و آن دزدی ست!... ...