نرم افزار اندروید کلوب
ژرفــــــــا , deep

ژرفــــــــا

ژرفــــــــا , deep

ژرفــــــــا

120,897نــــفــــــر
عضو شده اند
120,897نفر عضو شده اند
98/12/1 18:13

تعجب‌آور نیست که مردانِ زیادی پشت دیواری ساختگی زندگی...

ژرفــــــــا
تعجب‌آور نیست که مردانِ زیادی پشت دیواری ساختگی زندگی می‌کنند یا درون سنگر عاطفی‌شان پنهان می‌شوند و با نقاب بی‌احساس بی‌تفاوتی این سو و آن سو می‌روند.

این رفتارها به این علت است که در لحظه‌های حیاتی زندگی‌شان با کسانی که می‌شناسند و برایشان احترام قائل‌اند به گفتگو می‌نشینند و درست در لحظۀ صداقت و آسیب‌پذیری کسی به آن‌ها می‌گوید:
«ای مرد، شور احساسات را درآورده‌ای.»


99
آخرین مطالب ژرفــــــــا
گل بکاریم ، از دل گِل گُل بَراریم در زمستان ، در... من با چیزی زنده ام ، که دیگران از آن می میرند !... دستم از هرچه هست کوتاه است، از جهان قایقی به گِل... ‏ازکوچه ای به کوچه دیگر میروم، آدمهارا میبینم، بسیاری... شاید هنوز هم درپشت چشم های له شده ، درعمق انجماد... تو را دوست‌ می‌دارم‌ و با تو دیگَرَم‌ به بیداری این‌... ‏ما با گذشت زمان تغییر می کنیم؛ زمان وظیفه ی خود... در کتاب مقدس آدم برفی ها یک خط نوشته بود فقط برای... یک زن هیچ آسیبی نمی‌تواند به تو برساند جز این که... می‌خواهم هر صبح که پنجره را باز می‌کنی آن درخت روبه‌رو... در این دنیا که همه می کوشند چیزی شوند ، تو هیچ شو... و عشق.... آخرین قصه‌ی مگوی منی مثل آیینه روبه‌روی منی تو همان... نفرت، حسادت و خشم تنها در پیرامون وجودی توست!... از باد مرا بوی تو آمد امروز شکرانهٔ آن به باد دادم... همیشه فکرم مشغول این بود که چرا آدم های جدید برایمان... هنر زندگی بیشتر شبیه کشتی گرفتن است نه رقصیدن، زیرا... ‌وقتی کسی چه مقصر باشد چه بی تقصیر از شما عذر خواهی... پنجره که پلک می زند؛ صبح برمی خیزد!... گوشه‌ای از شب را با چند فانوس کاغذی روشن کرده‌ام... انقدر دین در دنیا هست که مردم از هم متنفر باشن .... در کنار ساحل قدم می زدم و میخواستم به جایی دیگر بروم... – موضوع این است: فرض کن زن داری و زنت را هم دوست... زِ عشقت بند بندِ این دل دیوانه می‌لرزد!... من دیگر معنای کلمه‌ی تنهایی رادر نمی‌یابم؛ در نظر... ‏‌بسیارند کسانی که گمان میکنند ، در حال اندیشیدن... تو که از جنس نماندن بودی پس چرا سنگ زدی برکه‌ی آرامِ... ما بیشتر از ماشین آلات به انسانیت نیاز داریم بیشتر... به هیچ کس نمی‌مانی از آن‌گاه که دوستت می‌دارم.... بوئی ز تو و گل معطر نی نی با دیدنت آفتاب و اختر نی...