نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب
ویژه , Especially

ویژه

ویژه , Especially

ویژه

135,466نــــفــــــر
عضو شده اند
135,466نفر عضو شده اند
00/01/12 21:16

تحریف سخنان امام‌ جمعه شیراز در روز روشن!!!

ویژه
آیت‌الله دژکام روز گذشته در خطبه‌های نماز جمعه شیراز طی سخنانی اظهار داشت:
«روابط خارجی ایران به‌ منزله کشوری اسلامی با دیگر کشورها باید در چارچوب تصریح‌شده در قرآن باشد و در این زمینه باید از رفتارهای احساسی دوری گزید و به سوره مبارکه ممتحنه رجوع کرد که اساس روابط خارجی کشور اسلامی را با غیرمسلمانان ذکر کرده است.
در این سوره کافران در دو دسته جای می‌گیرند، عده‌ای که با مؤمنان سر جنگ دارند و عده‌ای که از در صلح وارد می‌شوند. دوستی با کافرانی که با ما دشمنی دارند، اگر از سر آزمایش هم بوده باشد در این سال‌ها تجربه کرده‌ایم، آمریکا از برجام خارج شد و ما را نیز تحریم کرد، اینکه عده‌ای دلشان هنوز برای مذاکره با شیطان بزرگ و عهدشکن می‌تپد باید بدانند که این رفتار برخلاف دستور قرآن کریم است.
دستور قرآن این است که با غیرمسلمان باید در چارچوب عزت و حفظ استقلال ارتباط برقرار کرد؛ ما چکار کنیم که آمریکا دست از دشمنی برنمی‌دارد؟ اما در مقابل برخی کشورهای غیرمسلمان هستند که با ما چنین رفتاری نداشته‌اند و رابطه با آن‌ها اشکالی ندارد؛‌ گرچه همین رابطه نیز باید بر اساس عدالت باشد و نه ظلم‌پذیری. در روابط میان ایران و چین نیز چنین است و این کشور با ما سر دشمنی ندارد و ما نیز با آن‌ها دشمن نیستیم. مردم نیز اساس رابطه خارجی را باید به همین صورتی که قرآن عنوان می‌کند از مسئولان طلب کنند.»
منبع: http://www.jahannews.com/news/734253/تحریف-سخنان-امام-جمعه-شیراز-روز-روشن
99
21
4
10
دریا حامی , darya_hami
جمعه 3 اردیبهشت ، 18:01
بر اساس سوره ی مبارکه " ممتحنه " قرارداد 25 ساله با چین ضد منفعت ایران است چون به هزاران دلیل عزت و استقلال کشور از بین می رود ...در ضمن آخوندا هر چی به نفعشان باشد حلال می دانند و هر چی به ضررشان باشد حرام می دانند .
ادامه
سیاوش کوشکی , b_u_ever
جمعه 13 فروردین ، 00:50
خدا لعنت کند وطن فروش خائن کثیف مال مرد خور دزد حرومزاده
ادامه
علی  , ghaen1357
پنجشنبه 12 فروردین ، 22:28
خدالعنت کند کسانی را که فقط بلدن بذر نفاق بپاشن ..عرضه ندارن کامل سخنان رابیان کنن
ادامه
محمدعلی  آرمیون , armion
پنجشنبه 12 فروردین ، 21:17
+++
ادامه
آخرین مطالب ویژه
پیامی به مادر شوهر . . . وقتی قرار است از زندگی کسی . . . اجازه ندهیم دنیا ، خنده را . . . 25 اردیبشهت ، روز بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی گرامی باد تا شقایق هست ، زندگی باید کرد اگر مادر نباشد . . . حلول ماه شوال و عید سعید فطر مبارک باد مهم این است که . . . خیلی ساده شاد باشیم . . . غم ها ، ارزش جنگیدن ندارد خودمان آرامش را بوجود آوریم زندگی یک پژواک است هیچگاه یک دوست را بخاطر سوء تفاهمی کوچک از دست ندهیم ویژگی دوستان واقعی . . . پنج شنبه ، یاد کنیم از مسافران بهشتی هفت گروه انسانی که حذف آنها از زندگی لازم است تفکرات منفی ، یکی از عوامل نابودی انسات می باشد شهادت مولای مظلوم عدالت ، حضرت علی (ع) تسلیت و تعزیت باد ای انسان قدر خود را بذان . . . روز معلم ، بر همه معلمان عزیز ، مبارک باد شهادت امام علی (ع) تسلیت باد 11 اردیبهشت ، روز جهانی کارگر گرامی باد ارزشمندترین مکانهایی که می توان در آن حضور داشت !!! سوء تدبیر ، کلید فقر است ذکر روز جمعه . . . خوشبخت کسی است که به اصلاح خودش بپردازد ولادت با سعادت امام حسن مجتبی (ع) را تبریک می گوییم کسانی که دروغ می گویند ، به خدا ایمان ندارند همنشین خوب نعمت و همنشین بد ، بلا و مصیبت است «پیامبرگرامی اسلام صلی‌الله علیه و آله و سلم»: