نرم افزار اندروید کلوب
همسایه , Hamsayeh

همسایه

همسایه , Hamsayeh

همسایه

1,289نــــفــــــر
عضو شده اند
1,289نفر عضو شده اند
بیشتر
98/12/7 12:29
99
31
7
19
ابراهیم مهربون , akharalzaman
شنبه 17 اسفند ، 09:03
درپایان مجددا به مقام شامخ همه فرهنگیان از جمله معلمان و اساتید خودم ادای احترام می نمایم و برای استاد ملک حسینی هم که پدر پیوند کلیه شناخته شده اند ارادت ویژه می نمایم و برایشان ارزوی سلامتی و طول عمر و موفقیت می نمایم.
ادامه
ابراهیم مهربون , akharalzaman
شنبه 17 اسفند ، 08:57
چهارم اینکه طبق حدیث انما الاعمال باالنیات خدا بهتر میداند که نیت محمد بهمن بیگی در آن زمان که در ایل قشقایی عزیز و در صف و ستاد مدارس عشایر فعالیت میکرده چه بوده است و آیا منجر به همکاری با دشمن شده است یا نه ولی اگر طبق مقاله مشرق بوی خوش خدمتی به شاه و آمریکا می دهد (طبق ضرب المثل عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد )منجر به ثمرات خوبی هم شده ازجمله سواد اموزی بسیاری از دانش اموزان عشایر که نمونه آن استاد ملک حسینی است و تقدیر ایشان از بهمن بیگی منباب تقدیر از مقام معلم و استاد بسیار شایسته است
ادامه
ابراهیم مهربون , akharalzaman
شنبه 17 اسفند ، 08:50
دوم اینکه بنا به برخی گزارش ها دکتر حسابی اولین بار اقدام به تاسیس مدارس عشایری میکند نه ایشان . سوم اینکه وقتی میبینیم این اصلاح طلب های تند رو از جمله در شورای شهر اقدام به کارهای صرفا سیاسی میکنند که نهایتا به غربگرایی و اسلام ستیزی و وطن فروشی منتهی میشود به این نامگذاری هم شک میکنیم و از آن بوی منفعت سیاسی و حزبی به مشام میرسد.
ادامه
ابراهیم مهربون , akharalzaman
شنبه 17 اسفند ، 08:43
با سلام. ضمن ادای احترام به همه معلمان و اساتید حوزه و دانشگاه و همه جامعه علمی کشور. مطلب خود را در چند نکتهبیان میکنم: اول اینکه بنا به مقاله ای در خبرگزاری مشرق به مناسبت نامگذاری خیابانی در تهران به نام محمد بهمن بیگی در 11 اردیبهشت 98، ایشان در جریان اجرای اصل 4 ترومن توسط شاه و اربابان آمریکاییش یک صفری به آمریکا برای آشنا شدن با مدارس سرخپوستی که برای استحاله فرهنگی و اجتماعی سرخپوستان و بومیان امریکا دایر شده بودند می نماید تا با ایجادمدارس عشایری در ایل قشقایی منجر به استحاله فرهنگی شود.
ادامه
عاطفه رادفر , atefeh1990
چهارشنبه 7 اسفند ، 13:14
خیلی قشنگ بود مچکرم
ادامه
محمدعلی  آرمیون , armion
چهارشنبه 7 اسفند ، 12:38
احسنت ، از اینگونه معلم های خوب و فداکار زیاد داریم
ادامه
آرام   , aram_86
چهارشنبه 7 اسفند ، 12:33
آفرین بر این معلم
ادامه