نرم افزار اندروید کلوب
بندر بوشهر , bushehr

بندر بوشهر

بندر بوشهر , bushehr

بندر بوشهر

74نــــفــــــر
عضو شده اند
74نفر عضو شده اند
97/12/6 08:23

ماجرای گریه نماینده بوشهر در مجلس

بندر بوشهر
نماینده مردم بوشهر در مجلس در جریان بررسی بندی از لایحه بودجه مربوط به اختصاص اعتبارات مالچ‌پاشی انتقادات تندی را به علی مطهری که ریاست جلسه را برعهده داشت وارد کرد و در پایان گریه کرد.
در جلسه علنی نوبت عصر (یکشنبه) در جریان بررسی بندی از لایحه بودجه که مرتبط با اختصاص اعتبارات برای آسفالت معابر و راه‌ها و مالچ‌پاشی عبدالحمید خدری نماینده مردم بوشهر در مجلس به دنبال بیان شدن پیشنهادی در خصوص کاهش اعتبار مالچ‌پاشی تقاضای اخطار کرد، اما علی مطهری که ریاست جلسه علنی را برعهده داشت اخطار وی را وارد ندانست.

پس از تصویب این پیشنهاد خدری در اخطاری انتقاداتی را نسبت به علی مطهری که ریاست جلسه را برعهده داشت وارد کرد. خدری خطاب به مطهری گفت: شما یا ادعا کنید که به عالم غیب وصل هستید یا هاله نور به شما سرایت کرده است. شما از کجا فهمیدید که اخطار من وارد نیست؟ اگر مرد عمل هستید یک هفته در خوزستان زندگی کنید و بعد قانون تصویب کنید. مطهری در پاسخ به وی بیان کرد: بنده متوجه شدم که اخطار شما با استناد به اصل پنجم و در خصوص محیط زیست خوزستان بود و آن را وارد ندانستم. سپس وی گریه کرد و تعدادی از نمایندگان در اطراف او تجمع کردند.
99
آخرین مطالب بندر بوشهر
تیم ملی دوچرخه سواری مهیای حضور در مسابقات آسیایی مالزی می‎شود خلیج فارس برای ترددهای دریایی نامساعد شد رانندگان وانت‌بارها برای دریافت کارت سوخت ثبت نام کنند پسماند محیط زیست خلیج فارس را تهدید می‌کند تله‌های زنده گیری پرنده هوبره در بوشهر تخریب شد گاز شهرهای وحدتیه و دالکی قطع شد ۲۲ هزار نفر در استان بوشهر آموزش‌های مهارتی را فرا گرفتند اردوی تیم ملی قایقرانی در عسلویه آغاز شد برخورد با زمین‌خواری در اولویت دستگاه قضایی دیلم است بازسازی و بهسازی مدرسه تاریخی سعادت بوشهر شتاب می‌گیرد تیم ملی تنیس روی میز به رقابت‌های جهانی پرتغال اعزام می‌شود علت فوت زن گناوه‌ای در دست بررسی است تلاش برای دستگیری عامل بنزین پاشی به شهردار بوشهر ادامه دارد عامل بنزین پاشی به شهردار بوشهر دستگیر شد بوشهر جزو سه استان برتر کشور در پرداخت وام اشتغال روستایی شد عاملان تیراندازی در دشتستان دستگیر شدند نمایشگاه نفت و گاز عسلویه فرصتی برای تقویت ارتباط تولید و صنعت بود محموله ۱۰ میلیارد ریالی سم‌پاش‌های قاچاق در دشتستان توقیف شد درآمد شهرداری بوشهر بابت تفکیک زمین حذف شود ۲تن براثر تصادف در جاده دیلم- هندیجان جان باختند سالانه ۳ تا ۴ هزار هکتار از اراضی کشور زیر کشت گلخانه ای می رود الفین پتروشیمی جم در شرایط نرمال قرار گرفت جاده روستای چاووشی دشتی بوشهر بسته شد ستاد مدیریت بحران استان بوشهر آماده‌باش است سرقت زیرآبی از رافائل واقعیت یا ساختگی ۳۸۰۰ تاکسی تلفنی بوشهر برای دریافت یارانه سوخت نام نویسی کردند ۱۴ واحد صنعتی راکد استان بوشهر تولید را از سر گرفتند تیم فوتبال پارس جنوبی در شرایط کنونی تمرکز لازم ندارد متهمان به تیراندازی در دیر بوشهر دستگیر شدند تاثیرگذاری دانشگاه‌ها در ارتباط آنها با صنعت نمود پیدا می‌‎کند