نرم افزار اندروید کلوب
رسانه اطلاع رسانی کلوب , information

رسانه اطلاع رسانی کلوب

رسانه اطلاع رسانی کلوب , information

رسانه اطلاع رسانی کلوب

96/09/8 19:15

برنامه تیم جدید برای توسعه و تغییرات کلوب

رسانه اطلاع رسانی کلوب
دوستان و کاربران محترم سایت کلوب، سلام

در طول چند ماه گذشته در نظر داشتیم پیشنهاد همکاری در زمینه توسعه سایت کلوب را به همکاران شرکت صبا ایده بدهیم، ولی به عللی این پیشنهاد مطرح نشد. پس از اطلاع از تصمیم صبا ایده مبنی بر توقف فعالیت سایت کلوب، با توجه به سابقه همکاریمان و علاقه ای که به سایت کلوب داشتیم با صبا ایده تماس گرفته و اعلام کردیم که آماده ایم مسئولیت توسعه و نگهداری سایت را بپذیریم. از اینکه نهایتا سایت در اختیار تیم ما قرار گرفته خوشحال هستیم و امیدواریم با اجرای برنامه های توسعه رضایت کاربران محترم را درآینده نزدیک فراهم کنیم.

با تشکر از نظرات ارائه شده توسط کاربران در نظرخواهی سایت، برنامه ریزی صورت گرفته برای توسعه و تغییرات سایت که درچند فاز مجزا انجام خواهند شد، به شرح زیر اعلام میگردد.

در فاز اول که در فاصله زمانی شش ماه تا یکسال اجرا خواهد شد، هدف گذاری کلی در جهت ایجاد ثبات، و اجرای طرح های با اولویت بالا خواهد بود. سرفصل اقداماتی که در این فاز انجام میشود به شرح زیر است:

- پیاده سازی و ارائه نسخه اولیه نرم افزارهای موبایلی کلوب: این نرم افزارها امکان دسترسی به امکانات کلوب را از طریق گوشی های اندروید (و سپس iOS) فراهم خواهند کرد. بیشتر منابع تیم در این فاز بر روی این قسمت متمرکز خواهد شد.

- تغییر طراحی و ظاهر وبسایت و بهبود رابط تحت وب: علاوه بر ارائه طراحی ظاهری مدرنتر و جدیدتر، اشکالات رابط وب به دقت شناسائی شده و رفع خواهند گردید و سعی خواهد شد که قابلیت استفاده (usability) این رابط افزایش یابد.

- افزایش سطح حریم شخصی و ممانعت از مزاحمت های ناخواسته: اقداماتی که در این جهت انجام خواهند گرفت عبارتند از "جلوگیری از ارسال پیام های هرز، تبلیغاتی و مزاحم"، "ارائه مطالب و ویدئوهای آموزشی به منظور استفاده از امکانات فعلی سایت برای بهبود حریم شخصی کاربران" و ایجاد امکانات جدیدی برای این منظور.

- مجزا نمودن رسانه ها و کلوب ها: مطابق برنامه ریزی انجام گرفته رسانه ها و کلوب ها مجزا خواهند شد. هدف از این تفکیک اختصاص رسانه ها به "شرکت ها، سازمانها و شخصیت ها" و اختصاص کلوبها (گروه های بحث) به "بحث و گرد هم آیی کاربران" می باشد. بعد از این مرحله، بتدریج امکانات بیشتری برای هرکدام از این محیط ها اختصاص خواهد یافت.

در فاز های بعدی که پس از اجرای فاز اول آغاز خواهند شد، با ارزیابی نتایج فاز اول، به تصمیم گیری در مورد اولویت های سایت و توسعه سرویس ها خواهیم پرداخت.

با توجه به اینکه کد و امکانات زیربنایی سایت به تازگی به تیم جدید منتقل گردیده اند و همچنین با توجه به محدودیت منابع موجود و نیاز به زمان برای تجهیز و آموزش تیم های برنامه نویسی و اجرایی، انتظار داریم کاربران محترم با صبر خود ما را در اجرای برنامه های فوق یاری کنند.

به منظور دریافت نظرات و پیشنهادات کاربران محترم ، کلوب "پیشنهاد ها" دوباره فعال خواهد شد. کاربران علاقمند میتوانند پیشنهادات خود را در این کلوب مطرح کنند.

ضمن ابراز خوشحالی از فراهم شدن فرصت خدمت به دوستان و کاربران محترم سایت کلوب، از حضور همگی شما تشکر نموده وامیدواریم بتوانیم رضایتتان را فراهم کنیم. در انتها از زحمات تیم محترم صبا ایده، بخصوص جناب آقای محمد جواد شکوری تشکر مینمائیم و امیدواریم که پیشرفت های مجموعه کلوب در آینده مایه مباهات آنها نیز باشد.
99
396
175
49
  , kilomaetr12
سه شنبه 6 آذر ، 09:18
سلام اینا رو به آپشن های کلوب اضافه کنید سرچ مطالب رسانه که لازمه
ودوم نشست های فعال اکانت رو
ادامه
سعید  , asemand3
یکشنبه 6 آبان ، 00:03
الان نزدیک یکسال از این وعده ها گذشته. گفته بودین که تا یک سال تغییرات در کلوب محسوس خواهد بود. چی شد؟
ادامه
بابک نواب پور , pranic_healer121
یکشنبه 24 تیر ، 04:44
نسخه اندروید و آی او اس
android & ios تنها راه نجات
اصلا من تعجب میکنم چطور هنوز نسخه موبایل ندارید
از هر ۱۰۰ نفر حداکثر ۵ نفر با کامپیوتر دنبال فضای مجازی هستند این روزا که یکیشون هم من که دنبال نسخه اندروید هستم
بعد تازه مگه چند ساعت ملت پای کامپیوتر و لپتاب هستن؟ ولی گوشی همیشه تو دسته
درسته که کلوب وب بیس هست و تو هر محیطی اجرا میشه ولی آخه چند درصد علاقه دارن یا اصلا توانایی و سوادش رو دارن اینطور وارد فضای مجازیشون بشن؟
ادامه
پتیلن  صنعت , pethylene
چهارشنبه 13 تیر ، 11:02
از سایت ما نیز دیدن فرمایید :
www.pethylene.com
ادامه
دخیِ خدا تخس و بلا , ffffffffff.ffffffffff
پنجشنبه 7 تیر ، 22:08
گفتگومو درست کنیییییییین
ادامه
علی ش مس , miliali
سه شنبه 29 خرداد ، 16:37
yes
ادامه
امیر جیریان , amirmail
شنبه 26 خرداد ، 15:22
لایک
ادامه
سینا صمدی , sina1209
پنجشنبه 24 خرداد ، 19:32
تشکر
ادامه
نگار ن , negareyar
دوشنبه 21 خرداد ، 01:11
اگه بشه که کلوب مثل تلگرام و ... امکان دسترسی به دوستان با شماره تلفن و همچنین برقراری ارتباط بصورت کانال یا گروه ایجاد بشه واقعا عالی میشه.... یعنی ممکنه؟
ادامه
  , mr.omid.g
دوشنبه 7 خرداد ، 17:48
++
ادامه
مرتضی ایرانی , morteza200200
جمعه 4 خرداد ، 17:43
++
ادامه
علی  ممبینی , addtrd
پنجشنبه 20 اردیبهشت ، 17:53
من خودم صاحب ایدم خواستین باشماهکاری میکنم
ادامه
نیل نکوهی , tvkhc12
جمعه 24 فروردین ، 16:29
چه کسی کارمندثبت احواله؟؟من یه سوال دارم ازش هرکی هست یه پیام بده لطفا،سپاس
ادامه
امید نوبهار , shabah1389
پنجشنبه 9 فروردین ، 01:06
من کاربر از مصرف دو برابر حجمم توی تلگرام اذیت میشم.
ولی بازم میگم از سادگی و محدود نبودنم توی تلگرام لذت میبرم.
ایشالا حرفام کمکی بکنه به تیم مدیریت و آرزوم اینه که کلوب دوس داشتنیمون باز اعضاشو شبو روز دور خودش جمع کنه که باهاش خاطره های قدیمی رو بسازیم.موفقو پیروز باشید.
ادامه
امید نوبهار , shabah1389
پنجشنبه 9 فروردین ، 01:03
چیزی که من کاربرو جذب تلگرام کرده اینه که با دو سه تا کلیک ساده میتونم کانال یا گروه رو به اسونی باز کنمو ببندمش ولی توی کلوب کلمه کوروب بودو بقیه مسائل.
توی تلگرام بدون فلش پلیر میتونم ارتباط بگیرم با دوستانم ولی اینجا باید فلش پلیر بزنم.فلش پلیری که تند و تند آبدیت میده بیرون .
من کاربر تنبلم و سادگیا و راحتی رو دوس دارم.
من کاربر محدودیت رو دوست ندارم،
من کاربر الان فقط از چند چیز تلگرام اذیت میشم که یکیش دانلود فیلمه،دانلودو نصفه قطع کنمو برگردم دوباره دانلود کنم باید از اول دانلودش کنم...
ادامه
امید نوبهار , shabah1389
پنجشنبه 9 فروردین ، 00:56
با سلامو عرض خسته نباشید به تیم جدید،بنده سر رشته ای از علم تخصصی برنامه نویسی یا کامپیوتر ندارم ولی به عنوان یه کاربر نظرم اینه که همیشه دنبال فضاهای مجازیی هستم که کار باهاشون راحت باشه،مثل تلگرام.تلگرام که چند وقتی هست افتاده بین عموم مردم دقیقا کار کلوب رو میکنه ولی به شکل راحت تر.کلوب دو بخش خیلی جالب داشت که تلگرام هم الان بیشتر روی این دو مانور میده،یکی رسانه بود که تلگرام به اسم کانال اورده برا کاربران،دومی هم که کلوبهای چت روم دار بود که تلگرام به صورت گروه اورده...
ادامه
یکی  مثل خودت , goodloveme
چهارشنبه 8 فروردین ، 08:49
شبکه اجتماعی جالبی هست...کاش نسخه اندروئیدم از نرم افزار داشتیم
ادامه
آخرین مطالب رسانه اطلاع رسانی کلوب
دیوار کلوب به روز رسانی 1.1.2 نرم افزار اندروید نرم افزار اندروید (به روز رسانی 1.09) این خبر قدیمی (آذر 97) است.... نسخه اولیه نرم افزار اندرویدی کلوب تغییر فرآیند عضویت و بازیابی کلمه عبور رفع مشکل گفتگوی آنلاین تغییرات در سایت مسدود سازی کاربران جعلی بروزرسانی در شرایط کلوب و رسانه قطع سرویس چندین ساعته ضمن سلام و عذر خواهی از کاربران... دوستان و کاربران عزیز سایت کلوب سلام همانطور که اطلاع... افزایش حریم شخصی در سایت کلوب با تغییر تنظیمات قطع سرویس 2.5 ساعته برنامه تیم جدید برای توسعه و تغییرات کلوب نظر سنجی کلوب کلوب به حیات خود ادامه می‌دهد! کانال رسمی اطلاع رسانی سایت کلوب بر روی پیامرسان تلگرام تغییرات کلوب با هدف حمایت از محتوای ارزشمند با عرض پوزش نسبت به اختلالات اخیر در سیستم گفتگوی... نکاتی در مورد درخواست تغییر نام رسانه تعلیق رسانه های متخلف و جلوگیری از اجحاف در حق رسانه های سالم تغییر نام رسانه های عمومی به تخصصی اطلاعیه شماره 2 تغییرات طبقه بندی سایت کلوب اطلاعیه تغییرات طبقه بندی سایت کلوب برچسب (هشتگ) ، امکانی جدید برای بازدید بیشتر و بهتر مطالب شما تشویق و حمایت رسانه های پرمحتوا و هدفمند افزوده شدن امکان سهم دهی در اشتراک گذاری به معاونان اعمال محدودیت به دلیل استفاده از ربات ها