نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب
ویژه , Especially

ویژه

ویژه , Especially

ویژه

135,463نــــفــــــر
عضو شده اند
135,463نفر عضو شده اند
99/11/19 23:00

چرا پوتین ، قالیباف را به حضور نپذیرفت؟

ویژه
محمدباقر قالیباف سخنگوی مجلس شورای اسلامی در سفر به روسیه حاوی پیام مهمی از طرف رهبر معظم انقلاب است، اما شواهد نشان می دهد که ایشان به وسیله ولادیمیر پوتین به حضور پذیرفته نشده است.
خبرگزاری ها اعلام کرده اند که دلیل این عدم پذیرش به سخنگوی مجلس شورای اسلامی باز می گردد که پروتکل های بهداشتی مربوط به کویید 19 را نپذیرفته است که منطقی به نظر نمی رسد.
عده ای هم اعلام کرده اند رئیس جمهور روسیه ضرورتی ندارد با سخنگوی مجلس ایران به ملاقات بنشیند زیرا همرده نیستند؛ که این هم منطقی نیست و در عرف دیپلماتیک موضوعیت ندارد. پس ماجرا چیست؟؟؟
99
13
4
12
داود محمدیها , mohammadiha
شنبه 25 بهمن ، 09:39
به نظر بنده پیام رهبری توسط هرکس فرستاده میشد باید پوتین میپذیرفت خودش تحویل بگیره . و اینکار پوتین به مراتب بدتر از شهید کردن سردار سلیمانی توسط ترامپ بود . وقتی امام پیامش را توسط افراد معمولی فرستادن با اینکه گورباچف بالاتر از پوتین بود با احترام حضورا تحویل گرفت و با وزیر خارجه اش جواب فرستاد . بهتره نه شعار استقلال را فراموش نکنیم و نه شرقی از اصول انقلاب ماست . خفت هم اندازه ای داره . رهبری برای ایران یعنی همه ملت ایران هم شرعا هم قانونا
ادامه
نازلی  , soghand_55
چهارشنبه 22 بهمن ، 00:23
آخه رییس مجلس بشینه کارخودشو انجام بده
ادامه
زیبا نیک پرور , saba_lave20
دوشنبه 20 بهمن ، 18:08
نه از لاریجانی مثل هاشمی ملعون چیزی دیدن . مثل باج خواهی و تبادل منافع کشور.
پوتین میدونه ایران دارای رهبر داره اکثر مجلس ایران خیلی جاها خودسر قرارداد میبنندن‌و روسیه دوست ندارد الکی وارد حواشی کند.
ادامه
محمدعلی  آرمیون , armion
یکشنبه 19 بهمن ، 23:02
پوتین هم دنبال منافع کشور خودش می باشد
ادامه
آخرین مطالب ویژه
ارزش هر انسانی به چیزی است که نیک می داند کار هر روز را در همان روز انجام دهیم روز ارتش ، مبارک باد یک روز خوب دیگر شروع شد . . . تلاوت قرآن در خانه‌ها: همنشین خوب نعمت و همنشین بد ، بلا و مصیبت است رمضان ماه ضیافت الهی و نزول قرآن . . . امروزتان ، پر از عطر دعا . . . رمضان ، ماهی است که در آن قرآن نازل شده نعمت ، فقط باران نیست . . . وفای به عهد . . . تا خیانت بزرگان نباشد . . . توکل بر خدایت کن . . . هر کسی غم و غصه خورد ، می بازد خوشبختی از اقدامات شما به دست می آید !!! گاهی اشتباه ما این است که . . . با خودت خوب باش !!! هرگز کسی را که در حال پیشرفت است ، دلسرد نکنیم !!! محبت ، همه چیز را شکست میدهد !!! طمع به مال مردم نباید داشت خودت آرامش را بساز . . . به نام خدایی که دغدغه از دست دادنش را ندارم تحریف سخنان امام‌ جمعه شیراز در روز روشن!!! یاد بگیریم اگر کسی گفت . . . زندگی یک فهم است !!! اجازه بده لبخندت دنیا را عوض کند هر اشتباهی پاک شدنی نیست !!! خداوندا ، در این شب جمعه ، همه اموات ما را قرین رحمت خودت قرار بده ، آمین فیش حقوقی حضرت علی (ع) زندگی درست مثل نقاشی کردن است؛ خطوط را با امید بکش،...