نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب
مجله علمی , majale-almi

مجله علمی

مجله علمی , majale-almi

مجله علمی

11,276نــــفــــــر
عضو شده اند
11,276نفر عضو شده اند
99/07/20 09:16

خطر جدیِ ویروس کرونا برای چشم‌ها کووید-۱۹ در اصل...

مجله علمی
خطر جدیِ ویروس کرونا برای چشم‌ها

کووید-۱۹ در اصل یک عفونت تنفسی است اما کارشناسان احتمال دادند که کروناویروس می تواند به چشم‌ها نیز نفوذ کند. اکنون، محققان به شواهد بیشتری در این رابطه دست یافته اند.
این یافته ها بر اساس مطالعه روی یک بیمار در چین بدست آمده که در مدت کوتاهی پس از بهبود بیماری کووید-۱۹ دچار حمله حاد گلوکوم (آب سیاه) شد.
پزشکان این بیمار به منظور درمان این عارضه، جراحی روی چشم او انجام دادند و تست های بافت چشم بیمار حاکی از آلوده شدن آنها به کروناویروس بوده است.
99
9
1
بهاره صدر , fihvi66
دوشنبه 21 مهر ، 23:36
منبع خبر نزاشتین
ادامه
آخرین مطالب مجله علمی
مینو محرز، عضو کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا:... کروناویروس از راه بینی، مغز را آلوده می‌کند محققان... ویژگی‌های ویروس جهش یافته کرونا کرونا کی تمام می‌شود؟... علائم کرونای شدید را بشناسید تا حالا ۳ واکسن کرونا بیرون اومده و خلاصه‌ ویژگی‌هاشون... تفاوتهای چند واکسن در حال ساخت. چرا گوشی‌های هوشمند هنگ میکند؟ نکاتی در خصوص استفاده از ماسک در روزهای بارانی شش خوراکی مفید برای کاهش دردهای مفصلی تحمل درد در... راه‎های خلاصی از سردردهای سینوسی در سرما خوراکی های ممنوع برای مبتلایان به تب ۵ نشانه هشداردهنده که خون بدن شما اکسیژن کافی ندارد... آیا تجویز آنتی‌بیوتیک برای کودکان زیر ۲ سال مضر است؟... آلودگی میکروبی ۹۷ درصد دستگاه های خودپرداز در بررسی‌های... ۷ باور اشتباه درباره ایمنی در برابر کرونا ۲۳ جهش ژنتیکی کرونا شناسایی شد معاون فناوری پژوهشگاه... ماسک‌های n95 سوپاپ دار در توقف گسترش کرونا بی‌فایده... آغاز تزریق انسانی واکسن کرونای داخلی؛ احتمالا خرداد... درمان ناموفق کرونا در بیماران دیابتی، ۱۰ درصد بیشتر... علائمی که از وجود مشکل در استخوان فک خبر می دهند با ارزش‌ترین برندهای جهان در سال ۲۰۲۰ علائم وقوع سکته قلبی مرگبار عوارض هولناک سی تی اسکن بی رویه برای تشخیص کرونا... دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه: داروی ساخته شده در کرمانشاه... ... حداکثر زمان مفید استفاده از یک ماسک چقدر است؟... عقیم شدن آقایان؛ تلخ‌ترین عارضه ابتلا به کرونا نتایج... ... بدون متن