نرم افزار اندروید کلوب
امید انتظار , entezar94

امید انتظار

امید انتظار , entezar94

امید انتظار

6,667نــــفــــــر
عضو شده اند
6,667نفر عضو شده اند
94/03/5 23:31

» ختم سوره ها طبق دستور امام زمان علیه السلام به آیت الله مرعشی

امید انتظار
از جمله کسانی که به محضر امام زمان(عج) شرفیاب گردید آیت الله نجفی مرعشی بوده است.ایشان حداقل در دو مکان متفاوت یکی مسجد سهله و دیگری در سرداب سامراء موفق به شرفیابی به محضر حضرت حجت (عج) گردیدند.
از جمله مطالبی که در دیدار آیت الله نجفی مرعشی با امام زمان(عج) مورد تأکید حضرت قرار گرفته است توصیه بر تلاوت و قرائت قرآن بوده است که حضرت (عج) فرمودند: بعد از نمازهای واجب بر تلاوت و قرائت این سوره ها مداومت نما. بعد از نماز صبح سوره "یس" بعد از نماز ظهر سوره "عمّ" بعد از نماز عصر سوره ی "عصر" بعد از نماز مغرب سوره ی "واقعه" و بعد از نماز عشاء سوره ی "ملک".

همچنین حضرت حجت(عج) برخواندن قرآن و هدیه کردن ثواب آن برای شیعیانی که وارثی ندارند یا دارند ولی یادی از آنها نمی کنند تأکید فرمودند.

آیت الله مرعشی نجفی رحمه الله در وصیت نامه خود قرائت این سوره ها را در ادامه نمازها سفارش کرده ان.
«سوره یاسین بعد از نماز صبح، سوره نبا (عم یتساءلون) بعد از نماز ظهر، سوره عصر بعد از نماز عصر، سوره واقعه بعد از نماز مغرب و سوره ملک بعد از نماز عشاء و بعد از آن می فرمایند: « این روش را از استادان بزرگوار خود روایت می کنم و تأکید می کنم بر آنچه یادآور شدم، زیرا من بارها تجربه کرده ام.»

(وصیت نامه آیت الله مرعشی نجفی ،ص 61)

----------------------------------------------------------------------------------------
لایك √ كامنت √ پست مجدد

هر گونه كپی برداری از مطالب و تصاویر این رسانه با ذكر صلوات برای فرج امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف بلامانع می باشد .

« أللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدْ وَ آلِ مُحَمَّدْ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ »
99
9
1
8
  , hana.sonali
سه شنبه 5 خرداد ، 23:31
أللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدْ وَ آلِ مُحَمَّدْ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ.
ادامه