موسیقی الکترونیک , electronicmusic

موسیقی الکترونیک

موسیقی الکترونیک , electronicmusic

موسیقی الکترونیک

10,384نــــفــــــر
عضو شده اند
10,384نفر عضو شده اند
88/10/1 07:11

دانلود فول آلبوم میشل ژار ....

موسیقی الکترونیک
دانلود فول آلبوم میشل ژار ... موسیقی الکترونیک


دانلود فول آلبوم میشل ژار


دانلود آلبوم اکسیژن 13-

7  

این بار تصمیم گرفتم یه آلبوم کامل رو از آثار ژان میشل ژار برای دانلود بذارم.این آلبوم اکسیژن ۱۳-۷ نام داره که ژار این آلبوم رو در سال ۹۷ میلادی به مناسبت بیستمین سالگرد جهانی شدن آلبوم مشهور اکسیژن منتشر کرد.این مجموعه تقریبا" با همون سینثیسایزر هایی ساخته شد که برای ساخت اکسیژن هم ژار از اونها استفاده کرد. این آلبوم ۷ ترکه به نظر من یکی از بهترین،زیباترین و پر هیجان ترین ساخته های ژان میشل ژار هست که بعضی از آهنگهای اون بارها توسط بسیاری از دی جی ها ریمیکس شده.من فکر میکنم اکثریت مردم تک تک آهنگهای این آلبوم رو از رادیو و تلویزیون ایران بارها شنیده باشند. من پیشنهاد میکنم همه آهنگها رو دانلود کنید چون هر کدومشون دارای حس زیبای خاص خودشون هستن.
Oxygene 7
Oxygene 8
Oxygene 9
Oxygene 10
Oxygene 11
Oxygene 12
Oxygene 13
دانلود آلبوم Chronologie  بعد از قرار دادن آلبوم اکسیژن ۱۳-۷ برای دانلود این بار یکی دیگه از بهترین آلبومهای ژان میشل ژار رو برای دانلود گذاشتم.این آلبوم Chronologie نام داره که دارای هشت ترک هست و ژار اون رو در سال ۹۳ میلادی منتشر کرده.بعد از این آلبوم کنسرت توری هم در نقاط مختلف اروپا برگزار شد که جمعیت زیادی رو به خودش دید و یک بار دیگه ژار رو به اوج خودش رسوند.پیشنهاد میکنم این آلبوم رو هم حتما" دانلود کنید چون واقعا" ازش لذت می برین!
Chronologie 1
Chronologie 2
Chronologie 3
Chronologie 4
Chronologie 5
Chronologie 6
Chronologie 7
Chronologie 8


دانلود آلبوم Equinoxeبرای بار سوم یکی دیگه از آلبومهای ژان میشل ژار رو به طور کامل برای دانلود قرار دادم.در پستهای قبلی دو آلبوم Chronologie و اکسیژن 13-7 که از زیباترین آلبومهای ژار هستند رو برای دانلود قرار داده بودم.این بار آلبوم دوم ژان میشل یعنی Equinoxe که میشه گفت مشهورترین آلبومش بعد از اکسیژن هست رو برای شما گذاشتم.این آلبوم در سال ۷۸ میلادی منتشر شد که همه آهنگهای اون که جمعا" ۳۹ دقیقه هستند به هم وصل بودند که ژار اونها رو به ۸ قسمت تقسیم کرد.از آهنگهای مشهور این آلبوم میشه به قسمتهای ۴ ، ۵ و ۷ اشاره کرد که ژار در خیلی از کنسرت هاش اونها رو اجرا میکنه.
Equinoxe 1

Equinoxe 2
Equinoxe 3
Equinoxe 4
Equinoxe 5
Equinoxe 6
Equinoxe 7
Equinoxe 8

در یکی از پستهای ویژه این وبلاگ این بار چند آهنگ از قدیمی ترین آثار ژار رو برای دانلود گذاشتم.این کارها مربوط میشن به سالهای ۶۹ تا ۷۲ میلادی(تقریبا" سالهای ۴۸ تا ۵۱ ما!).در اون زمان ژان میشل در اوایل کارش بود.آهنگهایی که براتون گذاشتم شاید به قشنگی و جذابیت آلبومهایی مثل اکسیژن و ... نباشن ولی برای اینکه بدونیم آهنگهای ژار در اون سالها و همینطور موسیقی الکترونیک چطور بوده مفید هستند. یکی از این آهنگها ریمیکس قطعه مشهور Pop Corn(ساخته آهنگسازی آلمانی) هست که ژار اون رو در سال ۷۱ میلادی ساخته.از دیگر آهنگهای انتخاب شده میشه به La Cage و Erosmachine اشاره کرد که در سال ۶۹ میلادی ساخته شدند ولی در سال ۷۱ به صورت آلبوم و به تعداد فقط ۱۱۷ کپی منتشر شدند.جالب اینجاست که ژان میشل کپی که برای خودش نگه داشته بود رو گم کرد و بعدها یک طرفدار یک کپی دیگه رو به عنوان هدیه  به او داد! از دیگر نکات جالب این آلبوم میشه به استفاده ریتم آهنگ Erosmachine در آهنگ Chronologie 2(سال ۹۳) اشاره کرد.قطعه La Cage فقط یک بار اون هم در اولین نمایش ژار،در سال ۷۱ و در اپرای پاریس اجرا شد. من این آهنگها رو به ترتیب سال برای دانلود گذاشتم.امیدوارم لذت ببرید.
La Cage
Erosmachine
Pop Corn
Black Bird
Cartolina
Helza

  
دانلود آلبوم Metamorphosesدر ادامه قرار دادن آلبومهای ژان میشل برای دانلود این بار آلبوم Metamorphoses رو گذاشتم.تعجب نکنید که من یکی دو پست در میون آلبوم میذارم! این کاریه که از اول شروع این وبلاگ باید انجام میدادم که ندادم و حالا یه جورایی دارم جبران گذشته رو میکنم! بگذریم.این آلبوم یکی از آلبومهای متفاوت ژار هست که احتمالا" به همین دلیل "دگرگونی ها" نام گرفته.ژار برای اولین بار خودش توی این آلبوم خوانندگی کرد.خوانندگان دیگری هم در این آلبوم حضور داشتند که میشه گفت شاخص ترین اونها "نتاشا اطلس" خواننده عرب/بلژیکی بود که در آهنگ C_Est La Vie به هنرنمایی پرداخت.همچنین در آهنگ Rendez-Vous A Paris که از ترکهای متفاوت این آلبوم هست تکنوازی زیبای ویولون رو میشنویم.در کل جو آهنگها هم نسبت به سبک ثابت ژار کمی تفاوت داشت. روی تعدادی از آهنگای این آلبوم که در سال 2000 منتشر شد ریمیکس هایی انجام گرفت که با نامهای دیگه در کنسرتهای مختلف اجرا شدند که میشه به Je Me Souviens که به Aero تبدیل شد،Tout Est Bleu به Light My Sky و Give Me A Sign به Acropolis ، همچنین Gloria ,Lonely Boy به Forbidden City اشاره کرد. در کنسرت روز آخر سال 99 و روز اول سال 2000 ژار که در کنار اهرام ثلاثه مصر برگزار شد و دوازده رویای خورشید نام گرفت و حدود 120هزار تماشاگر داشت تعدادی از آهنگهای این آلبوم قبل از انتشار اجرا شدند.همینطور این آلبوم در یک Showcase کوچک که در پاریس اجرا شد به طرفداران معرفی شد. در مجموع متفاوت بودن این آلبوم نه تنها باعث پایین آمدن کیفیت کارهای ژار نشده بلکه در بعضی ترکها شاهد زیباتر شدن آهنگها نسبت به کارهای قبلی هم هستیم. Je Me Souviens

C_Est La Vie
Rendez-Vous A Paris
Hey Gagarin
Millions Of Stars
Tout Est Bleu
Love Love Love
Bells
Miss Moon
Give Me A Sign
Gloria ,Lonely Boy
Silhouette


  

دانلود آلبوم Aero


بیش از یک ماه نبودم.همیشه این موقع از سال وقتم پره! به هر حال بازم میریم سراغ ژان میشل خودمونو و آلبومهای جذابش که این بار آلبوم سال ۲۰۰۴ که Aero نام داره رو برای دانلود گذاشتم. میشه گفت این آلبوم از ورژن تازه آهنگهای قدیمی و چند آهنگ جدید ژار تشکیل شده که به نظر من مجموعه ای کاملا" جذاب رو به وجود آورده.ویرایش های جدید آهنگهای قدیمی فکر میکنم زیباترین ریمیکس های این آهنگها باشن که ژار تا به حال ساخته.از عوامل دیگه ای که باعث زیبا شدن آلبوم شده میشه به افکتها و صداهای جالبی که در انتهای بعضی آهنگها وجود داره اشاره کرد.همینطور نباید از کیفیت ضبط عالی قطعات چشم پوشی کرد.استفاده از سینثیسایزر های جدید هم باعث دو چندان شدن جذابیت این آلبوم شده. قطعه آخر این مجموعه ۱۵ ترکه هم ورژن زنده آهنگ Rendez-Vous 4 هست که سال ۲۰۰۲ در دانمارک (کنسرت Aero که توی ایران به نام "پرواز" عرضه میشه) اجرا شد البته با کمی تغییرات. بعد از منتشر شدن این آلبوم که هفته ها در صدر پرفروش ترین آلبومهای کشورهای اروپایی قرار داشت،ژار کنسرتی بزرگ در دهم اکتبر همون سال یعنی ۲۰۰۴ در پکن پایتخت چین و در حضور حدود ۱۵هزار نفر بیننده به صورت زنده اجرا کرد که بیشتر آهنگهای این آلبوم رو پوشش میداد.از نکات برجسته این کنسرت میشه به پخش زنده اون توسط کانال CCTV چین اشاره کرد. از کنسرتهای دیگری که میشه نقش پر رنگ آلبوم ائرو رو در اونها دید میتوان به کنسرتهای سال ۲۰۰۵ در لهستان و بلژیک و موناکو و کنسرت فضای باز کشور مراکش در سال ۲۰۰۶ اشاره کرد.
Aero Opening
Oxygene 2
Aero
Equinoxe 8
Oxygene 4
Souvenir Of China
Aerology
Equinoxe 3
Equinoxe 4
Last Rendez-Vous
Zoolookology
Aerozone
Magnetic Fields 1
Chronology 6
Rendez-Vous 4 (Live Versionاگه خوشتون اومده 5 امتیاز بده و حتما داغش کنید تا بقیه هم بخونند


اگه میخوای بی دردسر ماهیانه کروب بگیری تا بتونی از امکانات کلوب استفاده کنی بیا کلوب   موسیقی الکترونیک    عضو شو و خودت رو معرفی کن به همین راحتی پس معطل چی هستی !!!!!
همراه با جدید ترین آهنگهای روز دنیا برای دانلود


99
1
1
2
علی آسمونی , ali_arteshi
جمعه 23 اسفند ، 12:24
like
ادامه