نرم افزار اندروید کلوب
مرکز خبری اقتصاد ایران (اکو سنتر) , Eco.Center

مرکز خبری اقتصاد ایران (اکو سنتر)

مرکز خبری اقتصاد ایران (اکو سنتر) , Eco.Center

مرکز خبری اقتصاد ایران (اکو سنتر)

95نــــفــــــر
عضو شده اند
95نفر عضو شده اند
بیشتر
94/05/3 11:59

نماینده مردم فریمان در مجلس: لغو امتیاز موسسه میزان کار نادرستی بود

مرکز خبری اقتصاد ایران (اکو سنتر)
نماینده مردم فریمان در مجلس شورای اسلامی گفت: بانک مرکزی باید به مقداری که موسسه میزان پول لازم دارد به سپرده گذاران بدهد تا اعتماد مردم جلب شود.
احمد سجادی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی مرکز خبری اقتصاد ایران (اکوسنتر) با تاکید بر اینکه این موسسه حدود دو هزار نفر کارمند دارد افزود: یکی از دستاورد های انحلال میزان، دو هزار نفر بی کار است. با وجودی که مشکل اشتغال داریم این هنر نیست که این افراد را بیکار کنیم. پلمپ کردن و لغو امتیاز این موسسه، تا وقتی تکلیف سپرده گذاران مشخص نشده اشتباه محض و بی خردی است.
وی درباره عدم صدور مجوز فعالیت برای میزان اظهار داشت: چطور می شود که بگویند این موسسات غیر مجاز اند؟ این حرف خلاف است. هرکس هم ادعایی دارد بیاید مناظره کنیم. اگر این موسسات غیر مجاز اند چطور صد یا دویست میلیارد تومان پول در بانک مرکزی به عنوان پشتوانه دارد؟ بانک مرکزی جواز در حال تاسیس داده است.
نماینده مردم فریمان تعداد افراد سپرده گذار را یک میلیون نفر برشمرد و ادامه داد: چند موسسه را که می گویند غیر مجاز اند ادغام و تبدیل به بانک کنند. زیرا وقتی فعالیت این موسسات آغاز شود دیگر کسی پولش را بر نمی دارد.
وی در پایان اقتصاد را به خودی خود بی مشکل دانست و اضافه کرد: مشکل اساسی اقتصاد کشور را رفتار های نابخردانه و نامعقول مسوولان اقتصادی در بانک مرکزی و وزارت اقتصاد است.
99
    آخرین مطالب مرکز خبری اقتصاد ایران (اکو سنتر)
    جدیدترین قیمت‌ها در بازار طلا و ارز دلارهای نفتی به خزانه باز می‌گردند؛ لیست بدهکاران نفتی ایران اعلام شد/ اروپایی‌ها در صدر لیست سرپرست سازمان هواپیمایی کشوری: هیاتی از سازمان هواپیمایی کشوری فرانسه به ایران سفر می کند ریزش دوباره بورس / شاخص در لبه کانال 67 هزار واحدی اقتصاد دنیا در ۲۴ ساعت گذشته/ قیمت طلا دوباره سقوط کرد نماینده مردم فریمان در مجلس: لغو امتیاز موسسه میزان کار نادرستی بود کاهش نرخ بانکی 21 ارز/ دلار 2956 تومان زنگ خطر برای ایران‌خودرو و سایپا به صدا درآمد تحلیل روز سهام های غیر بورسی شنبه 3 مرداد در اطلاعیه ای رسمی اعلام گردید؛ مجمع عمومی سالیانه گرند 5 مرداد برگزار می شود پیشبینی نماد ها / پارس خودرو (خپارس) رئیس منطقه دو سازمان بازرسی کل کشور: ارزش سهام پدیده به‌زودی از طریق استانداری اعلام خواهد شد نماینده مردم بجنورد در مجلس: پیگیریم تا شورای عالی امنیت ملی نتیجه پرونده پدیده را اعلام کند/ تصمیم شورای عالی امنیت ملی مافوق دادسرا است تحلیل روز سهام های غیر بورسی پنج شنبه 1 مرداد یکی از وظایف بانک مرکزی، نظارت در بازار پول کشور... نامه رییس کمیسیون اجتماعی به رییس‌جمهور برای تعیین تکلیف پدیده و میزان پیش بینی نماد ها / شاخص کل بورس نماینده مردم فریمان در مجلس: عدم اعلام قیمت کارشناسی اشکال شرعی و قانونی دارد/ قوه قضاییه از پدیده دست بکشد مشکل حل می شود قیمت سکه و دلار صعودی شد در تذکر نماینده بجنورد به رئیس‌جمهور مطرح شد؛ تأکید بر رسیدگی به مشکلات سهامداران «پدیده» و سپرده‌گذاران «میزان» قبل از تشدید بحران بازگشت شاخص به کانال 67 هزار واحدی با مشارکت آستان‌قدس رضوی و موسسه مالی عسگریه باز هم با تخریب باغ و قطع درختان؛ مشهدمال2 یا «جهان‌مال» آغاز شد ﺗﺤﻠﯿﻞ ﺑﻨﯿﺎدی سهام/ ﭘﺘﺮوﺷﯿﻤﯽ ﻣﺎرون اقتصاد دنیا در ۲۴ ساعت گذشته/ آغاز تعدیل نیرو در هالیبرتون نرخ بانکی 39 ارز اعلام شد اعتصاب غذای سپرده گذاران میزان به روز سوم رسید تجمع دوباره سهامداران پردیسبان برای وصول مطالبات تحلیل روز سهام های غیر بورسی چهارشنبه 31 تیر نبض بازار / محدودیت تسه ها پا بر جا است زمزمه ها از نماد ها / شعب بانک های خارجی در ایران