نرم افزار اندروید کلوب جستجوی مطالب
مرکز خبری اقتصاد ایران (اکو سنتر) , Eco.Center

مرکز خبری اقتصاد ایران (اکو سنتر)

مرکز خبری اقتصاد ایران (اکو سنتر) , Eco.Center

مرکز خبری اقتصاد ایران (اکو سنتر)

95نــــفــــــر
عضو شده اند
95نفر عضو شده اند
بیشتر
94/05/3 10:43

تحلیل روز سهام های غیر بورسی شنبه 3 مرداد

مرکز خبری اقتصاد ایران (اکو سنتر)
پدیده شاندیز:
با ورود به مرداد ماه و کمتر از 30 روز به شروع پرداخت حواله ها، حسن درویشیان رئیس منطقه دو سازمان بازرسی کل کشور در پاسخ به پیامک های مردم، اعلام قیمت کارشناسی را نزدیک و از طریق استانداری دانست. این در حالی است که پرونده پدیده شاندیز به شورای عالی امنیت ملی راه پیدا کرده و در آنجا درباره آن تصمیم گیری خواهند نمود.
سوال بزرگی که این روزها ذهن سهامداران را به خود مشغول کرده این است که ولو با تصمیم مثبت این شورا درباره ادامه فعالیت این شرکت، آیا زمانی برای جذب نقدینگی و وصول حواله های سهامداران باقی مانده است؟

گرندسنتر:
شرکت گرند به طور رسمی اطلاعیه مجمع خود را در روز سه شنبه این هفته، مورخ 5 مرداد بر روی خروجی وب سایت خود قرار داد. گرند مدت زیادی است با بروز شایعات و اختلافات به همراه تحریک فردی دلال با موج فروش روبرو شده که همین امر کمبود نقدینگی را به همراه داشته است. به همین دلیل مجمع این شرکت قطعا با پرسش و پاسخ های زیادی همراه خواهد بود.

پردیسبان:
سهامداران پردیسبان موج اعتراض خود را افزایش داده اند. سهامداران این مجموعه نه تنها در مشهد، بلکه در تهران نیز از وضعیت آن ناراضی اند و تلاش می کنند تا حق خود را از شرکت به هر نحو مطالبه نمایند.
حواله های خرداد ماه این شرکت که به قیمت نصف هر سهم خریداری شده نیز برگشت خورده است.

تعاونی ابرده:
شرکت ابرده قیمت سهامش را ثابت نگاه داشته است و بزودی مجمعی برگزار می کند که البته تاریخ آن به طور دقیق مشخص نشده است. این شرکت پروژه هوپاد خود را تا مهر سال آینده به پایان خواهد رساند.

سپاد خراسان:
سپاد مجمع خود را برگزار کرد و قیمت سهام خود را نیز به میزان دو درصد افزایش داد. این شرکت سود 55 هزار تومانی به ازای هر سهم را نیز در مجمع خود تصویب کرد که البته تاریخ واریز آن هنوز مشخص نشده است.

تبرک:
شرکت تبرک در حال بازخرید و تبدیل سهام خود به شهداب است. سهامداران این مجموعه نیز انتظار ورود به بورس این شرکت را می کشند تا کسری از ضرر خود را جبران نمایند. این در حالی است که به دلیل کمبود نقدینگی و ریزش شاخص به کانال 67 هزار بعید به نظر می رسد مجوز بازگشایی نماد جدید بسیار راحت صادر گردد.
99
    آخرین مطالب مرکز خبری اقتصاد ایران (اکو سنتر)
    جدیدترین قیمت‌ها در بازار طلا و ارز دلارهای نفتی به خزانه باز می‌گردند؛ لیست بدهکاران نفتی ایران اعلام شد/ اروپایی‌ها در صدر لیست سرپرست سازمان هواپیمایی کشوری: هیاتی از سازمان هواپیمایی کشوری فرانسه به ایران سفر می کند ریزش دوباره بورس / شاخص در لبه کانال 67 هزار واحدی اقتصاد دنیا در ۲۴ ساعت گذشته/ قیمت طلا دوباره سقوط کرد نماینده مردم فریمان در مجلس: لغو امتیاز موسسه میزان کار نادرستی بود کاهش نرخ بانکی 21 ارز/ دلار 2956 تومان زنگ خطر برای ایران‌خودرو و سایپا به صدا درآمد تحلیل روز سهام های غیر بورسی شنبه 3 مرداد در اطلاعیه ای رسمی اعلام گردید؛ مجمع عمومی سالیانه گرند 5 مرداد برگزار می شود پیشبینی نماد ها / پارس خودرو (خپارس) رئیس منطقه دو سازمان بازرسی کل کشور: ارزش سهام پدیده به‌زودی از طریق استانداری اعلام خواهد شد نماینده مردم بجنورد در مجلس: پیگیریم تا شورای عالی امنیت ملی نتیجه پرونده پدیده را اعلام کند/ تصمیم شورای عالی امنیت ملی مافوق دادسرا است تحلیل روز سهام های غیر بورسی پنج شنبه 1 مرداد یکی از وظایف بانک مرکزی، نظارت در بازار پول کشور... نامه رییس کمیسیون اجتماعی به رییس‌جمهور برای تعیین تکلیف پدیده و میزان پیش بینی نماد ها / شاخص کل بورس نماینده مردم فریمان در مجلس: عدم اعلام قیمت کارشناسی اشکال شرعی و قانونی دارد/ قوه قضاییه از پدیده دست بکشد مشکل حل می شود قیمت سکه و دلار صعودی شد در تذکر نماینده بجنورد به رئیس‌جمهور مطرح شد؛ تأکید بر رسیدگی به مشکلات سهامداران «پدیده» و سپرده‌گذاران «میزان» قبل از تشدید بحران بازگشت شاخص به کانال 67 هزار واحدی با مشارکت آستان‌قدس رضوی و موسسه مالی عسگریه باز هم با تخریب باغ و قطع درختان؛ مشهدمال2 یا «جهان‌مال» آغاز شد ﺗﺤﻠﯿﻞ ﺑﻨﯿﺎدی سهام/ ﭘﺘﺮوﺷﯿﻤﯽ ﻣﺎرون اقتصاد دنیا در ۲۴ ساعت گذشته/ آغاز تعدیل نیرو در هالیبرتون نرخ بانکی 39 ارز اعلام شد اعتصاب غذای سپرده گذاران میزان به روز سوم رسید تجمع دوباره سهامداران پردیسبان برای وصول مطالبات تحلیل روز سهام های غیر بورسی چهارشنبه 31 تیر نبض بازار / محدودیت تسه ها پا بر جا است زمزمه ها از نماد ها / شعب بانک های خارجی در ایران