تراکتورسازی آذربایجان , itm

تراکتورسازی آذربایجان

تراکتورسازی آذربایجان , itm

تراکتورسازی آذربایجان

43,304نــــفــــــر
عضو شده اند
43,304نفر عضو شده اند
97/10/1 09:58

«اسدی» مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی از بازگشت آنتونی استوکس به تمرینات تیم تراکتورسازی خبر داد.

تراکتورسازی آذربایجان
مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی از بازگشت آنتونی استوکس به تمرینات تیم تراکتورسازی خبر داد.

علی‌رضا اسدی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی درباره بازگشت استوکس به تبریز اظهار داشت: آنتونی استوکس بازیکن تیم تراکتورسازی به زودی در تبریز حضور پیدا می‌کند و‌ به تیم اضافه خواهد شد.

وی افزود: تمرینات تیم تراکتورسازی با توجه به تعطیلات نیم‌فصل‌ در حال حاضر تعطیل بوده و از هفته آینده در تبریز آغاز خواهد شد و استوکس نیز از روز ۱۳ دی ماه به تمرینات تیم اضافه خواهد شد.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی با اشاره به انتشار ویدیوئی از این بازیکن گفت: در خصوص تصاویری که از آنتونی استوکس در فضای مجازی منتشر شده است باید به مواردی اشاره کنم تا افکار عمومی و هواداران پرشور و شعور تراکتورسازی در جریان برخی از امور قرار بگیرند.

وی ادامه داد: استوکس حدفاصل سالهای ۲۰۰۷ تا ۲۰۰۹ عضو تیم فوتبال ساندرلند انگلیس بوده است، در بین این سال‌ها یعنی چیزی حدود ۱۰ سال پیش انتشار ویدیوی خصوصی‌ با همسرش وی را دچار مشکل می‌کند و این اتفاق باعث می‌شود که پرونده‌ای در دادگاه تشکیل شده و در پایان، دادگاه رای به تبرئه استوکس و صدور قرار مجرمیت برای متخلفین منتشر کننده تصاویر می نماید.

دکتر اسدی افزود: ولی برای ارکان مدیریتی باشگاه و بنده جای سوال دارد، چرا باید این ویدیو بعداز حدود ۱۰سال و درست در زمانیکه قرار بود جلسه‌ای با استوکس برگزار شود تا مقدمات لازم برای بازگشت وی به جمع پرشورها فراهم شود، این ویدیو در فضای مجازی منتشر می‌شود.

وی ادامه داد: برای ما سوال است چه کسی یا کسانی از حضور استوکس در تبریز بیم و هراس دارند؟ بهتر است عنوان کنم که با اینگونه شیطنت‌های نخ نما شده، تراکتور با حمایت مالک باشگاه و هوادارانش از حرکت باز نخواهد ایستاد و به راه خود ادامه می‌دهد تا به هدف نهایی برسد

۩۞۩٭☆★٭۩۞۩٭☆★٭۩۞۩٭☆★٭۩۞۩٭☆★٭۩۞۩
✔لایکــــ✔کامنتـــــ✔پست مجدد
۩۞۩٭☆★٭۩۞۩٭☆★٭۩۞۩٭☆★٭۩۞۩٭☆★٭۩۞۩
99
آخرین مطالب تراکتورسازی آذربایجان
سرمربی جدید تراکتور مشخص شد؛ لیکنز امشب در تبریز محمد تقوی با انتشار پستی در اینستاگرام از سرمربیگری تراختور استعفا داد خداحافظی اسدی با باشگاه تراکتورسازی دور جدید تمرینات تراختور از امروز شروع شد. استوکس: با گلزنی لطف تراختور را جبران می‌کنم زمان رسمی شروع نیم فصل دوم لیگ برتر فوتبال مشخص شد «اسدی» مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی از بازگشت آنتونی استوکس به تمرینات تیم تراکتورسازی خبر داد. پست مهاجم ایرلندی #تراکتورسازی که به خبر بازگشت وی قوت بخشید پست اینستاگرام قابل تامل از مجتبی ساعی لیونل مسی برای پنجمین بار کفش طلای اروپا را تصاحب کرد و به اولین بازیکن تبدیل شد که به این رکورد می‌رسد پیوستن قوچان نژاد به تراختور به علت درخواست سنگین باشگاه قبرسی منتفی شد. ۴ تا ۵ خرید جدید در راه تبریز علی کفاشیان استعفا کرد تصاویری زیبا از استادیوم مملو از تماشاگر یادگار امام تبریز در بازی روز گذشته تراکتور و فولاد تراختور _ فولاد خوزستان جدول واقعی لیگ برتر!!! و این تصویر که هر هفته آپدیت میشود ... عملکرد تیم های تراختور و فولاد تا هفته ۱۴ لیگ برتر پست اینستاگرام مجتبی ساعی در مورد تهمت های روزنامه ورزشی همشهری به وی جدول لیگ برتر در پایان بازی معوقه امروز از دریاچه ارومیه فقط یک مشت خاطره باقی مانده است.... پارس 0 - تراکتور 1 پخش زنده بازی تراکتورسازی و پارس جنوبی از شبکه استانی سهند و شبکه ورزش سیما حرکت ناجوانمردانه مهاجم پرسپولیس برابر مدافع #ماشین_سازی تصویر استوکس در داخل هواپیمای تبریز _ استانبول ساعت ۱۵ امروز ماشین را در مقابل تیم مافیایی تنها نگذاریم بازی پارس‌جنوبی-تراکتور را ناظمی قضاوت می‌کند گل تراکتورسازی به پرسپولیس صحیح بوده پخش بازی تراکتورسازی و پرسپولیس از شبکه سهند و شبکه سه هواداران تراکتور از تونل شماره چهار وارد ورزشگاه آزادی می‌شوند