نرم افزار اندروید کلوب جستجوی مطالب
حرم امام رضا (ع) , ImamRezaFA

حرم امام رضا (ع)

حرم امام رضا (ع) , ImamRezaFA

حرم امام رضا (ع)

8,758نــــفــــــر
عضو شده اند
8,758نفر عضو شده اند
96/06/12 00:11

ای مردم، این مطلب را درباره او بدانید و بفهمید، و...

حرم امام رضا (ع)
ای مردم، این مطلب را درباره او بدانید و بفهمید، و بدانید که خداوند او را برای شما صاحب اختیار و امامی قرار داده که اطاعتش را واجب نموده است بر مهاجرین و انصار و بر تابعین آنان به نیکی، و بر روستایی و شهری، و بر عجمی و عربی، و بر آزاد و بنده، و بر بزرگ و کوچک، و بر سفید و سیاه. بر هر یکتا پرستی حکم او اجرا شونده و کلام او مورد عمل و امر او نافذ است.

هر کس با او مخالفت کند ملعون است، و هر کس تابع او باشد و او را تصدیق نماید مورد رحمت الهی است. خداوند او را و هر کس را که از او بشنود و او را اطاعت کند آمرزیده است.

#خطبه_غدیر
99
10
5
9
پنجره فولاد , panjerehfoolad
یکشنبه 12 شهریور ، 22:44
یا علی مولا مددی
ادامه
زائر  بارانی , zaerbarani
یکشنبه 12 شهریور ، 15:20
++++++
ادامه
آشنـای غریــب   , tak_setareh71
یکشنبه 12 شهریور ، 11:09
نازد به خودش خدا که حیدر دارد
دریای فضائلی مطهر دارد
همتای علی(ع) نخواهد آمد والله
صد بار اگر کعبه ترک بردارد
ادامه
یاد  حرم  , yadeharam
یکشنبه 12 شهریور ، 00:18
مبلغ غدیر باشیم با نشر خطبه غدیر....
ادامه
یاد  حرم  , yadeharam
یکشنبه 12 شهریور ، 00:17
یا علی...
ادامه
آخرین مطالب حرم امام رضا (ع)
امضاء:‌ دوچشم خیس و دلی در هوایتان دیوانه ای که لک... امیرالمؤمنین علیه السلام: وَ الصَّدَقَةُ دَوَاءٌ... ...یک حبه نور ... وَلَقَدْ أَرْسَلْنَا مُوسَىٰ بِآیَاتِنَا... یقینا‌ در محبت‌ هیچ‌ کس‌ مادر‌ نخواهد‌ شد و‌ بی‌شک‌... باران و برف و باد و زمستان بهانه اند این شهر را نبودن... با دوبال حسرتم پر میكشم تا بارگاه عشق.... خدایا !... چگونه‌مرگ‌بفرسایدت؟... یا زهرا سلام الله علیها ━━━━━━ آغوشِ تو برای زمستان... هر جا که نام توست همان جا معطر است هر جا که ذکر توست... دارالشفای دلهاست اینجا.... رخصت گرفت باد‌صبا از امام ما تا که به محضرش برساند... یک دل پر درد شد همپای من در زمستان یاد تو گرمای من... ... •~ فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللّه ِحَقٌّ ~• قول و قرار... یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا عَلَیْكُمْ أَنفُسَكُم... پیامبر اکرم (ص‌) : زیاد استغفار کنید ، در خانه‌ها... باز کبوتر دلم بال و پری گشوده است باز هوای دیدن صاحب... صراط مستقیم .... خوشا به حال دل عاشقی که در هر حال کبوتر حرم توست... نجوای عاشقانه پیامبر مهربانی(ص) آنکه می خواهد غمش از بین برود،... تا هوایی می‌شود دل، یاد مشهد می‌کند چون کبوتر پرگرفته،... خوشا به حال خیالی که در حرم مانده و هرچه خاطره دارد... أَیْنَ الْمُرْتَجَى لِإِزَالَةِ الْجَوْرِ وَ الْعُدْوَانِ... رهبر انقلاب در خطبه‌های #نمازجمعه27دی: برای دیدن کربلایت، آقا/ گرفته ثانیه‌هایم بوی دلتنگی.... کاری که برای خداست می ماند. دســـتم نـــمی‌رســـید آقـــا دل را گره زدم.... زیارت ما همین است: یک دل تنگ برای تو ، و یک سلام...