نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب
ویژه , Especially

ویژه

ویژه , Especially

ویژه

135,463نــــفــــــر
عضو شده اند
135,463نفر عضو شده اند
00/01/18 15:33

گاهی اشتباه ما این است که . . .

ویژه
یک روز ملا نصر الدین برای تعمیر بام خانه خود مجبور شد مصالح ساختمانی را بر پشت الاغ بگذارد و به بالای پشت بام ببرد. الاغ هم به سختی از پله ها بالا رفت. ملا مصالح ساختمانی را از دوش الاغ برداشت و سپس الاغ را بطرف پایین هدایت كرد. ملا نمی دانست كه خر از پله بالا می رود، ولی به هیچ وجه از پله پایین نمی آید.
هر كاری كرد، الاغ از پله پایین نیامد. ملا الاغ را رها كرد و به خانه آمد كه استراحت كند. در همین موقع دید الاغ دارد روی پشت بام بالا و پایین می پرد. وقتی كه دوباره به پشت بام رفت، می خواست الاغ را آرام كند كه دید الاغ به هیچ وجه آرام نمی شود. برگشت و بعد از مدتی متوجه شد كه سقف اتاق خراب شده و پاهای الاغ از سقف آویزان شده است. بالاخره الاغ از سقف به زمین افتاد و مرد.
بعد ملا نصرالدین گفت لعنت بر من كه نمی دانستم كه اگر خری به جایگاه رفیع و پست مهمی برسد، هم آنجا را خراب می كند و هم خودش را می كشد.
99
55
5
26
محمد عیسی     , eshghbekhoda
چهارشنبه 25 فروردین ، 09:59
لا اله الا الله

محمد رسول الله
ادامه
  , 13471111
پنجشنبه 19 فروردین ، 14:29
لایک
ادامه
مصطفی شجاعی , govon
چهارشنبه 18 فروردین ، 16:32
لایك داری عزیز
ادامه
رویای شیرین  , cheshmak32
چهارشنبه 18 فروردین ، 16:17
لایک
ادامه
محمدعلی  آرمیون , armion
چهارشنبه 18 فروردین ، 15:38
کار هر بز نیست خرمن کوفتن / گاو نر می خواهد و مرد کهن
ادامه
آخرین مطالب ویژه
وقتی قرار است از زندگی کسی . . . اجازه ندهیم دنیا ، خنده را . . . 25 اردیبشهت ، روز بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی گرامی باد تا شقایق هست ، زندگی باید کرد اگر مادر نباشد . . . حلول ماه شوال و عید سعید فطر مبارک باد مهم این است که . . . خیلی ساده شاد باشیم . . . غم ها ، ارزش جنگیدن ندارد خودمان آرامش را بوجود آوریم زندگی یک پژواک است هیچگاه یک دوست را بخاطر سوء تفاهمی کوچک از دست ندهیم ویژگی دوستان واقعی . . . پنج شنبه ، یاد کنیم از مسافران بهشتی هفت گروه انسانی که حذف آنها از زندگی لازم است تفکرات منفی ، یکی از عوامل نابودی انسات می باشد شهادت مولای مظلوم عدالت ، حضرت علی (ع) تسلیت و تعزیت باد ای انسان قدر خود را بذان . . . روز معلم ، بر همه معلمان عزیز ، مبارک باد شهادت امام علی (ع) تسلیت باد 11 اردیبهشت ، روز جهانی کارگر گرامی باد ارزشمندترین مکانهایی که می توان در آن حضور داشت !!! سوء تدبیر ، کلید فقر است ذکر روز جمعه . . . خوشبخت کسی است که به اصلاح خودش بپردازد ولادت با سعادت امام حسن مجتبی (ع) را تبریک می گوییم کسانی که دروغ می گویند ، به خدا ایمان ندارند گشاده رویی در برخورد با مردم عزت مومن در بی نیازی از مردم است همنشین خوب نعمت و همنشین بد ، بلا و مصیبت است