در مرزهای علم , edge_of_science

در مرزهای علم

در مرزهای علم , edge_of_science

در مرزهای علم

436نــــفــــــر
عضو شده اند
436نفر عضو شده اند
بیشتر
97/09/21 00:23

ژاکتی برای جلوگیری از جا گذاشتن موبایل

در مرزهای علم
ژاکت هوشمندی طراحی شده تا وقتی کاربر گوشی موبایلش را جا می‌گذارد، به وی آلارم دهد.

گوگل با همراهی لیوایز این ژاکت را طوری طراحی کرده اند تا اگر فرد گوشی موبایلش را جا بگذارد به سرعت به او هشدار دهد.

این قابلیت سیستم هشدار اتومات است که تنها با دور شدن فرد فعال می‌شود و پیام هشدار برای گوشی کاربر ارسال می‌شود و همچنین دکمه بند سر آستین ژاکت شروع به چشمک زدن و لرزش می‌کند. ضمن اینکه قابلیتی برای پیدا کردن گوشی دارد که در قالب افزایش صدای زنگ موبایل در زمان نزدیکتر شدن این ژاکت عمل خواهد کرد.

علاقمندان می‌توانند از دکمه لمسی این لباس برای کنترل کارکردهایی مثل پخش موسیقی، مسریابی از طریق نقشه گوگل و ... استفاده کنند.

به زودی امکانات بیشتری به این ژاکت برای مسیریابی مشترک و ذخیره سازی موقعیت‌های مکانی اضافه خواهد شد. قیمت این ژاکت هوشمند 350 دلار اعلام شده است.
99
آخرین مطالب در مرزهای علم
علائم کمبود ویتامین B12 چیست؟ هشدار سازمان جهانی بهداشت درباره بیماری سرخک تختخواب شرکت فورد! برچسب پوستی هوشمند می‌تواند حمله آسم را پیش بینی کند کشف شکل تازه‌ای از ارتباط در مغز نظارت دولت انگلیس بر مجرمان با جی پی اس ربات‌های زیردریایی بوئینگ برای ارتش آمریکا فشار خون و کلسترول‌تان را مرتب کنترل کنید کشف قدیمی‌ترین کشتی غرق شده جهان بخوابید تا سرماخوردگی‌تان خوب شود برف سیاه و سمی سیبری را پوشاند زنان باردار مثبت‌ اندیش، فرزندانی با توانایی ریاضی 'بالا دارند' آیا وجود آب برای تشکیل حیات ضروری است؟ بی‌خوابی و مشکلات آن سهره های گورخر برای خواندن آواز جدید از مادر خود اجازه می‌گیرند! تصاویری کم نظیر از پلنگ سیاه کنیا اولین سلاح دوربُرد، چه زمانی ساخته شد؟ چرا باید مراقب مسواک زدن کودکان باشیم؟ رشد حشرات آزارنده همزمان با افت شدید حشرات آیا مصرف الکل خطر ابتلا به سرطان پستان را افزایش می‌دهد؟ کدام نوع شخصیت ها بیشتر باهم سازگارند؟ از عذاب و استرس خسته شده ‌اید؟ این راه ها را امتحان کنید دانشمندان درباره انقراض حشرات و پیامدهای آن برای انسان هشدار دادند در منطقه‌ی چرنوبیل چه می‌گذرد؟ روش ساخت موادی قوی‌تر و ماندگارتر خواهردار شدن رباتی که شهروند عربستان شد چگونه وسایل خانگی هوشمند آینده با هم کار می‌کنند؟ جایزه برای کشف ایراد امنیتی 2018 چهارمین سال گرم کره زمین بود چه زمانی کانگورها یاد گرفتند تا روی دو پا بپرند؟!