نرم افزار اندروید کلوب جستجوی مطالب
مرکز جامع سرطان , ncii

مرکز جامع سرطان

مرکز جامع سرطان , ncii

مرکز جامع سرطان

9,940نــــفــــــر
عضو شده اند
9,940نفر عضو شده اند
94/04/10 16:22

موادغذایی که با چربی‌ها مبارزه می‌کنند

مرکز جامع سرطان
سبزیجات خام
سبزیجات خام یکی از اسنک‌های (غذاهای سبک یا سرپایی) عالی می‌باشند، نیاز به قرچ قروچ جویدن (خوردن) را برآورده می‌سازند، پر از آب می‌باشند و به شخص کمک می‌کنند احساس کند سیر است، و دارای تعداد کمی کالری هستند. نصف فنجان کرفس قطعه قطعه شده تنها 8 کالری دارد. متخصصان تغذیه پیشنهاد می‌کنند روی کرفس اندکی کره بادام زمینی مالیده شود یا هویج را با سالسا (سس تند مکزیکی ) درست کنند (توی سالسا بزنند). اگر شخص هوس چیپس و سس یا قاتق کرده باشد، می‌تواند جایگزین نمودن چیپس با سبزیجات خام را امتحان کند.
هندوانه
متخصصان تغذیه می‌گویند مواد غذایی پر آب فضای بیشتری را در معده اشغال می‌کنند. این امر به بدن علامت می‌دهد که شخص به اندازه کافی غذا خورده است و در نتیجه برای غذا‌های دیگر فضای کمتری در معده باقی می‌ماند. بسیاری از میوه‌ها وسبزیجات لبالب از آب و مواد مغذی هستند اما تعداد کمی‌کالری دارند. هندوانه نمونه‌ای خوب از این میوه‌ها و سبزیجات می‌باشد، از منابع غنی آنتی اکسیدان لیکوپن است، و مقداری ویتامین A و C هم دارد.
ادامه در
99
249
16
171
علی  , alikhafan02
سه شنبه 28 آبان ، 10:40
+++++++++++++++++++
ادامه
محمود لطفی پور , muhamet1240
جمعه 24 شهریور ، 18:32
هیچ نوع مواد غذایی به اندزه وجودت که کنارم باشه برایم برام مفید نیست پری حان
ادامه
تابان دانایی , taban_d63
یکشنبه 21 آذر ، 19:22
لاااایک
ادامه
ولایت  مدار , fatemehlitooee
یکشنبه 28 شهریور ، 08:18
+
ادامه
چ 123  امید   , h1231
شنبه 27 شهریور ، 00:14
+++
ادامه
رویا جوجو  , royawwe
جمعه 14 اسفند ، 13:05
++
ادامه
حمیده محسنی , hamideh.mohseni
چهارشنبه 7 بهمن ، 09:45
عالی ، ممنون
ادامه
رز 21ف رز21ف , zxcvbnm00
یکشنبه 13 دی ، 18:42
عالی بود
ادامه
مهسا   , mahsa_niko
چهارشنبه 13 آبان ، 07:35
عالی
ادامه
رویا ز , but20
جمعه 10 مهر ، 01:06
بله بسیار عالی بود***but20.mihanblog.com
ادامه
رز رز , afsoon_k
دوشنبه 2 شهریور ، 09:05
کارتون عالیه
ادامه
سـهـنـد  , bega_raftam
پنجشنبه 15 مرداد ، 17:25
ادامه
لیلا  , frshm123456789
سه شنبه 13 مرداد ، 00:54
مطالبتون عااالیه مرسی
ادامه
مرکز جامع سرطان تحقیقات،درمان و آموزش سرطان , ncii.ir
یکشنبه 21 تیر ، 14:01
چیزی که شبیه سیب زمینی سرخ کرده است ، هویج است که در معرض هوا کمی زرد شده
ادامه
مرکز جامع سرطان تحقیقات،درمان و آموزش سرطان , ncii.ir
چهارشنبه 10 تیر ، 16:23
دوستان لطفا هم بپسندید و هم پست مجدد بزنید
ادامه
آخرین مطالب مرکز جامع سرطان
السلام علیک یا اباعبدالله فلزات سنگین قلیان با آب تصفیه نمی شوند . هفت سرطانی که دیر تشخیص داده می شوند آنچه باید در مورد سرطان پروستات بدانید روغن پالم در نوتلا آیا استفاده از دئودورانت‌ها یا ضدعرق‌ها با سرطان پستان مرتبط است ؟ راه های پیشگیری از 5 سرطان شایع در زنان زن قلب خانواده ، سلامت او ، سلامت خانواده مصرف روزانه حداقل 5 سهم سبزیجات و میوه جات به حفظ وزن مناسب و پیشگیری از سرطان و بیماری های مزمن کمک می کند سرطان قابل اجتناب است؛ سالم زندگی کنید. بیماری لثه با افزایش احتمال ابتلا به سرطان سینه ارتباط دارد . شما می توانید از ابتلا به سرماخوردگی و آنفلوآنزا پیشگیری کنید. روش طبخ گوشت در کاهش خطر ابتلا به سرطان موثر است انجام آزمون های غربالگری به تشخیص زودهنگام و درمان موثر سرطان روده بزرگ و راست روده ( دو سرطان های شایع در ایران ) کمک می کند. انجام آزمون های غربالگری به تشخیص زودهنگام دو سرطان شایع و قابل پیشگیری (پستان و دهانه رحم) کمک می کند . انجام معاینات منظم توسط خود فرد به تشخیص زودهنگام سرطان کمک می کند چاقی و اضافه وزن با افزایش خطر ابتلا به سرطان ارتباط دارد . فولات ( نوعی ویتامین B ) به کاهش خطر ابتلا به سرطان کمک می کند . مصرف سبزیجات خانواده کلم به کاهش خطر ابتلا به سرطان روده کمک می کند . ویتامین D به کاهش خطر ابتلا به سرطان کمک می کند . نوشیدن آب و مایعات خطر ابتلا به سرطان مثانه را کاهش می دهد . مصرف زیاد گوشت های فرآوری شده ( سوسیس و کالباس ) موجب افزایش خطر ابتلا سرطان‌‌های روده و معده می شود . مصرف غذاهای سرشار از کلسیم موجب کاهش خطر بروز سرطان روده و پولیپ‌‌های روده می‌‌شود BMI شما چند است ؟ یک وعده قلیان = 100 نخ سیگار !!! سبزیجاتی که باید خام مصرف شوند BMI چیست ؟ موادغذایی که با چربی‌ها مبارزه می‌کنند مردان هم باید مراقب سلامت خود باشند مردان هم باید مراقب سلامت خود باشند