نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب
عقاب , ogab7

عقاب

عقاب , ogab7

عقاب

3,544نــــفــــــر
عضو شده اند
3,544نفر عضو شده اند
99/03/9 13:31

دو برادر بودن کت و شلوار میفروختن یکی احمد یکی محمود...

عقاب
دو برادر بودن کت و شلوار میفروختن یکی احمد یکی محمود

احمد مسئول جذب مشتری بود محمود قیمت میداد و همیشه آخر مغازه مینشست مشتری که میومد احمد با زبان بازی جنس را نشون میداد و زمان قیمت از محمود میپرسید داداش قیمت چنده؟
محمود میپرسید کدوم یکی؟ احمد میگفت کت شلوار مشکی دکمه طلایی جلیقه دار.
محمود میگفت ۸۲۰ تومان ولی احمد باز میپرسید چند؟ دوباره محمود بلندتر میگفت ۸۲۰ تومن.
احمد به مشتری میگفت ۵۲۰ تومن. مشتری که خودش قیمت ۸۲۰ شنیده بود با عجله ۵۲۰ میداد و میخرید! همه فکر میکردن احمد کر است ولی حقیقت این بود که قیمت کت و شلوار در واقع ۴۲٠ بوده ولی مردم به خیال یک خرید خوب زود میخریدن!!!

الان سایپا و ایران‌خودرو شدن احمد و محمود!

99
23
7
4
داریوش رستمی , hakhamanesh121
دوشنبه 26 خرداد ، 09:34
دقیقا
ادامه
بنفشه قاسمی , banafshea
شنبه 17 خرداد ، 10:52
ادامه
  , tremendous
جمعه 9 خرداد ، 14:33
دقیقا همینطور هست که در این پست فرموده شده! یعنی این رو بهش میگن بازار گرمی! یعنی خر داغ کردن! اینقدر با قیمتها بازی می کنند که مردم بالاخره قیمت واقعی و بالاتر از آن ارزش بین المللی این محصولات ماقبل تاریخ را ندانند و از روی اجبار آشقال های این دو لگن ساز را بخرند! بگذریم بهشت 8 تا در دارد که سه تای آن بروی قم باز میشود یعنی سه هشتم درهای بهشت مال قم هست!!
ادامه
رها  , parvaz8571
جمعه 9 خرداد ، 13:44
امان از این زود خریدنا...
ادامه
قاسم امیری , gasem77
جمعه 9 خرداد ، 13:35
آن چیز که شیران را کند روبه مزاج
انحصار است انحصاراست انحصار !!!
ادامه
نیما قرمزی , nimaqashqai
جمعه 9 خرداد ، 13:34
خدا لعنتشون کنە
ادامه
محمود حیدری , mahmoodheidari7
جمعه 9 خرداد ، 13:31
...+
ادامه
آخرین مطالب عقاب
بدون متن اندوهگین نیستم من اندوه جهانم !... طاعون دیالوگی ماندگار از کارتون پوریای ولی: اسکندر: اگه... مسئولان در کاخ‌های خود نشسته‌اند و به مردم می‌گویند... مراقبت عاشقانه یك پرستار از نوزاد دو‌ماهه در بخش... بلاخره اسم و هویت واقعی این چیه؟ پی خوشبختی همه‌ش از صبح تا شب دویدم من حتی یک آشنا،... احتمالاً فرو کردن حرفِ حساب تو گوشِ آدم بیشعور یه... «میلِ جنسی» ، انگیزاننده ی خیلی از تصمیمات، واکنش... در کشور ما هرگز نمی توان دانست بر آنکه حقیقت را می... بی نیـــــاز است بــه هــــر ترجمــه و تفسیری سوره... مرا در گلدانی دفن کنید می دانم شعری از دلم جوانه... وقتـی که سیــم حکــم کـند، زر خــدا شـود وقتــــی... بر مرده دلان پند مده خویش میازار زیرا که ابوجهل مسلمان... ای غم بگو از دست تــو آخــر کجـا بایـد شدن در گوشه... کتابی که میخوانی نباید به جای تو بیندیشد باید تو... آنقدر عزا بر سر ما ریخته اند که فرصت عزاداری نداریم... یه نفت فروشی توی محلمون بود نفت میفروخت یه روز منو... فرهادم اما چنـد سالی دیر فهمیدم افتاده دست دشمنانم... دستت را به من بده حرفت را به من بگو قلبت را به من... دلهره ی دلخواهم ، مانده ام دوستت داشته باشم یا.... آرى .... روحت شاد ممکن است که لباس و زبان و رسوم و آداب و معتقدات مردم... آدمی اگر فقط بخواهد خوشبخت باشد به زودی موفق می‌گردد،... همچو تسبیحی که دارد خاک دکان می خورد خاک بر سر ماندم... بحث کردن با یک فرد نادان فقط ثابت می کند یک نادان... سبحه بر کف،توبه بر لب،دل پر از ذوق گناه معصیت را... شب همه ی ما یکی یود اما ....