نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب
ویژه , Especially

ویژه

ویژه , Especially

ویژه

135,475نــــفــــــر
عضو شده اند
135,475نفر عضو شده اند
00/03/27 13:24

همیشه یادمان باشد که . . .

ویژه
99
19
5
11
سمیه   , somayeh_27
چهارشنبه 9 تیر ، 01:50
****
ادامه
دریا حامی , darya_hami
پنجشنبه 27 خرداد ، 15:51
یادمان باشد صدای مردم صدای خداست پس صدای مردم ستمدیده ای ایران را قطع نکنید و با دقت گوش کنید . جمعه 28 خرداد 1400 در خانه می مانیم تا با سکوتمان فریاد بزنیم ما ملت ایران نه می گوییم به قرارداد25 ساله ایران و چین . نه می گوییم به اختلاس . نه می گوییم به فقر و فحشا و اعتیاد . نه می گوییم به نابرابری ها اجتماعی . نه می گوییم به فاصله ی طبقاتی . نه می گویم به دزدی و کاسبی به نام اسلام . و سلام می کنیم به صلح و دوستی و آرامش و امنیت جانی و اقتصادی در سطح کشور عزیزمان ایران و عزت و سربلندی ایران در سطح جهانی.
ادامه
دریا حامی , darya_hami
پنجشنبه 27 خرداد ، 15:45
یادمان باشد سکوت در برابر ظالم یعنی تایید او . . . یادمان باشد آگاه کردن هموطنان یعنی وظیفه ... یادمان باشد در خانه ماندن در 28 خرداد 1400 و رای ندادن یعنی ما ایران آزاد قوی سالم شاداب می خواهیم و باید قرارداد25 ساله ایران و چین فسخ شود .
ادامه
مریم  ف , nelsa
پنجشنبه 27 خرداد ، 13:49
دقیقا همینه
ادامه
محمدعلی  آرمیون , armion
پنجشنبه 27 خرداد ، 13:24
+++
ادامه
آخرین مطالب ویژه
لبخند بزن ، بگذار همه ببینند . . . امام هادی (ع) فرمودند: همیشه راهی هست!!! دشمنی که صادقانه کینه می ورزد . . . مراقب سفره دلمان باشیم . . . یکی از اخلاق های خوب مومن . . . عید سعید قربان مبارک باد عرفه ، روز نیایش گرامی باد مومن آینه مومن است شهادت امام محمد باقر (ع) تسلیت باد پیدا کردن کسی که ثابت کند دوستت داره ، سخت است یک چیز خوب در هر روزی هست !!! مسخره کردن دیگران از بی خردی و نادانی است مراقب زبانمان باشیم خداوند نعمتی را که به بنده اش داده پس نمی گیرد مگر اینکه . . . همنشین خوب نعمت و همنشین بد ، بلا و مصیبت است به مشکلات بگو ، خدای بزرگی دارم !!! پیوند آسمانی حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) مبارک باد اولویت اصلی در ازدواج : شهادت امام جواد ائمه (ع) را به همه تسلیت و تعزیت می گوییم نگران نباش . . . یک روز خوب دیگر شروع شد . . . زندگی نمی تواند همیشه کامل باشد ، اما می تواند زیبا باشد حاصل ضرب توان در ادعا مقدار ثابتی است جوانان ما بدانند . . . خدا عشق است و مادر کعبه عشق . . . خورشید دوباره خواهد درخشید حضرت امام رضا (علیه السلام) فرمودند: بهترین پناه بغل خداست از پیرمرد حکیمی پرسیدند: از عمری که سپری نمودی چه...