نرم افزار اندروید کلوب
گفتمان سوم تیر , gofteman3tir

گفتمان سوم تیر

گفتمان سوم تیر , gofteman3tir

گفتمان سوم تیر

21,879نــــفــــــر
عضو شده اند
21,879نفر عضو شده اند
93/10/7 12:26

سید محمدجواد ابطحی عضو جبهه پایداری و نماینده سابق...

گفتمان سوم تیر
سید محمدجواد ابطحی عضو جبهه پایداری و نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در مصاحبه با خبرنگار سیاسی میدان ۷۲، به مصاحبه ای که اخیرا یکی از سایت ها از ایشان منتشر کرده بود واکنش نشان داده و گفت:” همچین سایتی اصلا با بنده تماس نداشته است. من این مساله را به شدت تکذیب می کنم و جالب است این سایت نوشته بنده به عنوان نماینده خمینی شهر در مجلس هستم در صورتی که بنده در حال حاضر نماینده نیستم و فرد دیگری نماینده خمینی شهر می باشد. بنده قصد دارم این نشر اکاذیب را پیگیری قضایی کنم.”

عضو جبهه پایداری در خصوص القای شکاف بین رهبر معظم انقلاب و دکتر احمدی نژاد که از طرف برخی رسانه های مغرض انجام می شود اظهار داشت:” این کارها به دلیل وحشتی است که از اقبال عمومی نسبت به آقای احمدی نژاد و بازگشت ایشان وجود دارد. مردم ما متوجه می شوند که اگر دولت آقای روحانی کاری انجام می دهد و پروژه ای افتتاح می کند نتیجه ی همان کارهایی هست که در دولت احمدی نژاد انجام شده، در حال حاضر مردم متوجه عمق فعالیت ها و خدمات احمدی نژاد شدند. برای همین اولین راهکار مقابله با این اقبال عمومی این است که دوباره به سراغ یک مساله ی نخ نما و قدیمی بروند و بگویند احمدی نژاد با رهبر معظم انقلاب مشکل دارد؛ در حالی که رهبری حتی در پایان دولت احمدی نژاد از آن دولت دفاع کردند. آقای احمدی نژاد را ما می شناسیم، ایشان یک نفر اصولگرای متعصب مرید ولایت فقیه و شخص مقام معظم رهبری است که خداوند ان شالله مکر دشمنانشان را به خودشان برگرداند.”

این نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در خصوص اقبال مردم در جامعه نسبت به بازگشت دکتر احمدی نژاد گفت:” عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد، تا وقتی که مردم در آب هستند مثل یک ماهی می مانند و متوجه نخواهند شد و وقتی از آب در بیایند تازه متوجه مساله می شوند و فعالیت ها و خدمات را مقایسه می کنند. در حال حاضر مردم خدمات شبانه روزی دولت احمدی نژاد و وزیرانش را کاملا درک می کنند و از اینکه می بینند آقای احمدی نژاد در دولت گذشته با سعه ی صدر جلوی متتقدان موضع گیری می کرد و یا با لبخند از جلوی همه ی این تخریب ها و تهمت می گذشت و از تمام شکایت هایی که دولت بر علیه رسانه ها انجام داده بود می گذشت، این مساله را با دولت جدید مقایسه کرده و می بینند که این دولت به منتقدان اهانت می کند. احمدی نژاد آدمیست مخلص که آنچه که در طبق اخلاص داشته را داده و حالا اگر احمدی نژاد یا مثل احمدی نژاد بیاید که البته من فکر می کنم در طراز احمدی نژاد فعلا کسی را نداریم، قطعا با اقبال عمومی روبرو خواهد بود و کافیست در جامعه باشید تا این مساله و حرفها را از مردم بشنوید. حضور ایشان در شاه عبدالعظیم، قم و مشهد اردهال و استقبال مردم از ایشان نشان دهنده این مساله خواهد بود. احمدی نژاد در قلوب مومنین و مردم جا دارد و البته اشرافی ضد احمدی نژاد و دولتش هستند که می خواهند بریزند و بپاشند و بخورند.”

وی در خصوص وجود مانعی برای حضور دوباره احمدی نژاد در صحنه های سیاسی اظهار داشت:” هیچ مانعی برای حضور دوباره ایشان نیست و این صحبت هایی که بعضا در رسانه های مخالف گفته می شود و البته باز هم تشدید خواهد شد، وحشتی هست که خودشان از بازگشت احمدی نژاد دارند والا نه نظام و نه ارکان نظام و نه مردم این وحشت را ندارند و این شبحی خودساخته هست که خودشان برای خودشان ساخته اند. این افراد می خواهند اذهان را با دادن آمارها و نسبت های دروغ خراب کنند. سیاه نمایی می کنند در صورتی که رهبری در دیدارشان با دولت یازدهم این مساله را تذکر دادند که سیاه نمایی نکنید.

سید محمد جواد ابطحی در پایان خاطرنشان کرد:” مردم با فطرتشان زندگی می کنند، مردم فطرتشان پاک است و امکان دارد غبار بر روی آن بنشیند اما از بین نمی رود و وقتی غبار پاک شود متوجه خواهند شد که حق با چه کسی خواهد بود.”
99
27
8
19
امیر علی  , amirali_33
جمعه 12 دی ، 14:55
بابا جون ابی از این پایداریا گرم نمیشه
ادامه
 بره ی ناقلا , nezamdobrarie
جمعه 12 دی ، 14:03
احمدی نژاد و ولایت فقیه برای هم خوب هستند .
ادامه
سید جمال الدین هاشمی , jamal321
جمعه 12 دی ، 14:01
هر وقت حاج آقا خاطره دست از جون مردم برداشت ایشون هم میرن
ادامه
اویس سلیمانی , shajariyan68
جمعه 12 دی ، 13:41
اقا 12 هزار میلیارد رو بگم یا رانت بنزین یا رانت دارو.این اقا هنو مهر ریاست جمهوریش خشک نشده دهن مملکتو سرویس کرده.اون طفلی باز 8 سال طول کشید تا براش دو سه پرونده ساختن
ادامه
بهار ازاد , rahaaa_ziba
جمعه 12 دی ، 13:41
dast az jalbe tavajo bardarin vala hame res jomohor shadan va raftan in ahmadi hanoz dast bardar nist to iran dashoee kardi dige boro chi mikhahi...
ادامه
فرشاد ضرغامی , farshad.1352
یکشنبه 7 دی ، 14:02
زنده باد بهار
ادامه
آخرین مطالب گفتمان سوم تیر
بریم سر بحث داوری ؟... ادامه پست قبلی تاریخ ویدیو مال یک ماه پیش واعظی درجلسه... ادامه پست قبل همسویی دلار وبنزین در روند معیشت مردم... اختصاصی(گفتمان سوم تیر) 4 مرداد، سالروز آخرین عملیان نظامی 8 سال دفاع مقدس، مرصاد شیخ دیپلماتی که میخواست عزت را به پاسپورت ایران بازگرداند! بالکن داریم تا بالکن! می آید بهار که زنده است یار که زنده باد بهار ظریف؛ کسی که می‌خواست تحریم‌ها را از بین ببرد اما خودش تحریم شد! پشت پرده توسعه و تکنولوژی (1 الی ...) آزادی عقیده؛ آزادی یا اسارت؟ رائفی پور: هر آنچه به دولت قبل گفتند در دولت خودشان رخ داد! پاسخ تاریخی و ماندگار حمید رسایی به رضا رشیدپور مجری مجیزه گوی دولت یازدهم روحانی: به وعده خود عمل کردم؛ هم سانتریفیوژ می‌چرخد هم چرخ اقتصاد آن هم بهتر از قبل! اخلاص در خانقاه نیروهای خودسر... بعد از این همه لجن پراکنی ها از راست و چپ چ کسی فکرش... "دیوانگی، اشتباه، تقریباهیچ" ، 3 عنوان به برجام توسط دولت روحانی! خواهش ناو هواپیمابر آمریکایی از هواپیمای ایرانی زندگی سگی اسرائیلیها کمبود دارو #محاکمه_آخوندی ریاضی را با رضا ربع پهلوی بیاموزید! عذر خواهی مردم قم از دکتر احمدی نژاد تنزل خاندان پهلوی از نوکری آمریکا و انگلیس به جیره‌خواری سعودی‌ها چون مولتی میلیاردره ! و اما آمار ها چیز دیگری می گوید بهار می آید ... همکاری مشاور وزیر دولت خاتمی با ترورسیت های الاحوازیه !