نرم افزار اندروید کلوب
رسانه اطلاع رسانی کلوب , information

رسانه اطلاع رسانی کلوب

رسانه اطلاع رسانی کلوب , information

رسانه اطلاع رسانی کلوب

96/09/4 16:57

کلوب به حیات خود ادامه می‌دهد!

رسانه اطلاع رسانی کلوب
صباایده پیش‌ از این تصمیم به پایان دادن به فعالیت شبکه اجتماعی کلوب گرفته بود و این تصمیم از طریق رسانه‌های خبری منتشر گردید و احتمالاً در جریان آن قرارگرفته‌اید. پس از اتخاذ چنین تصمیمی، بسیاری از کاربران کلوب از طرق مختلف با پشتیبانی صباایده تماس گرفته و مراتب نارضایتی‌شان از تصمیم اتخاذشده در خصوص پایان دادن به فعالیت کلوب را اعلام نمودند.

از جهاتی حق با کاربران کلوب است! بیش از 12 سال خاطره و محتوی را نمی توانند براحتی فراموش کنند ، از طرفی پس از اعلام بسته شدن شبکه اجتماعی کلوب، پیشنهاد‌هایی از مجموعه‌های فعال در فضای مجازی به دست صباایده رسید که هریک از این پیشنهاد‌ها برای ادامه حیات کلوب راهکارها و پیشنهادهایی را ارائه نموده بودند.

ما در مجموعه صباایده با بررسی پیام‌های دریافتی از طرف کاربران و از طرفی شرایط فعلی بازار(که ما را مجبور به اتخاذ تصمیم تعطیلی شبکه اجتماعی کلوب نموده بود) و همچنین پیشنهاد‌های دریافتی در خصوص ادامه حیات کلوب از طرف مجموعه‌های مختلف، در نهایت به تصمیمی رسیدیم که معتقدیم به واسطه آن کاربران فعلی سایت کلوب خوشحال و رضایتمند خواهند بود و آن تصمیم، ادامه حیات شبکه اجتماعی کلوب است!

بر اساس تصمیم جدید، ۸۰% از سهام شبکه اجتماعی کلوب به شرکت «رسانه فروردین» فروخته شد و این مجموعه با مدیریت آقای دکتر سیامک سرمدی، عهده‌دار مسئولیت نگهداری و توسعه سایت کلوب خواهند بود. برای رفع نگرانی کاربران عزیز کلوب نیز باید اعلام کنیم، ایشان از اعضا و ایده پردازان اولیه تیم کلوب بوده‌اند که پس از مدتی به منظور ادامه تحصیل به خارج از کشور سفر نمودند و پس از بازگشت، «رسانه فروردین» را در حوزه کسب و کار های آنلاین راه اندازی نموده‌اند.

ما در مجموعه صباایده از این تصمیم خوشحالیم و امیدواریم با توجه به سابقه مجموعه «رسانه فروردین»، شبکه اجتماعی کلوب پس از این با قدرت و کیفیت هرچه بیشتر به حیات خود ادامه داده و موجبات رضایت کاربران عزیز شبکه اجتماعی کلوب را فراهم آورد.
99
1358
1130
182
سوسن سوگلی , latif1362e
شنبه 5 آبان ، 19:20
عالیه
ادامه
میلاد پیروی , tavalode_degar
سه شنبه 24 مهر ، 10:33
خوبه. ممنون
ادامه
شهاب شهابی , shshahab69
چهارشنبه 14 شهریور ، 23:57
موفق باشید
ادامه
 امیر  جباری , amirjbr
جمعه 15 تیر ، 16:47
ایولا
ادامه
  , miliali
سه شنبه 29 خرداد ، 16:37
bah
ادامه
امیر جیریان , amirmail
شنبه 26 خرداد ، 15:19
عالی
ادامه
سینا صمدی , sina1209
پنجشنبه 24 خرداد ، 19:59
عالی
ادامه
مرتضی ایرانی , morteza200200
جمعه 4 خرداد ، 17:43
++
ادامه
شهاب شهابی , shshahab69
شنبه 29 اردیبهشت ، 00:53
ماهم به خوشی تو خوشیم
ادامه
شهاب شهابی , shshahab69
شنبه 29 اردیبهشت ، 00:52
مبارک باشه برات ارزوی سلامتی شادی و خوشبختی دارم که لیاقتت خیلی بیشتر از اینهاست
ادامه
شهاب شهابی , shshahab69
شنبه 29 اردیبهشت ، 00:51
عالی
ادامه
نسیم  , nasim33tehran
پنجشنبه 13 اردیبهشت ، 12:05
دیگه کلوب اگه بخواد بسته بشه بعد یک دهه فعالیت دیگه احمقانه میشه کلوب جزیی از تاریخ آی تی و تاریخ دیجیتال ایران هست قبل آپارات و یوتیوب کلوب بود اگرم یه روز کمبود بودجه آوردین چت روماش مثل قبل بهش اضافه کنین منتها برای ایجاد چت روم گروهی پول بگیرین
ادامه
مهدى كیا , mehdikia1
چهارشنبه 15 فروردین ، 22:10
سلام به من درخواست دوستی بدید
ادامه
پویا جواهری , pooyaj9
یکشنبه 20 اسفند ، 20:49
ادامه
سی ان سی چوب لیزر , cnclaser
جمعه 18 اسفند ، 18:48
cnclasermaher.com ظرح رایگان سی ان سی و دکوراسیون
ادامه
سی ان سی چوب لیزر , cnclaser
جمعه 18 اسفند ، 18:46
گروه تلگرامی سی ان سی ظرح های رایگان @cnclasermaher
ادامه
پریسا امانت , p_shadow
پنجشنبه 17 اسفند ، 23:28
چه خوب
ادامه
رسول عزیزی , rasoul.azizi098
پنجشنبه 10 اسفند ، 07:35
عالی سر گرمی و تفریح و آموشی است
ادامه
آخرین مطالب رسانه اطلاع رسانی کلوب
به روز رسانی 1.1.6 نرم افزار اندروید (10 اردیبهشت) دیوار کلوب به روز رسانی 1.1.2 نرم افزار اندروید نرم افزار اندروید (به روز رسانی 1.09) این خبر قدیمی (آذر 97) است.... نسخه اولیه نرم افزار اندرویدی کلوب تغییر فرآیند عضویت و بازیابی کلمه عبور رفع مشکل گفتگوی آنلاین تغییرات در سایت مسدود سازی کاربران جعلی بروزرسانی در شرایط کلوب و رسانه قطع سرویس چندین ساعته ضمن سلام و عذر خواهی از کاربران... دوستان و کاربران عزیز سایت کلوب سلام همانطور که اطلاع... افزایش حریم شخصی در سایت کلوب با تغییر تنظیمات قطع سرویس 2.5 ساعته برنامه تیم جدید برای توسعه و تغییرات کلوب نظر سنجی کلوب کلوب به حیات خود ادامه می‌دهد! کانال رسمی اطلاع رسانی سایت کلوب بر روی پیامرسان تلگرام تغییرات کلوب با هدف حمایت از محتوای ارزشمند با عرض پوزش نسبت به اختلالات اخیر در سیستم گفتگوی... نکاتی در مورد درخواست تغییر نام رسانه تعلیق رسانه های متخلف و جلوگیری از اجحاف در حق رسانه های سالم تغییر نام رسانه های عمومی به تخصصی اطلاعیه شماره 2 تغییرات طبقه بندی سایت کلوب اطلاعیه تغییرات طبقه بندی سایت کلوب برچسب (هشتگ) ، امکانی جدید برای بازدید بیشتر و بهتر مطالب شما تشویق و حمایت رسانه های پرمحتوا و هدفمند افزوده شدن امکان سهم دهی در اشتراک گذاری به معاونان اعمال محدودیت به دلیل استفاده از ربات ها