نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب
عقاب , ogab7

عقاب

عقاب , ogab7

عقاب

3,694نــــفــــــر
عضو شده اند
3,694نفر عضو شده اند
99/04/20 10:42

کسی که دیگران رو قضاوت میکنه بدون اینکه بدونه چی...

عقاب
کسی که دیگران رو قضاوت میکنه بدون اینکه بدونه چی بهش گذشته
قطعا یه بیشعوره ...

99
24
7
2
  , tremendous
جمعه 20 تیر ، 20:58
... و این وسط چه پولهای هنگفتی که جیب های بعضی قضات و وکیل ها رو پر نمی کنه!!
ادامه
  , tremendous
جمعه 20 تیر ، 20:58
قوه ی قضائیه و دادگاه خانواده که باید ملجا و پناهگاه چه مرد و چه زن باید باشه شده میدان رقابت توانایی وکیل ها در به کرسی نشاندن ناحق!!!!
ادامه
  , tremendous
جمعه 20 تیر ، 20:56
وقتی یک مرد در مورد مهریه ی زنش و در حالی که واقعا استطاعت مالی نداره که بده باید سالها در زندان ها بپوسه و عمرش به هدر بره توقع دارید جوانان رغبتی هم برای ازدواج از خودشون نشان بدهند؟؟؟!! شما اصلا قوانین زیبای اسلام رو هم به لجن کشیده اید!!
ادامه
  , tremendous
جمعه 20 تیر ، 20:54
میگن چرا آمار ازدواج و فرزند آوری پایین اومده و قانون ازدواج اجباری!!!!!!!!!!!!! رو میفرستند مجلس!! یکی نیست بگه حالا از مسائل فقر و بیکاری و عدم توانایی زوج برای تامین معاش خانواده و ووو که بگذریم مسئله مهریه! که یک مسئله ی صد در صد اسلامی و برای تقویت بنیان خانواده است رو شما طوری طراحی و قانونی کرده اید که اتفاقا عامل سست شدن و افزایش آمار طلاق و کندن بنیان خانواده ه که طرف وقتی زنش مهریه اش رو میگذاره اجر مثل یک جانی و دزد با زوج برخورد می کنید!! طرف پیش خودش میگه عجب گهی خوردم زن گرفتم!!
ادامه
کیان آشفته , fireman311
جمعه 20 تیر ، 14:59
بلاشک...
ادامه
ریحانه    , sebakzagros
جمعه 20 تیر ، 13:52
+++
ادامه
محمود حیدری , mahmoodheidari7
جمعه 20 تیر ، 10:42
...+
ادامه
آخرین مطالب عقاب
ما رنج را احساس نمی کنیم با آن زندگی می کنیم . کسی که بخواد مال تو باشه خودش دورِ خودشو خالی میکنه... اعتماد بیش از حد میتونه به شدت بهت آسیب بزنه تعجب جمعی از مردان از پوشش یک زن آمریکا سال ۱۹۲۳... نگذار آرزوهایت یک روز تبدیل به حسرت بشوند مگر چند... ... واژه ی بودا یعنی بیدار شده یا به عبارت دیگر ، کسی... ... روحانی در حال گشایش اقتصادی ! روش متدوال این است که مرد باید به سراغ زن برود وقار... ‏تو میدون جنگ کسی که تفنگ دستشه دشمنت نیست، دشمنت... عادتها میتوانند انسان را نابود کنند، کافیست انسان... ... شبانی را پدری خردمند بود.... آنچنان که تاریخ به ما می آموزد ستمگران همیشه در آغاز... بعضے از نگاه ها صدایِ قشنگے دارند بدون کلامی جویایِ... چشم هایم را ڪہ مے بندم خیالت با دلم مے رقصد دروغ... یک روز سرانجام طاقتش طاق می شود و با صدای بلند جواب... ... باورتون میشه یه زمانی در ایران چپ دست‌ها را میزدن؟... ‌‏نتیجه‌ی سانسور این است که هیچکس اجازه ندارد هیچ... وقتی تحمل زندگی دشوار می‌شود به تغییر موقعیت می‌اندیشیم... گاهی اوقات کسی که دوستت دارد بیش از همه آزارت می‌دهد... ‌خرافاتی که آن‌ها به شما آموخته‌اند برای آن نیست... فرعون‌ها نمی‌توانند برده‌ها را به وجود آورند ، برده‌ها... زندان‌بانی که بیست و چهار‌ ساعته از زندانی‌اش مراقبت... از رنجی خسته ام که از آن من نیست . به انسان بودنت شک کن!... انسانهای گرسنه نه دین دارند و نه ایمان.... با خنده هایتان دیگران را نیز به شادی "دچار" کنید....