نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب
فوتبالی , footbali

فوتبالی

فوتبالی , footbali

فوتبالی

58,305نــــفــــــر
عضو شده اند
58,305نفر عضو شده اند
93/09/9 17:53

آرای انضباطی دربی پر برخورد پایتخت

فوتبالی

کمیته انضباطی رای خود را درباره تخلفات تماشاگران و بازیکنان دو تیم پرسپولیس و استقلال تهران صادر کرد.
خبرگزاری تسنیم: دیدار دو تیم استقلال و پرسپولیس تهران در هفته 15 لیگ برتر روز دوم آذرماه برگزار شد که از سوی تماشاگران تیم پرسپولیس تهران تخلفاتی مبنی بر فحاشی به مربی تیم مقابل و همچنین پرتاب مواد منفجره رخ داد. این باشگاه طبق مقررات 87 و 79 آیین نامه انضباطی و با توجه به تکرار تخلفات در هفته های یکم، دوم، چهارم، هفتم، سیزدهم و پانزدهم و همچنین به دلیل تکرار تخلفات تماشاگران منتسب به تیم پرسپولیس تهران، این تیم به پرداخت دویست میلیون ریال جریمه نقدی و برگزاری اولین دیدار خانگی بدون حضور تماشاگر محروم شد. این رای قابل تجدیدنظر خواهد بود.

حسین عبدی، مربی تیم پرسپولیس تهران به دلیل حضور بر روی نیمکت تیم به مدت دو دقیقه و علیرغم محرومیت و قرار گرفتن در محل غیر مجاز و عدم توجه به تذکرات مسئولین برگزاری مسابقه جهت ترک زمین و همچنین ورود غیر قانونی به زمین مسابقه به هنگام دریافت گل حریف، وی به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود محکوم شد و باید 30 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قطعی است.

تیم استقلال تهران به دلیل فحاشی تماشاگرانش به داور بازی طبق مقررات مواد 78 و 79 آیین نامه انضباطی به تذکر کتبی و 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قطعی است.

امیر قلعه نویی، سرمربی تیم استقلال تهران به دلیل خروج مکرر از محوطه فنی و اعتراض مستمر به قضاوت داور که موجب تحریک تماشاگران تیمش شد به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم استقلال و پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قطعی است.

امید عالیشاه بازیکن تیم پرسپولیس تهران به دلیل شروع درگیری فیزیکی و حرکات غیر ورزشی، از سوی کمیته انضباطی به دو جلسه از همراهی تیم خود محکوم و باید 50 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قطعی است.

بر همین اساس میلاد فخرالدینی، بازیکن تیم استقلال تهران به دلیل درگیری فیزیکی با بازیکن تیم پرسپولیس، به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم شد و باید مبلغ 50 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قطعی است.

محسن بنگر بازیکن تیم پرسپولیس نیز به دلیل انجام رفتار غیر ورزشی و برخورد توام با عصبانیت با بازیکنان حریف با هدف ایجاد درگیری و از جمله برخورد با آرش برهانی و تحریک تماشاگران، به تذکر کتبی و 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قطعی است.

حنیف عمران زاده، بازیکن تیم استقلال نیز به دلیل رفتار غیر ورزشی و اهانت به عوامل پزشکی تیم حریف به تذکر کتبی و پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قطعی است.

تیم فوتبال پرسپولیس تهران به دلیل داشتن 6 بازیکن اخطاری و اخراجی به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قطعی است.
99
29
8
27
ایده پردازان سپهر اطلاعات , pixball
یکشنبه 28 مرداد ، 11:13
https://www.aparat.com/v/Te6fj
آنالیز گرافیکی هفته ی چهارم، بازی پرسپولیس تهران - نفت مسجد سلیمان جمعه 26 مرداد 1397
ادامه
علیرضا دهقانی , rozario
جمعه 3 دی ، 05:11
Telegram.me/dehghanialireza
ادامه
  , ahmadrezajavadi
سه شنبه 16 آذر ، 16:39
+
ادامه
فریبا  مرادی , faribamoradi
پنجشنبه 9 مهر ، 12:58
از جانب یک استقلالی : تسلیت بابت فوت هادی خان نوروزی ..شوکه کننده هست.
ادامه
پیام احمدی , payamst
سه شنبه 17 شهریور ، 14:48
https://pop2seda.com
ادامه
حسام  فرخی , engnet
دوشنبه 18 خرداد ، 13:31
آیا منحل شده این رسانه؟
ادامه
ارمان   , tt88
دوشنبه 17 فروردین ، 19:47
برانک سر مربی پرسیولیس شد
ادامه
  , iice_boy
سه شنبه 19 اسفند ، 09:40
شارژ هزار ایرانسل
با ارسال عدد 19022926 به 73711167
بدون هزینه کاملا رایگان کافیه امتحان کنید
ادامه
آخرین مطالب فوتبالی
آرای انضباطی دربی پر برخورد پایتخت پیام پرسپولیس در پی درگذشت مظلومی جمعه، مراسم تشییع پیکر غلامحسین مظلومی بدون متن بدون متن بدون متن بدون متن بدون متن حقیقی: اگر با رفتن من و صادقیان مشکل پرسپولیس حل... عکس: مهدوی کیا، تماشاگر بازی رئال مادرید - لیورپول... انتقال محمد مایلی‌کهن به زندان (گزارش تصویری) محمد... واکنش بازیکن پرسپولیس به شایعات کذب در مورد مرتضی... اظهارات جنجالی دایی علیه وزیر ورزش، علی کریمی، کانون... زاید: امیدوارم نیم‌فصل به پرسپولیس اضافه شوم/ اسم... ستاره لیگ برتر در راه پرسپولیس؟... خانزاده: اگر ما ضعیف بودیم پیکان چرا ما را نبرد؟... سیاسی: صادقیان به کمیته انضباطی احضار می‌شود/ خداحافظی... نوری: دوست دارم یک گل مثل مارادونا بزنم/ صادقیان... خوشحالم این‌بار پاس من بیشتر به چشم آمد/ چند هوادارنما... نوری در یک قدمی یک افتخار بزرگ/ 4گل تا رسیدن به 10... دلجویی بنگر از رحمتی به خاطر فحاشی + عکس جمعه, 09... شماره 8 پرسپولیس همچنان بدیمن؛ دغاغله در آستانه جدایی... پیام صادقیان برای هواداران: پرسپولیس با من حاشیه... صادقیان: کدام اعتراض؟... خوردبین: جعفرپور برای بازی مشکلی نداشت/ بُردن پیکان... بنگر:‌ روز به روز بهتر می‌شویم/با بدشانسی موقعیت‌ها... نورمحمدی: نیمه اول سرحال نبودیم/ راحت از گل‌مان دفاع... نوری: با رحمتی کُری ندارم/ به لطف خدا چهل و یکمین... حواشی دیدار پیکان- پرسپولیس پرسپولیس نیوز : حمید... درخشان: بازیکنان پرسپولیس به احترام این تیم خبردار...