میهن‌بلاگ , mihanblog

میهن‌بلاگ

میهن‌بلاگ , mihanblog

میهن‌بلاگ

919نــــفــــــر
عضو شده اند
919نفر عضو شده اند
بیشتر
94/03/16 12:19

روز جهانی محیط زیست

میهن‌بلاگ
شعار روز جهانی محیط زیست (2015): «هفت میلیارد رویا، یک سیاره، با احتیاط مصرف کنیم»
محیط زیست ما در خطر است! چه در مقیاس جهانی و چه در داخل کشور، ما با مشکلات متعدد زیستمحیطی روبهرو هستیم که زندگی خود و آیندگانمان را به خطر انداخته است. گرم شدن زمین، کاهش منابع آب شیرین، قحطی، گرسنگی و از بینرفتن گونههای جانوری از جمله این مشکلات بوده که همگی از آنها آگاهیم. اما نکته اصلی در پدیدارشدن این مشکلات زیستمحیطی، نقش انکارناپذیر آدمی در بوجودآمدن این مشکلات است. مشکلاتی که نهتنها، همه موجودات و جانداران ساکن این کره خاکی را دچار مشکل و معضلات فراوان نموده، بلکه گریبانگیر خود آدمی نیز شدهاست.
پنجم ژوئن(15خرداد) روز جهانی محیطزیست است. اینروز از سوی سازمان ملل برای افزایش آگاهی مردم در خصوص نگهداری محیطزیست و تحریک سیاستمداران به گرفتن تصمیماتی برای رویارویی با تخریب محیطزیست انتخاب شده‌است. در ایران و همزمان با سایر نقاط جهان ۱۵ تا ۲۱خرداد هر سال به عنوان هفته محیطزیست نامگذاری شده‌است.
میهنبلاگیها امسال به این رویداد خواهند پیوست تا با ایفای نقش خود در آگاهسازی مردم در خصوص حفظ محیطزیست، کمکی به بهبود شرایط محیطزیست و سبزتر شدن زمین نمودهباشند. در طول این هفته پستهای وبلاگی شما در خصوص مسائل مرتبط با محیطزیست را مطالعه و در طول هفته بلاگنوشتهای برتر را در کاربری‌های رسمی میهن‌بلاگ در شبکه‌های اجتماعی و وبلاگ مدیریت میهنبلاگ منعکس خواهیم نمود. موضوعات پیشنهادی ما برای هفته محیطزیست شامل موارد زیر میباشد:
1- رویای شما برای آینده زمین
2- معرفی و حمایت از تیمها و ایدههایی که به حفظ محیطزیست کمک مینمایند
3- انتشار گزارش و مستند در خصوص اثرات گرمایش زمین و نابودی محیطزیست بر منطقهای که در آن زندگی میکنید
4- انتشار گزارش و مستند در خصوص گونههای جانوری و گیاهی که به دلیلی شرایط بد زیستمحیطی از بین رفته و یا در خطر نابودی قرار دارند
5- ارائه پیشنهاد در خصوص راههای حفظ و بهبود محیطزیست و سبزتر شدن کره خاکی
خواهشمندیم پستهای خود درخصوص موضوع محیطزیست را با تگ «هفته جهانی محیط زیست» منتشر نمایید و آدرس آنها را به ایمیل پشتیبانی میهن‌بلاگ (support@mihanblog.com) ارسال کنید.
به امید زمینی سبز
http://admin.mihanblog.com/post/214
‫#‏محیط_زیست‬
‫#‏میهن‌بلاگ‬
‪#‎mihanblog‬
‪#‎WorldEnvironmentDay‬
99
37
1
22
کیان منجزی , kiann1355
شنبه 16 خرداد ، 12:32
زمین امانتی است دردستان ما
ادامه
آخرین مطالب میهن‌بلاگ
ماشین زمان - حسن میثمی ماشین زمان - میلاد احرام پوش ماشین زمان - سمانه نصیحت کن منِ امروز، ده سال قبل - لیلی رشیدی ماشین زمان - سیاوش کشمیری منِ امروز، ده سال قبل - سروش صحت ماشین زمان! خواندنی‌تر می‌شوید - افزوده شدن فونت‌های جدید بچه‌های مچکریم هفت میلیارد رویا، یک سیاره، با احتیاط مصرف کنیم روز جهانی محیط زیست روز جوان مبارک به امید موفقیت تیم ملی والیبال ایران در رقابت‌های... پنهان کردن احساسات باعث افسردگی می‌شود.... سال‌روز آزادسازی خرمشهر مبارک. سال‌روز آزادسازی خرمشهر مبارک مراقب صفحات جعلی باشید بزرگ‌داشت عمر خیام نیشابوری روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی محمدعلی سپانلو درگذشت خانم فرزانه بابایی یکی از معلمانِ مَقطعِ ابتدایی... نیمی از مسابقات وبلاگی سال ۹۳ بدون نتیجه رها شد پلنگ ایرانی صفحات رسمی میهن‌بلاگ روز ملی خلیج فارس باشگاه نویسندگان میهن‌بلاگ روز پدر میهن‌بلاگ در شبکه‌های اجتماعی معرفی میهن‌بلاگ