نرم افزار اندروید کلوب
خمینی شهر , homayoonshahr

خمینی شهر

خمینی شهر , homayoonshahr

خمینی شهر

422نــــفــــــر
عضو شده اند
422نفر عضو شده اند
89/03/22 19:10

رازی را که اکبر گنجی برایمان گشود....

خمینی شهر
رازی را که اکبر گنجی برایمان گشود.
  عده‌ای از نویسندگان و وبلاگ‌نویسان را تهدید به مرگ کرده بود و با آوردن اسامی اشخاص، عبارات مرگ‌بار خود را چنین آغاز کرده بودند.
سپاه اسلام (ارهابیون شاخه ارهاب سپاه اسلام) قل یاایهاالکافرون لااعبد وماتعبدون  ما منتظریم که محرم گردد
زمینه شهادت مهیا گردد
 آن روز تیغ شمشیر ما
و رگ حلقوم شما اگر تحقق اهداف اسلامی بجز از راه خشونت امکان پذیر نباشد؛ این کار ضروری است.  اهانت به مقدسات اسلامی حکمش اعدام است و در جایی که تشکیل دادگاه برای چنین فردی میسر نباشد هر فرد مسلمانی موظف است شخصا اقدام کند... مردمی که اگر دلایل قطعی به ایشان ثابت شد که توطئه ای علیه نظام جمهوری اسلامی در کار است؛ می خواهند این نظام را براندازند؛ دیگران به هر دلیل توجه ندارند یا به صلاح خود نمی دانند؛ اگر مردم قطع پیدا کردند خودشان باید اقدام کنند. این هم از مواردی است که توسل به خشونت جایز است. اگر شخصی به مقدسات توهین کرد اسلام حق داده خونش را بریزند؛ دادگاه هم نمی خواهد. با اقدام نواب صفوی حرکتهای شیاطین خاموش و خط بطلان بر دیدگاههای این گونه نویسندگان کشیده شد؛ آنان خیال می کردند روح و اندیشه نواب صفوی در کشور از بین رفته است در حالی که این روح در پاسداران گمنام سپاه اسلام وجود دارد. ما در قرآن دستور ارهاب داریم و افرادی که با ادبیات عرب آشنا هستند بروند معادل ارهاب را پیدا کنند.  بحمدالله با پتک بر جمجمه ها خواهیم کوبید. سایت ارهابیون سپاه اسلام چند روزی‌ست که با روی کار آمدن رییس جمهور منتخب شان آقای احمدی نژاد،
 علنأ شمشیر را از رو بسته‌اند و در کنار عکس دوران انتخابات ایشان، در سایت ترور خود نوشته‌اند:«با رای دادن به برادر احمدی نژاد مقابل دشمنان اسلام خواهیم ایستاد،آنانی که خواب آزادی را می‌بینند، هنوز در خواب هستند. شب‌ها خیابان‌های تهران دیدن دارد. لباس‌های مشکی و  چفیه‌هایی که به دور گردن‌ها می‌باشد، همه و همه حکایت از بازگشت به دهه 60 دارد، بوی شهادت می‌آید.» چند روزی نیست که از قتل قاضی پرونده اکبر گنجی می‌گذرد. تروریستی در امن‌ترین منطقه‌ی تهران،روبروی ساختمان دادگستری تهران ،به شیوه‌ی نواب صفوی اقدام به قتل می‌کند و پس از آن خیلی خونسرد با شلیک دو تیر هوایی صحنه را ترک می‌کند. ظرایفی در این دو تیر هوایی نهفته است که فقط لباس‌مشکی‌ها می‌توانند در فضای سیاسی امن و  دلچسپی که برایشان بوجود آمده، بدان پاسخگو باشند. گر چه با آمدن رییس جمهور محبوب ارهابیون جایی برای پاسخگویی این عده نخواهد بود و قاضی مرتضوی هم نخواهد توانست نشانی بی راه به مخاطبین سیمای جمهوری اسلامی بدهد، که قاتل و یا قاتلین قاضی احمدی، در این فضای سیاسی بسیار دقیق و حساب شده عمل کرده‌اند... به خوبی روشن است که این ترور، هیچ مجرمی نخواهد داشت.  مگر می‌شود لشگر استشهادی مدرسه حقانی و مرید آن آقای مصباح یزدی را به میز محاکمه کشاند. احمدی‌نژاد آمده است که روح نواب صفوی را زنده کند، که کرد.
سال ها پیش اکبر گنجی در مقاله‌ای ناب، با اسنتناد به دو روزنامه صبح امروز و خرداد، و ذکر جملات قصار فرمانده گروه تروریستی ارهابیون سپاه اسلام، آقای مصباح یزدی، شهامت به خرج داده و پرده از حقایق  مرکز تروریستی ایشان که همان مدرسه ترور حقانی و راه حق بعدی ست، برداشته است. در کتاب اصلاح‌گری معمارانه‌ی اکبر گنجی در مقاله‌‌ی "تو آزادی و خلقی در غم رویت گرفتاران" می‌خوانیم. «محمد تقی مصباح یزدی: اگر تحقق اهداف اسلامی بجز از راه خشونت امکان‌پذیر نباشد، این کار ضروری است.(روزنامه صبح امروز- بیست و پنجم اسفند هفتاد و هشت) «محمد تقی مصباح یزدی: اهانت به مقدسات اسلامی حکم‌اش اعدام است و جایی که تشکیل دادگاه برای چنین فردی میسر نباشد هر فرد مسلمانی موظف است شخصأ اقدام کند...مردمی که اگر با دلایل قطعی به ایشان ثابت شد که توطئه‌ای علیه نظام جمهوری اسلامی در کار است، می‌خواهند این نظام را براندازند، دیگران به هر دلیل توجه ندارند یا به صلاح خود نمی‌دانند، اگر مردم قطع پیدا کردند خودشان باید اقدام کنند. این هم از مواردی‌ست که توسل به خشونت جایز است. اگر شخصی به مقدسات توهین کرد اسلام حق داده خونش را بریزند، دادگاه هم نمی‌خواهد. با اقدام نواب صفوی حرکت‌های شیاطین خاموش و خط بطلان بر دیدگاه‌های این‌گونه نویسندگان کشیده شد. آنان خیال می‌کنند روح و اندیشه‌‌ی نواب صفوی در کشور از بین رفته است در حالی که این روح در جوانان بسطجی ما وجوددارد.»(روزنامه صبح امروز- نهم بهمن ماه هفتاد و هشت) «آیت‌الله مصباح یزدی: ما در قرآن دستور ارهاب داریم و افرادی که با ادبیات عرب آشنا هستند بروند معادل ارهاب را پیدا کنند و حالا اگر من بگویم معنایش چیست فردا روزنامه‌ها تیتر می‌کنند که فلانی طرفدار تروریسم است»(روزنامه خرداد- شانزدهم مرداد هفتاد و هشت) 1. دانشمندان و فیلسوفان به توصیف و تبیین عالم خارج می‌پردازند، اما اخلاقیون و حقوق‌دانان حسن و قبح و باید و نباید سخن می‌گویند. احکام تکلیفی از سوی فقها برای عمل مکلفین بیان می‌شوند. فقیه با نظرات خود پدیده‌های جمعی را تحلیل نمی‌کند، بلکه با فتوای خویش، حکم موضوع و تکلیف مکلف را روشن می‌کند. از این رو وقتی فقیهی با صدور حکم به مقلدان، کشتن فرد، گروه یا قشر خاصی را تکلیف می‌کند، تمام عمل مقلد را باید به پای آن فقیه گذارد.  2. آقای مصباح یزدی، تئوریسین، مراد و استاد دانش آموخنگان مدرسه حقانی سابق، راه حق بعدی و...؛ حذف مخالفان را آموزش می‌دهد، و طی دو سال گذشته از منبر رسمی نماز جمعه تهران با صدور حکم، راه حذف فیزیکی معتقدان به تساهل و مدارا، پلورالیسم، دموکراسی و ازادی، جامعه مدنی، حقوق بشر و ... هموار می‌کند. این سخنان ماسفانه از صدا و سیمای جمهوری اسلامی پخش و برخی از حوزویان و ارباب قدرت رسمأ از ایشان و نظرات‌شان حمایت  می‌کنند. از این رو اگر فرد یا گروهی با توجه به نظرات ایشان دست به ترور یا جنایت بزند، در واقع باید ایشان پاسخگو باشند. نه قاتل مفلوکی که گمان می‌برد، با توسل به شیوه‌های غیر قانونی، به تکلیف شرعی خود عمل کرده است. 3.فیلسوفان و عالمان، پس از مقام فهم و گردآوری دانش، نظرات خود را جهت داوری در اختیار دیگران قرار می‌دهند. "برهان" داور فلسفه و" تجربه" داور علم است...   زیباترین و فنی ترین عکس این سال ها را ببینیم؛حکومت نظامی پنهان.
عکس از روزنامه شرق    
99