منجی دوازدهم , monjiaj12

منجی دوازدهم

منجی دوازدهم , monjiaj12

منجی دوازدهم

651نــــفــــــر
عضو شده اند
651نفر عضو شده اند
95/07/7 22:49

۲. اهمیت بحث از مدعیان مهدویت ۱

منجی دوازدهم
به چه دلیل باید مدعیان مهدویت را شناخت؟ بررسی احوال این افراد عمدتا شیاد چه ثمره و فایده ای برای کسی که در باب شناخت مهدی موعود می کوشد به دنبال دارد؟ آیا بهتر نیست با طرد اینگونه افراد و نپرداختن به آنها ایشان را به زباله دان تاریخ روانه نمود و وقت خویش را به امری دیگری اختصاص داد؟

حق این است که بحث در خصوص احوال این جماعت و شناختن ایشان خالی از لطف نیست بلکه اهمیتی بس فراوان دارد به همین روی قبل از ورود به تبیینِ گزارشِ مختصری از این افراد، لازم است تا دلایل اهمیت بحث از ایشان را مطرح نمائیم. به هر روی سر اهمیت این بحث در اموری نهفته است که به برخی از آنها اشاره می شود:

شناخت دقیق تر اصول مهدویت

شکی نیست که شناخت امام زمان بر هر شیعه ای لازم و ضروری است تا جائی که در اعتقاد شیعه و بلکه مسلمین، به حکم احادیث فراوانی که در این باب وجود دارد؛ مرگ بدون شناخت امام زمان برابر با مرگ جاهلیت شمرده شده است. (ر.ک: اصول کافی، ج ۱، ص ۳۷۷ و … ) حال آیا بدون شناخت این مدعیان دروغین می توان شناخت دقیقی از مهدی حقیقی فراهم نمود؟

پاسخ منفی است و همانطور که «طلا شناس» تبحر خاصی در شناخت فلزات بدلی دارد «مهدی شناس» نیز نگاه نافذی در کنار نهادن مهدیان تقلبی داشته و دقتی مثال زدنی در شناخت مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف دارد.

به راستی افراد بسیاری بوده اند که به جهت نشناختن این جماعت و شگرد آنان در فریب مردم، فریب آنها را خورده اند و فلزی ناچیز و بی بها را به جای طلای ناب بی قیمتی قرار داده و از این طریق خود را در وادی «مرگ جاهلیت» داخل نموده اند.

99
    آخرین مطالب منجی دوازدهم
    ۶. مدعیان مهدویت امیرالمومنین علیه السلام 1 ۵. انگیزه مدعیان دروغین مهدویت ۴. اهمیت بحث از مدعیان مهدویت 3 ۳. اهمیت بحث از مدعیان مهدویت 3 ۲. اهمیت بحث از مدعیان مهدویت ۱ ۱. تعریف مدعیان دروغین نرم افزار اندرویدی «منــجی دوازدهــم» حکمت اشعار علامه میرجهانی با موضوع امام زمان(عجل الله) علامه میرجهانی تشرف یافته محضر امام زمان(عجل الله) تشکیل حکومت در عصر غیبت و استمرار احکام الهی خورشید پشت ابر در حال حاضر آیا نشانه هایی مبنی بر اینکه ظهور نزدیک است، وجود دارد؟ امام زمان (عج) از کجا ظهور می کنند؟ چرا دعای سلامتی امام زمان میخوانیم؟ بدون متن بدون متن بدون متن امیرالمؤمنین علی(علیه السلام) از ویژگى هاى انسان... مقاومت در برابر تحقیر و تمسخر دیگران سنخیت با امام زمان(عجل الله تعالی فرجه) سفارش امام زمان(عج) به خواندن دعای افتتاح در ماه رمضان *✿* از خدا چی بخوایم؟؟؟!!! *✿* *✿* دلت قــــرص باشه!!! *✿* آیا میتوان به امام زمان (عج)امیرالمؤمنین گفت؟ مهدویت در زیارت جامعه کبیره به نَفـــس خُـــود بیــش از اندازه آزادے نَدهیـــم! آن راههای ورد شیطان را به قلب انسانها و گامهای شیطان... در قرآن سوره مبارکه فرقان ایه 30 خداوند میفرماید:... در این ماه که مهمان خدا هستیم، درهای دوزخ بسته و...