نرم افزار اندروید کلوب جستجوی مطالب
معصومه ابتکار , m.ebtekar

معصومه ابتکار

معصومه ابتکار , m.ebtekar

معصومه ابتکار

36,824نــــفــــــر
عضو شده اند
36,824نفر عضو شده اند
94/08/6 11:51

به تکلیف عمل خواهیم کرد و باکی از فضاسازی ها نداریم

معصومه ابتکار
رسیدگی به امور کارکنان سازمان جزو وظایف هر دستگاهی به شمار می رود. ولی روشن است که با در نظر گرفتن مجموع مصایب محیط زیست کشور در این روزگار برای ما بیش از هر امری رسیدگی به این مصایب با در نظر گرفتن کمبودها و مشکلات مهم است. کمبودهایی که مورد اعتراض کارکنان است به نوعی در همه عرصه ها وجود دارد. مگر نیستند هزاران جوان تحصیل کرده که به خاطر شرایط کنونی از داشتن شغل محرومند؟
ما با آنچه در توان داریم باید برای همه چیز مایه بگذاریم، اما نه فقط در محدوده کوچک خودی ها. مردم هم در 24 خرداد 92 انتخاب خود را اعلام کردند.امروز خوشبختانه مباحث محیط زیست کشور پا را از مرزها بیرون برده و از زبان رییس جمهور و وزیر امور خارجه در سطح روابط دو جانبه و چند جانبه بین المللی مطرح می شود. مانند موضوع هامون که آقای دکتر ظریف می گوید: «تمام همکاری های ما با افغانستان به حق آبه هامون گره خورده است.»
حالا وقت کار است. بر عهد خود ایستاده ایم و از جنجال ها و سیاسی بازی ها باکی نداریم. جبهه پایداری، وطن امروز، آقای بذرپاش و طیف شان در تحریك و بهره برداری سیاسی از تجمع تعداد كمی از كاركنان با یاری رسانه ملی برای تضعیف محیط زیست و دولت یازدهم اقدام كردند و شعارشان این بوده که سازمان سیاسی شده است.
این در حالی است که مخالفان از اینکه سازمان با رویکرد کارشناسی جلوی زمین خواری ها، تایید غیرمسئولانه ارزیابی های زیست محیطی طرح های توسعه، سدسازی های بی رویه، تولیدات نامرغوب مانند بنزین پتروشیمی و از این دست ایستاده است ناراحت و نگرانند. گمان می رود که تهمت ها به خاطر این است که سفره های حرام برچیده می شود ... برای همین است که به تکلیف عمل خواهیم کرد و باکی از فضاسازی ها نداریم.
99
46
23
15
محسن  , newuser94
جمعه 8 آبان ، 19:44
اینكه میگفتن قبل توافق روزانه چند صد هزار دلار ضرر میكنیم الان بیان بگن این چند صد هزار دلاری كه روزانه جلوی ضررش گرفته شده كجا میره؟ همینجوری تو هوا حرف زدن كار شما اصلاح طلبانه. از روی ادلیسهاتونم میشه فهمید حرف زدنتون دلیل عقلی نداره. فقط یاد گرفتین از اینها حمایت كنین حالا به چی میرسین خدا عالمه. اینها همه چیزشون خوبه و حزب مخالف همه چیزش بد. بدبخت اون بچه هایی كه كنار شما بزرگ شن. آدم یاد ماجرای عمرو عاص میوفته
ادامه
محسن  , newuser94
جمعه 8 آبان ، 19:38
بهتره یه كم مطالعه كنی و بعدا" حرف بزنی. خانم ابتكار بیاد و بودجه های چندین میلیاردی كه كنار روحانی و قبلا" كنار خاتمی میگرفت رو بگه كجا هزینه شد؟
ادامه
مریم  فروتن  , farhad_2015
جمعه 8 آبان ، 19:02
آقای محسن از قزوین، فعلا که اکثر ملت می دانند جناح مقابل خانم ابتکار چه سفره هایی پهن کردند و چگونه دیگران را نه تهدید به اخراج بلکه اخراج کردند بدون اعتراض؛ مثل صدها استاد دانشگاهی که در دوران احمدی نژاد اخراج یا بازنشسته اجباری شدند و یا ارتقاء شغلی آنها متوقف شد. خوب است که تاریخ شهادت خواهد داد و در عصر ارتباطات چیزی مخفی نمی ماند.
ادامه
رضا خزایی , rezakhazai135
جمعه 8 آبان ، 18:31
+
ادامه
محسن  , newuser94
جمعه 8 آبان ، 13:47
بعد اینكه خانم ابتكار معترضین رو تهدید به اخراج كرده بود چی؟ بعدا" اونها كه ما توی تلویزیون دیدیم و اینترنت تعداد كمی از كاركنان بودن؟ لابد اونها كه رفتن ساری پیشواز روحانی همه ملت ایران بودن؟ همه چیز نه محدوده خودی ها؟ شما هم حزبیهاتون رو همه ملت ایران فرض كردین؟
راستشو بگو به كسی نمیگیم اون سفره ای كه میگی جمع شد كجا پهنش كردی؟ اگه اینها رو حذف كنی حال و روزت مشخصه
ادامه
محسن  , newuser94
جمعه 8 آبان ، 13:42
مردم 24 خرداد به شعارها و وعده هایی رای دادن كه توی همون شعار موند كه هیچ تازه عقبگرد هم كردیم. دیگه شما دم از سفره های حروم نزن. هر كی میگه تو یكی نگو. آدم باید چقدر رو داشته باشه همش فرافكنی كنه. كاش اونقدر كه تو شورای شهر جناح مخالف شما رو تحمل میكرد و دم نمیزد شما هم تاب تحمل جناح مخالف رو داشته باشین. فقط وایسادین از اب گل آلود ماهی بگیرین ببرین سر سفره؟
ادامه
دیاكو  , fuhrur
جمعه 8 آبان ، 02:43
ترو خدا استعفا بده جاتو بده به یه ادم دلسوز
ادامه
مریم شریفی , maryam_sharifi92
پنجشنبه 7 آبان ، 15:21

لایک حمید و بابوشکاسمنانی
ادامه
رضا خزایی , rezakhazai135
چهارشنبه 6 آبان ، 22:55
با تا جائی که امکان داره به افغانستان و پاکستان فشار بیارید تا مجبور بشن همکاری کنن
ادامه
بابوشکا  سمنانی , baboushka
چهارشنبه 6 آبان ، 21:26
کارکنان شما کاملا حق دارند به شما و سیستم معیوبتان اعتراض کنند لطفا به جای فرافکنی به مشکلات رسیدگی کنید
ادامه
طاها نجفی , roli_63
چهارشنبه 6 آبان ، 18:14
باشه سارا خانوم.ولی خدا شاهده من جز کارکنان حفاظت محیط زیست نیستم.اونا اعتراض کردن...من فقط گفتم بی کفایتی تا کجا رسیده .ک کارکنان مرکزی اون اداره معترضا
ادامه
جمشید  , am.shahin666
چهارشنبه 6 آبان ، 17:42
درود بر شما موفق باشید.
ادامه
آخرین مطالب معصومه ابتکار
خلاصه آنچه در تودیع و معارفه سازمان حفاظت محیط زیست گفتم: برنامه کاهش خطرپذیری فروریزش زمین در شهر تهران تصویب شد اصلاح الگوی مصرف در بخش کشاورزی امری ضروری است نشست خبری اولین کنفرانس سازمان ملل برای راه حل های مقابله با گرد و غبار شرایط خطرناک هورالعظیم به دلیل سدسازی‌های بی‌‌رویه ترکیه/وزارت امور خارجه برای نجات تالاب باید ورود کند معصومه ابتکار: تصمیم ترامپ برای خروج از توافق‌نامه... ابتکار در مراسم دوازدهمین دوره جایزه ملی: استقبال بخش خصوصی از سیاست درهای باز سازمان حفاظت محیط زیست فاصله با طبیعت را کم کنیم/ لک لک سفید ایرانی نماد جدید ام اس تنوع زیستی از مولفه های مهم فرهنگ، اشتغال و زندگی مردم است روز جهانی تنوع زیستی دوباره ایران؛ برای ایران ... دستاوردهای محیط زیستی دولت تدبیر و امید 6 دستاوردهای محیط زیستی دولت تدبیر و امید 5 دستاوردهای محیط زیستی دولت تدبیر و امید 4 آقای روحانی به دنبال کسب رأی از شکاف های جامعه نبود. مشارکت در انتخابات دریاچه ارومیه متن نامه مشترک ظریف و ابتکار به دبیرکل سازمان ملل چه بود؟ مراسم کاشت درخت دوستی با حضور هنرمندان وزیر نیرو اعلام کرد که احداث 50 سد از دستور کار خارج‌ شده است. پاسخ رئیس سازمان حفاظت محیط زیست به پرسش‌های «شرق»/ مجادله با ابتكار مقابله با گرد وغبار مستند برنامه 360 درجه در مورد احیای تالاب هورالعظیم اقدامات مشترک وزارت آموزش و پرورش و سازمان حفاظت محیط زیست مراسم جایگزینی 40 هزار دستگاه تاکسی فرسوده عملکرد دولت یازدهم برای هوای پاک گشایش های محیط زیستی برجام؛ از تقویت جایگاه بین المللی ایران تا انتقال فناوری دغدغه های محیط زیستی آیت الله هاشمی رفسنجانی انالله و اناالیه راجعون دستور معصومه ابتکار برای استخدام سرباز فداکار مریوانی در سازمان حفاظت محیط زیست آدم ها و اثراتی که به جا می گذارند