نرم افزار اندروید کلوب جستجوی مطالب
مرکز خبری اقتصاد ایران (اکو سنتر) , Eco.Center

مرکز خبری اقتصاد ایران (اکو سنتر)

مرکز خبری اقتصاد ایران (اکو سنتر) , Eco.Center

مرکز خبری اقتصاد ایران (اکو سنتر)

95نــــفــــــر
عضو شده اند
95نفر عضو شده اند
بیشتر
94/05/3 14:24

سرپرست سازمان هواپیمایی کشوری: هیاتی از سازمان هواپیمایی کشوری فرانسه به ایران سفر می کند

مرکز خبری اقتصاد ایران (اکو سنتر)
سرپرست سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه به زودی هیأتی از سازمان هواپیمایی کشوری فرانسه به ایران سفر می کند، گفت: مقدمات حضور این هیات در سفر اخیر وزیر راه و شهرسازی به فرانسه فراهم شده بود و قرار است در خصوص افزایش تعداد پروازها به فرانسه مذاکراتی صورت گیرد.
به گزارش مرکز خبری اقتصاد ایران (اکوسنتر)، محمد خداکرمی از افزایش مقاصد پروازی به لندن، پاریس، آلمان، روسیه و ترکیه خبر داد و گفت: در همین راستا به زودی هیأتی از سازمان هواپیمایی کشوری فرانسه برای مذاکره وارد ایران می شود.
وی با بیان آنکه پروازهای آتن نیز که چند سال متوالی انجام نمی شد اما با تمایل دو طرف این پروازها توسط ایرلاین ایرانی و یونانی راه اندازی شده است، گفت: البته با توجه به ظرفیت و تقاضای مسافر در این مسیر، طرفین برای افزایش سقف پروازی در این مسیر اعلام آمادگی کرده اند.
وی اظهار داشت: در حال حاضر سه پرواز هفتگی از ایران به فرانسه انجام می شود و در نظر داریم تعداد این پروازها به 10 فقره در هفته توسط ایرلاین داخلی یا خارجی افزایش یابد.
خداکرمی درباره پروازهای آلمان گفت: در حال حاضر 14 پرواز هفتگی به آلمان انجام می شود که باید برای افزایش این سقف پروازی مکاتبات لازم صورت گیرد چرا که تقاضای آن وجود دارد.
سرپرست سازمان هواپیمایی تعداد پروازهای فعلی به روسیه را 7 پرواز در هفته عنوان کرد و گفت: این میزان به تدریج به 28 پرواز در هفته افزایش می یابد.
وی با اشاره به افزایش پروازها به ایتالیا نیز افزود: در حال حاضر 4 پرواز هفتگی به ایتالیا انجام می شود که طرفین برای افزایش سقف پروازی تقاضا دارند و باید در این زمینه مذاکره شود.
وی با بیان آنکه میزان پروازهای ایران و ترکیه نیز در حال حاضر به 70 پرواز در هفته رسیده است، گفت: بزودی این میزان به 100 پرواز هفتگی افزایش خواهد یافت.
خداکرمی از برنامه ریزی برای افزایش تعداد پروازها به کشورهای حاشیه جنوب خلیج فارس خبر داد و گفت: راه اندازی پروازهای استرالیا و دانمارک نیز در دستور کار قرار دارد.
سرپرست سازمان هواپیمایی کشوری افزود: برخی منابع غیرموثق اعلام می کنند سهم ایرلاین های خارجی در پروازهای بین المللی بیش از ایرلاین های داخلی است اما حدود دو سوم پروازهای خارجی توسط ایرلاین های داخلی انجام می شود و فقط یک سوم این سهم مربوط به ایرلاین های خارجی است.
وی در ادامه به وضعیت صنعت هوانوردی بعد از توافقات هسته ای اشاره کرد و گفت: تقاضاهای زیادی از سوی شرکت های خارجی در زمینه های فروش هواپیما، راه اندازی شرکت تعمیر و نگهداری هواپیما در ایران و فروش تجهیزات راداری به ایران ارایه شده است.
خداکرمی با بیان اینکه ایران در صنعت هوانوردی اعم از تامین ناوگان و فرودگاهی با اولویت نیازها و با تدبیر عمل می کند، گفت: شرکت های بوئینگ و ایرباس نیز منتظر نتایج کامل توافقات هستند و این آمادگی برای همکاری میان دو طرف وجود دارد.
سرپرست سازمان هواپیمایی کشوری گفت: قطعا با شرایط جدید خرید ناوگان تسهیل می شود اما موضوعی که باید مدنظر داشت تامین نقدینگی برای خرید هواپیماست و تامین منابع مالی از طریق صندوق توسعه ملی، فاینانس یا سایر روش های مالی بسیار مهم است.
99
    آخرین مطالب مرکز خبری اقتصاد ایران (اکو سنتر)
    جدیدترین قیمت‌ها در بازار طلا و ارز دلارهای نفتی به خزانه باز می‌گردند؛ لیست بدهکاران نفتی ایران اعلام شد/ اروپایی‌ها در صدر لیست سرپرست سازمان هواپیمایی کشوری: هیاتی از سازمان هواپیمایی کشوری فرانسه به ایران سفر می کند ریزش دوباره بورس / شاخص در لبه کانال 67 هزار واحدی اقتصاد دنیا در ۲۴ ساعت گذشته/ قیمت طلا دوباره سقوط کرد نماینده مردم فریمان در مجلس: لغو امتیاز موسسه میزان کار نادرستی بود کاهش نرخ بانکی 21 ارز/ دلار 2956 تومان زنگ خطر برای ایران‌خودرو و سایپا به صدا درآمد تحلیل روز سهام های غیر بورسی شنبه 3 مرداد در اطلاعیه ای رسمی اعلام گردید؛ مجمع عمومی سالیانه گرند 5 مرداد برگزار می شود پیشبینی نماد ها / پارس خودرو (خپارس) رئیس منطقه دو سازمان بازرسی کل کشور: ارزش سهام پدیده به‌زودی از طریق استانداری اعلام خواهد شد نماینده مردم بجنورد در مجلس: پیگیریم تا شورای عالی امنیت ملی نتیجه پرونده پدیده را اعلام کند/ تصمیم شورای عالی امنیت ملی مافوق دادسرا است تحلیل روز سهام های غیر بورسی پنج شنبه 1 مرداد یکی از وظایف بانک مرکزی، نظارت در بازار پول کشور... نامه رییس کمیسیون اجتماعی به رییس‌جمهور برای تعیین تکلیف پدیده و میزان پیش بینی نماد ها / شاخص کل بورس نماینده مردم فریمان در مجلس: عدم اعلام قیمت کارشناسی اشکال شرعی و قانونی دارد/ قوه قضاییه از پدیده دست بکشد مشکل حل می شود قیمت سکه و دلار صعودی شد در تذکر نماینده بجنورد به رئیس‌جمهور مطرح شد؛ تأکید بر رسیدگی به مشکلات سهامداران «پدیده» و سپرده‌گذاران «میزان» قبل از تشدید بحران بازگشت شاخص به کانال 67 هزار واحدی با مشارکت آستان‌قدس رضوی و موسسه مالی عسگریه باز هم با تخریب باغ و قطع درختان؛ مشهدمال2 یا «جهان‌مال» آغاز شد ﺗﺤﻠﯿﻞ ﺑﻨﯿﺎدی سهام/ ﭘﺘﺮوﺷﯿﻤﯽ ﻣﺎرون اقتصاد دنیا در ۲۴ ساعت گذشته/ آغاز تعدیل نیرو در هالیبرتون نرخ بانکی 39 ارز اعلام شد اعتصاب غذای سپرده گذاران میزان به روز سوم رسید تجمع دوباره سهامداران پردیسبان برای وصول مطالبات تحلیل روز سهام های غیر بورسی چهارشنبه 31 تیر نبض بازار / محدودیت تسه ها پا بر جا است زمزمه ها از نماد ها / شعب بانک های خارجی در ایران