نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب
مجله علم ورزش , elmevarzesh

مجله علم ورزش

مجله علم ورزش , elmevarzesh

مجله علم ورزش

140نــــفــــــر
عضو شده اند
140نفر عضو شده اند
بیشتر
94/09/20 11:42

ارتباط چاقی با بیماری و مرگ زودرس

مجله علم ورزش
تحقیقات نشان می‌دهد افرادی که از غذاهای تحریک کننده‌ی التهاب مانند غذاهای پرچرب و قندی استفاده می‌کنند زودتر از افرادی که بیشتر از میوه و سبزیجات استفاده می‌کنند می‌میرند.
التهابات مزمن درجه پایین می‌تواند با سرطان، دیابت، بیماری‌های قلبی- عروقی و حتی مرگ همراه باشد و حتی کسانی که رژیم غذایی‌شان بیشترین ارتباط را با تشدید التهاب دارد، 4 برابر بیشتر از افراد عادی احتمال ابتلا به سرطان دستگاه گوارش و مرگ در این رابطه را دارند.
از جمله موارد تشدید التهابات روغن‌های گیاهی مانند روغن ذرت و آفتابگردان،غلات تصفیه شده مانند کلوچه، کیک، نانهای صنعتی که باعث بالابردن‌ میزان پروتئین التهابی می‌شود، نوشابه‌ها، گوشت قرمز، همچنین مونوسدیم گلوتامات که منجر به بروز التهاب چاقی، بیماری‌های کبدی، دیابت نوع 2 می‌گردد.
99
آخرین مطالب مجله علم ورزش
گاز سمی درون ماشین خطر سرطان خون را به همراه دارد! نکات تغذیه ای و ورزشی در ماه رمضان فواید موز با عملکرد ویتامین های مختلف در بدن آشنا شوید ترشح آدرنالین هنگام ورزش باعث مهار سرطان می‌شود خوردن روزانه یک وعده اسفناج می‌تواند مغز شما را ۱۱ سال جوان‌تر کند فواید شکلات تلخ فتونکته ترکیب و اثر پروتئین ها برای ورزشکاران ۱۰ روش برای افزایش سریع وزن ارتباط چاقی با بیماری و مرگ زودرس فتونکته کلم بروکلی چگونه پودر پروتئین خانگی درست کنید؟ همراه با دستور ساخت تماشای طولانی مدت تلویزیون سبب مشکلات مغزی می شود در بدنسازی مرتکب این اشتباهات نشوید فتونکته خواس اسفناج فتونکته چرا زیاده روی در مصرف کربوهیدرات باعث چاقی می شود؟ مكملی که هم باعث کاهش وزن می شود و هم رشد عضله فتونکته رابطه کمبود خواب با چاقی هفت عادتی که مغز را زود پیر می کند رعایت نکردن بهداشت دهان و دندان علت ۱۸ درصد بیماری‌های قلبی تستوسترون چیست؟ میوه مخصوص ورزشکاران فتونکته فتونکته علت شل شدن پوست بعد از کاهش وزن چیست؟