نرم افزار اندروید کلوب
رسانه اطلاع رسانی کلوب , information

رسانه اطلاع رسانی کلوب

رسانه اطلاع رسانی کلوب , information

رسانه اطلاع رسانی کلوب

98/01/12 17:23
با سلام و آرزوی سلامتی و شادی خدمت کاربران محترم سایت کلوب...

همانطورکه مطلع هستید اخیرا برنامه اندرویدی سایت کلوب منتشر شده است. صفحه خانه این نرم افزار به نشر اخبار مهم سیاسی، فرهنگی، علمی، اجتماعی و همینطور بازنشر پست هایی از کلوبها و رسانه های برتر هر ماه می پردازد.

پست های برگزیده از کلوبهای برتر هر ماه توسط "مدیر کلوبها و رسانه ها" بر اساس کیفیت و در موضوعات ذکر شده (با ظرفیت روزانه ۱-۲ پست در هر موضوع) انتخاب میگردند.

امیدوار هستیم که با بازنشر پست های کیفی، به معرفی هر چه بیشتر کلوبهای ارائه کننده مطالب کیفی به کاربران و جذب کاربران به این کلوبها و رسانه ها کمک نمائیم.

کاربرانی که از نرم افزار اندرویدی استفاده نمیکنند نیز میتوانند با عضو شدن در رسانه دیوار مطالب دیوار اصلی کلوب را مشاهده نمایند.

مدیران محترم کلوبها هم میتوانند مطالب کیفی خود را (حداکثر ۲ مورد در هفته) برای انتشار در دیوار اصلی کلوب کاندیدا نمایند. بدین منظور لینک مطلب خود را به کاربر "مدیر رسانه ها و کلوبها" (https://www.cloob.com/name/clubsman) ارسال نمایید.

آدرس دیوار اصلی کلوب:
99
29
9
6
محمدحسن س , m3125s3125
جمعه 30 فروردین ، 13:28
سلام اگه امکان تغییر رنگ تم هم داخل آپدیت جدید می بود بهتر می شد
ادامه
حمیدرضا ا , hamiddotnet
جمعه 23 فروردین ، 17:05
احسنت ایده خوبیه.
ادامه
سكوت  , bookcity
دوشنبه 12 فروردین ، 18:55
امیدوارم موفق باشید.
منم به سهم خودم تلاش میکنم.
ادامه
سكوت  , bookcity
دوشنبه 12 فروردین ، 18:13
حالا مثلاً مطالب پر محتوا مورد استقبال قرار میگیره؟ والا نمیگیره مردم عاشق مطالب زرد و هجو هستند متاسفانه
پاسخ : دوشنبه 12 فروردین ، 18:48
باید بتدریج ذائقه مردم یا حداقل اعضاء این سایت رو تغییر داد و به مطالب محتوائی و مفید علاقمند کرد. باید سعی کرد.
ادامه
ن محمدی , n0904
دوشنبه 12 فروردین ، 18:03
احسنت به آقا داریوش
ادامه
داریوش  کمانگیر  , darush.k
دوشنبه 12 فروردین ، 17:38
هر گزارش از یه مطلب مغایر و بی محتوا
در واقع یه مطلب با محتواس
مطالبی هست که در رسانه وجدان خودمون قرار می دیم
به اون مطالبی هم که براتون ارسال می کنیم یه نگاهی کنید و رسیدگی کنید!
ادامه
محمدعلی  آرمیون , armion
دوشنبه 12 فروردین ، 17:30
خیلی خوب ، انتخاب مطالب با توجه به پسند کاربران و اهمیت موضوع آن با شما باشد ، موفق باشید
ادامه
  , tremendous
دوشنبه 12 فروردین ، 17:26
بسیار هم عالی اما لطفا به رسانه هاتون بفرمایید مطالبی بگذارید که ارزش خواندن و لایک کردن داشته باشند! گذاشتن یک عکس و نوشتن سه کلمه زیر آن کاری است که بیشتر رسانه هاتون منتشر می کنند!! البته اشکالی نداره اما بسیاری از پست ها بی محتوا و کم مایه هست یا همه اش دعا و آیه ی قرآن و ... می گذارند که خوب هر مسلمانی بالاخره اینها را می داند و یا هجویات و مزخرفات غیر مذهبی!!!
ادامه
  , barana.ehtesham
دوشنبه 12 فروردین ، 17:25
رسانه ی اطلاع رسانی کلوب حالت چطوره؟؟؟؟؟
ادامه
آخرین مطالب رسانه اطلاع رسانی کلوب
دیوار کلوب به روز رسانی 1.1.2 نرم افزار اندروید نرم افزار اندروید (به روز رسانی 1.09) این خبر قدیمی (آذر 97) است.... نسخه اولیه نرم افزار اندرویدی کلوب تغییر فرآیند عضویت و بازیابی کلمه عبور رفع مشکل گفتگوی آنلاین تغییرات در سایت مسدود سازی کاربران جعلی بروزرسانی در شرایط کلوب و رسانه قطع سرویس چندین ساعته ضمن سلام و عذر خواهی از کاربران... دوستان و کاربران عزیز سایت کلوب سلام همانطور که اطلاع... افزایش حریم شخصی در سایت کلوب با تغییر تنظیمات قطع سرویس 2.5 ساعته برنامه تیم جدید برای توسعه و تغییرات کلوب نظر سنجی کلوب کلوب به حیات خود ادامه می‌دهد! کانال رسمی اطلاع رسانی سایت کلوب بر روی پیامرسان تلگرام تغییرات کلوب با هدف حمایت از محتوای ارزشمند با عرض پوزش نسبت به اختلالات اخیر در سیستم گفتگوی... نکاتی در مورد درخواست تغییر نام رسانه تعلیق رسانه های متخلف و جلوگیری از اجحاف در حق رسانه های سالم تغییر نام رسانه های عمومی به تخصصی اطلاعیه شماره 2 تغییرات طبقه بندی سایت کلوب اطلاعیه تغییرات طبقه بندی سایت کلوب برچسب (هشتگ) ، امکانی جدید برای بازدید بیشتر و بهتر مطالب شما تشویق و حمایت رسانه های پرمحتوا و هدفمند افزوده شدن امکان سهم دهی در اشتراک گذاری به معاونان اعمال محدودیت به دلیل استفاده از ربات ها