نرم افزار اندروید کلوب
ایرانول , iranol

ایرانول

ایرانول , iranol

ایرانول

1,280نــــفــــــر
عضو شده اند
1,280نفر عضو شده اند
بیشتر
94/07/11 16:56

تجلیل از اتوسرویس کاران برتر گیلان .

ایرانول
به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شركت نفت ایرانول، مهندس اسحاقی مدیرعامل شركت نفت ایرانول در این مراسم ضمن تشكر از اتوسرویس كاران برتر گیلان، گفت : اگر بخواهیم فروش را قلب تپنده هر شركتی بدانیم بی شك شما سربازان خط مقدم هستید كه زحمات زیادی برای فروش و بخصوص حمایت از تولیدات داخلی در جهت افزایش تولید ناخالص ملی می کشید .اعتقاد دارم كه تك تك شما مشاوران امین هستید و می توانید با تجربیات چندین ساله ما را در مدیریت شركت راهنمایی كنید .
وی افزود: در همین راستا فرم هایی برای تحقیقات بازار در اختیارتان قرار داده ایم كه بتوانیم از نقطه نظرات شما در راه توسعه و پیشرفت شركت نفت ایرانول قدم برداریم.
مهندس اسحاقی با تاكید بر اینكه عاملین بی شك بازوان اجرایی ما هستند، تصریح كرد: یكی از مزایای برگزاری این سمینار آشنایی ما با مشكلات شما و همچنین شما نیز می توانید مسایل و مشكلات خود را با ما مطرح كنید تا بتوانیم از این نقطه نظرات در راه توسعه و پیشرفت شركت و پیشبرد اهداف استفاده كنیم.
وی در ادامه گفت: شركت نفت ایرانول تنها شركتی است كه دارای دو پالایشگاه در تهران و آبادان است .
وی همچنین تصریح كرد: خوشبختانه امسال بعد از 17 سال توانستیم در 24 روز فعالیت شبانه روزی اورهال سیستم هایدرو فینیشینگ را داشته باشیم و كیفیت روغن پایه را افزایش دهیم .
مدیرعامل شركت نفت ایرانول با اشاره به اینكه ایران در بحث نفت و فرآورده های نفتی سر آمد است، افزود: ما می توانیم بازارهای جهانی را تسخیر كنیم .
پیش از سخنان مدیرعامل ، شهاب عظیمی پور مدیر فروش و صادرات شركت نفت ایرانول نیز سخنانی ایراد كرد.
عظیمی پور با بیان اینكه در حال حاضر راه بازارهای خارجی برای ما باز شده است، تصریح كرد: همان طور كه می دانید كیفیت روغن ایرانول بین المللی است و تا چند ماه آینده روغن ایرانول را در داخل خودروهای وارداتی كه از كشور تركیه و اروپا به ایران خواهد آمد، مشاهده می كنید .
وی با اشاره به اینكه محصولات ایرانول برون مرزی شده است، اضافه كرد: این اقدام یكی دیگر از افتخارات شركت نفت ایرانول با توجه به تمام تحریم هایی است كه در این مدت در كشورمان وجود داشته است.
مدیر فروش و صادرات شركت نفت ایرانول در ادامه از اتوسرویس كاران استان گیلان درخواست كرد از محصولات ایرانی استفاده و تولیدات داخل را تقویت و حمایت كنند .
همچنین در این سمینار سرپرست معاونت تولید و بهره برداری و مدیر پالایشگاه تهران شرکت نفت ایرانول نیز سخنرانی كرد.
شهرام خراطی زاده افزود: در پالایشگاه آبادان انواع روغن پایه با آخرین فناوری روز دنیا تولید می شود و در پالایشگاه تهران نیز تولید روغن های صنعتی انجام می شود .
وی با بیان اینكه در حال حاضر روغن پایه ایرانول در حاشیه خلیج فارس و در آسیا در هند و كویت یك برند است و تنها روغن پایه ای است كه بالاترین كیفیت را دارد ، تصریح كرد: در پالایشگاه روغن سازی تهران و آبادان مجرب ترین كادر تولید، واحد تحقیق و توسعه و مركز كنترل كیفیت را داریم .
وی اضافه كرد: با توان تخصصی و كادر مجرب كه دراختیار داریم بالاترین سطح كیفیت روغن موتور و اس ان (SN) را تحت عنوان روغن رونیا در بازار عرضه کرده ایم كه برای خودروهای جدید مورد استفاده قرار می گیرد.
خراطی زاده همچنین به اتوسرویس كاران استان گیلان گفت: آنچه كه شركت نفت ایرانول به عنوان محصول روغن موتور بنزینی، دیزلی و روغن صنعتی به بازار عرضه می كند مطابق با آخرین استانداردها و فناوری های بین المللی است و كاملا بر برندهای خارجی كه از حاشیه خلیج فارس وارد كشور می شود برتری دارد.
همچنین در این سمینار منصور ملت دوست عامل فروش شركت نفت ایرانول در استان گیلان نیز ضمن تشكر از مدیرعامل شركت نفت ایرانول گفت: شعار بازرگانی ملت دوست مصرف روغن داخلی با كیفیت است .
وی با اشاره به اینكه هر ایرانی باید از اجناس با كیفیت داخلی استفاده كند تا ارز از كشور خارج نشود و بیكاری جوانان برطرف شود، افزود: روغن توتال 5 هزار فلزی با سطح كیفیت اس ال (SL) در بازار 54 هزار تومان است معادل همین روغن ایرانول 16000 است كه می توانید با همان كیفیت(SLCL) در بازار با قیمت 27 هزار تومان تهیه كنید .
ملت دوست در ادامه تاكید كرد: با مصرف روغن ایرانی با كیفیت به خودتان و مملكت تان خدمت و به شكوفایی هر چه بیشتر اقتصاد ایران عزیز كمك كنید.
گفتنی است، سمینار اتوسرویس كاران برتر استان گیلان سه شنبه 10 شهریورماه 94 در سالن گلستان رشت برگزار شد. همچنین در پایان این مراسم از اتوسرویس کاران نمونه استان تجلیل به عمل آمد .
99
    آخرین مطالب ایرانول
    مدیرعامل شركت نفت ایرانول از مذاكره با شركت های بزرگ نفتی برای همكاری دو جانبه خبر داد. اهدای تندیس جشنواره برترین شرکت های ایران به شرکت نفت ایرانول. ایرانول موفق به دریافت گواهینامه چهره ماندگار کیفیت شد. تجلیل از اتوسرویس کاران برتر گیلان . تجلیل از اتو سرویس کاران برتر تبریز . خلاصه بازی فوتبال نفت ایرانول - قلم ورزش مهندس اسحاقی برای دو سال دیگر به عنوان مدیرعامل شرکت نفت ایرانول انتخاب شد. مجوز خوشنامی صادراتی شرکت نفت ایرانول تمدید شد. تمدید گواهینامه های سیستم مدیریت زیست محیطی، ایمنی و بهداشت حرفه‌ای. تیم فوتبال نفت ایرانول در اولین بازی خود از سری مسابقات لیگ دسته یک کارگران استان تهران رقیب خود را شکست داد. تعمیرات اساسی و راه اندازی مجدد تصفیه با هیدروژن پالایشگاه تهران درخشش شرکت نفت ایرانول با تقسیم سود 2800 ریالی استقبال گسترده بازدیدکنندگان از غرفه ایرانول شرکت نفت ایرانول میزبان شما در بیستمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی - 16 الی19 اردیبهشت94 - محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران - سالن27 - 9صبح الی 4 بعدازظهر عاملین برتر فروش شرکت نفت ایرانول معرفی شدند. شرکت نفت ایرانول موفق به دریافت نشان مسئولیت پذیری اجتماعی از کنفرانس ملی برند پایدار شد. برگزاری مراسم روز زن و ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) در شرکت نفت ایرانول حضور دكتر ربیعی وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پالایشگاه تهران شرکت نفت ایرانول همزمان با تحویل سال 1394(1) بازتاب گسترده حضور دكتر ربیعی در جمع كارگران ایرانول همزمان با تحویل سال نو نصب دستگاه آنالیز گازهای خروجی از کوره به منظور حفاظت از محیط زیست حضور وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در لحظه تحویل سال۹۴ سال 1394 مبارک جایزه ملی مدیریت مالی ایران در کلکسیون افتخارات شرکت ایرانول ممیزی مراقبتی ISO 9001 و تمدید ISO/TS 29001 تاریخچه صنعت نفت ایران اولین جشنواره رتبه بندی شرکت های تابعه شستا شرکت نفت ایرانول موفق به دریافت گواهینامه سازمان ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان شد شرکت نفت ایرانول در جمع صد شرکت برتر (IMI-100) ایرانول حامی همایش شرکت های برتر ایران عرضة ایرانول لیما با بسته بندی 10 پوندی فلزی