نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب
ویژه , Especially

ویژه

ویژه , Especially

ویژه

135,461نــــفــــــر
عضو شده اند
135,461نفر عضو شده اند
99/11/17 23:04

مادر علی انصاریان بعد از خبر در گذشت پسرش در بیمارستان بستری شد

ویژه
گزارش فارس، پس از اعلام درگذشت علی انصاریان، علی کریمی مسئولیت اطلاع رسانی این خبر را به مادر این مرحوم بر عهده گرفت.
مادر انصاریان پس از مطلع شدن از مرگ فرزند خود دچار وخامت حال شد و بلافاصله وی را به اورژانس بیمارستان فرهیختگان منتقل کردند.
پس از این اتفاق علی کریمی پشت نرده های بیمارستان آمد و ضمن تسلی دادن به مردم گفت من فردی را از دست دادم که مانند برادرم بود اما از شما می‌خواهم برای اینکه فرد دیگری به این ویروس مبتلا نشود محل را ترک کنید.
99
27
6
8
مریم  ف , nelsa
شنبه 18 بهمن ، 11:33
روحش شاد
ادامه
مهدی رحمانی , mdad
شنبه 18 بهمن ، 07:41
خدا رحمتش کنه و به مادرش صبر بده
ادامه
مهران امیری , ketabam
جمعه 17 بهمن ، 23:43
خدا صبر بهش بده
ادامه
نلا  , nela97
جمعه 17 بهمن ، 23:13
خدا بهش صبر بده ما ک نسبتی نداریم انقد حالمون خراب کرد خدا ب داد دلش برسه
ادامه
زهرا  , helma5
جمعه 17 بهمن ، 23:09
خدا به مادرش صبر بده
ادامه
محمدعلی  آرمیون , armion
جمعه 17 بهمن ، 23:05
خداوند به مادرش صبر عنایت فرماید
ادامه
آخرین مطالب ویژه
توکل بر خدایت کن . . . هر کسی غم و غصه خورد ، می بازد خوشبختی از اقدامات شما به دست می آید !!! گاهی اشتباه ما این است که . . . با خودت خوب باش !!! هرگز کسی را که در حال پیشرفت است ، دلسرد نکنیم !!! محبت ، همه چیز را شکست میدهد !!! طمع به مال مردم نباید داشت خودت آرامش را بساز . . . به نام خدایی که دغدغه از دست دادنش را ندارم تحریف سخنان امام‌ جمعه شیراز در روز روشن!!! یاد بگیریم اگر کسی گفت . . . زندگی یک فهم است !!! اجازه بده لبخندت دنیا را عوض کند درست فکر کردن را بیآموزیم میلاد با سعادت حضرت مهدی (عج) مبارک باد ولادت امام زمان (عج) مبارک باد گفتا ، خنک نسیمی کز کوی دلبر آید سه چیز نجات دهنده مومن است . . . بی هیچ نامی می آیی ، اما تمام نام های جهان با توست . . . 10 روش عشق ورزیدن . . . یک چیز خوب در هر روزی هست !!! غیبت آن است که . . . همنشین خوب و بد . . . بزرگترین نیرنگ ها ، خوب جلوه دادن بدی هاست بهترین شما کسی است که . . . رتبه دولت روحانی در بین 196 کشور !!! حلول سال 1400 بر همه مبارک باد لحظه تحویل سال 1400 هجری شمسی هر اشتباهی پاک شدنی نیست !!!