دختران چادری , clad_girls

دختران چادری

دختران چادری , clad_girls

دختران چادری

30,193نــــفــــــر
عضو شده اند
30,193نفر عضو شده اند
96/03/10 20:04

الهام چرخنده : ◄ به من گفتن سینمای ایران جای زنهایی...

دختران چادری
الهام چرخنده :
◄ به من گفتن سینمای ایران جای زنهایی مثل تو نیست
واقعا برام هنوز این علامت سواله که :
این فضای فرهنگی و سینمای ایران جای چه جور زن هایی هست ؟

┘◄پ.ن:بیاییم کمتر آروغ روشنفکری بزنیم....
♥کپی مطالب با ذکر صلوات آزاد است♥

✿◕ ‿ ◕✿ رسانه دختران چادری ✿◕ ‿ ◕✿
99
110
30
68
ابراهیم مهربون , akharalzaman
پنجشنبه 14 دی ، 19:47
سینمای ایران جای بسی تاسف داره که هنر پیشه ها به عنوان الگوهای جوانان خودشون از غربی های مادیگرا الگو می گیرندن یکی از تخریبگران فرهنگ همین هنرپیشه های بی فرهنگ مدعی فرهنگ اند خدا همه ما را به راه راست هدایت کنه انشاا...
ادامه
محمدعلی قربانی , 110ghorbani
سه شنبه 7 آذر ، 22:53
جای تاسف است ، بعضی از هنر پیشه های زن ایرانی ، فساد پیشه شده اند
ادامه
ابراهیم مهربون , akharalzaman
دوشنبه 16 مرداد ، 12:25
به نظر می رسه دین اسلام بهترین برنامه ها را برای دفاع از حقوق همه انسانها بدون آزار به حق دیگری را بیان نموده و حتی حقوق همه موجودات مثل گیاهان و حیوانات را هم به خوبی محترم شمرده و در این راستا تکالیفی را برای انسانها معین کرده که لزوما این تکالیق برای همه یکسان نیست ولی برخی برای گمراه کردن دیگران این یکسان نبودن بر حق را ، یک جور بی عدالتی قلمدادکرده در صدد سیاه نمایی اند و فمنیسم هم از این دست اند.
ادامه
آرش نیکنام , arash_niknam
سه شنبه 10 مرداد ، 17:13
البته ببخشید سلام خدمت شما دوست عزیز .
ادامه
آرش نیکنام , arash_niknam
سه شنبه 10 مرداد ، 17:13
دقیقا گفته هاتون درسته. البته بعد دیگر فمنیسم داشتن حقوق تساوی اجتمائی د برخی از کشورها است که از حداقل حقوق اجتمای برخوردار نیستن .مثل افغانستان . پاکستان و هند. وحتا عربستان که زن حق رای و حق رانندگی و خیلی از حقوق رو نداره. ولی متاسفانه پرچم داران فمنیسم در ایران زنان رو نصبت به مردان تحریک و نوعی مرد ستیزی رو رواج دادن. و نتیجش این شده. امار ازدواج هاکم . تعداد فرزندان در خانواده ها کم . عدم توجه و تمکین خانواده ها از هم . و در نتیجه بالا رفتن امار طلاق و جدایی ها در خانواده های ایرانیه.
ادامه
ابراهیم مهربون , akharalzaman
سه شنبه 10 مرداد ، 13:05
سلام آقا آرش، ممنون از توجهتون. منظور من اینه که اسلام بر اساس عدالت نفقه و هزینه های متعارق زن را بر دوش مرد نهاده و زن مجبور نیست برای تامین هزینه ها کار کنه البته تربیت فرزند و مدیریت داخل منزل هم بر اساس احساسات لطیف زن ازش بهتر بر میاد. البته این یک بعد از ابعاد وحشتناک فمنیسم است که در صدد نابودی رن است. همجنس گرایی، تن به ازدواج ندادن و تن به فرزند آوری ندادن و هوس بازی و مرد ستیزی و .... از دیگر ابعادفمنیسم است.
ادامه
آرش نیکنام , arash_niknam
سه شنبه 10 مرداد ، 12:46
در خصوص بیانات دوست عزیزمون اقا ابراهیم یک نکته رو میشه اضافه کرد . بله هر کسی بر اساس استعداد ها و نقاط قوت و ضعف طبقه بندی میشه. زن ها در خصوص برخی از المانها از مردها بالاتر ولی در برخی دیگر از المانها پایینتر هستن. بخاطر همین نمیشه این دو جنس رو کاملا برابر هم دونست. ولی قانون از نظر حقوق اجتمائی برای ان دو حقوق تساوی در نظر گرفت.
ادامه
ابراهیم مهربون , akharalzaman
سه شنبه 10 مرداد ، 12:26
سلام بر همه، نسترن خانوم پرسیدن که فمنیسم چگونه با اسلام مخالفه؟ درجواب باید گفت سوال خیلی خوبی پرسیدید هرکس که کمی راجع به فمنیسم مطالعه کرده باشه میدونه که فمنیستها میگن زنها کاملا با مردها برابرند و این خلاف عدالت است چون همیشه برابری عدالت نیست دونفر که وظیفه و تکالیق متفاوتی بر اساس قابلیت ها و استعدادهای مختلف در اجتماع دارند حقوق متفاوتی باید داشته باشند البته این به این معنا نیست که یکی از دیگری برتر است بلکه هرکدام ب اساس استعدادها و قابلیت هاشون وظایف و حقوق متفاوتی دارند. فمنیسم نابودگر زنان است.
ادامه
آرش نیکنام , arash_niknam
دوشنبه 9 مرداد ، 11:44
وقتی المانها وارزشها تغییرکنه و یه مشت سبک مغز بشن متفکر روشنفکر باید اینجوری بشه مدافع ارزشها بشه افراطی و بعد یه مشت هوس باز خودشیفته بشن ازادی خواه. وقتی برهنگی ازادی خواه بشه . همینه.
ادامه
سعید احمدی , saeed454545
دوشنبه 9 مرداد ، 11:19
فقط باید تاسف خورد به حال روز اینجور آدمها
ادامه
شورانگیز پارسا , afrodet
دوشنبه 9 مرداد ، 11:14
چون همشون تو یه خطن
ادامه
ابراهیم مهربون , akharalzaman
دوشنبه 12 تیر ، 12:29
به این میگن تناقض.... قربون برم خدا را یک بوم و دو هوا را .... واقعا
ادامه
سلمان سلمانی , nazaninbla
جمعه 9 تیر ، 17:28
افسوس
ادامه
فرزاد  , royaye_khakestari
دوشنبه 5 تیر ، 00:08
خانم چرخنده شهامت و بزرگی تغییر رو داشت
ادامه
فرزاد  , royaye_khakestari
دوشنبه 5 تیر ، 00:07
جالبه یک نفر از این هنرمندا تو راهپیمایی ها نیستن
ادامه
نسترن  , 851041006
یکشنبه 4 تیر ، 21:03
ببخشید فمینیسم کجاش مکتب ضد اسلامیه؟
ادامه
خانومی ارشادی , khanumi68
یکشنبه 4 تیر ، 19:38
آره والا
ادامه
شورانگیز پارسا , afrodet
یکشنبه 4 تیر ، 19:20
هنرمند ما یعین هر چه برهنه تر باشه بهتره ببخشید اینو میگم ولی سینمای ما جای وحشتناکی برای یک زن روابط نادرستی دارند که صدای خود بازیگرا دراومده اینها میخوان بگن ما متمدنیم در صورتیکه تمدن 7هاز ساله کشو رخودشون فراموش کردند و تمدن توی برهنگی دیدن
ادامه
درسا  , dorsashegeft
دوشنبه 29 خرداد ، 09:43
متأسفانه نمیدونم چرا تو جامعه ما اینطور جا افتاده كه هنرمند باید بی بندوبار باشه واقعا هنر خیلی با ارزشه حیفه اسم اینارو بذارن هنرمند
ادامه
جیمی   , jimi66
یکشنبه 28 خرداد ، 23:30
خاک تو سر جماعت روشنفکرای حیون صفت بی خرد!
ادامه
آخرین مطالب دختران چادری
·٠•●✿ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ✿●•٠· از خاطرہ ے چادرے شدنش تعریف... ·٠•●✿ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ✿●•٠·˙ دلنوشته ے یکــ دختـــ❣ــر بر... ·٠•●✿ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ✿●•٠·˙ یه آدمهایی هستن که میان تو... ·٠•●✿ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ✿●•٠·˙ میگویند دست وپا گیر است راستـش... ·٠•●✿ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ✿●•٠·˙ از این شہر خستہ اے؟... حجاب زیباست ولی… اگر میگوییم چادر مهم است همش بخاطر مقدس بودن توست... چادرم را به سان روزنامه اے کثیر الانتشار هر روز صبح... زن بودنــم را ارزش تویـی !... ♥یا حضرت معصومه(سلام الله علیها )♥ دریاب خانم .... ***:::: چند خط برای چادرم ::::……*** در شهر مداد رنگی ها ؛ یکرنگی زیباست .... خواهرم گوشه ی دلت که گیر کند به سیم خاردارهای این دنیا.... فلفل؛ ←حتی کمترین مقدارش هم تند است!... ❤ با تو بودن یعنی سعادت ❤ با تو بودن یعنی عطر شهدا... ღღ شرایط ازدواج یک رزمنده بسیجی ღღ •❤•.... غیرت وحیا چه شد؟... ︵❀‿︵‿︵❀‿︵‿︵❀‿︵‿︵❀‿︵‿︵❀‿︵‿︵ دختری که سرش به تنش می... با خودم میگویم زمانه زمانه بدیست دیگر نه زنهایمان... خداوند در وجود زن خیر و برکت قرار داده است.... همسرم !... ·٠•●✿ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ✿●•٠·˙ یه عمر همه دنبال کلید بهشت... ✿♥✿♥✿♥✿♥✿♥✿♥✿♥✿♥ پسر : دوست دارم دختر : چندتا ؟... مهریه تو چیست.... ˙·٠•●✿ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ✿●•٠·˙ زن مسلمان آن زنی است که: ◄هم... بدون متن مادر نخستین شهید غواص سید جلیل میری"شناسایی‌شده:... خانمی به دفتر نهضت سواد آموزی تلفن کرد و گفت: ·٠•●✿... جایگاه زن در قرآن چگونه است؟...