نرم افزار اندروید کلوب
بچه های امروزی , bache_hay_emrozi

بچه های امروزی

بچه های امروزی , bache_hay_emrozi

بچه های امروزی

161,172نــــفــــــر
عضو شده اند
161,172نفر عضو شده اند
98/02/30 14:57

زندگی شما نتیجه انتخاب های شما تا این لحظه است هر...

بچه های امروزی
زندگی شما نتیجه انتخاب های شما تا این لحظه است

هر جا که هستید و هر کسی که هستید
به دلیل انتخاب ها و تصمیم هایی است که تا این لحظه گرفته اید.
هر کاری که انجام می دهید بر اساس ارزش های غالب در آن لحظه است.
حتی هیچ کاری نکردن هم نوعی انتخاب است.

چون همیشه در انتخاب افکار خود آزاد هستید، کنترل کامل زندگیتان و تمامی آنچه برایتان اتفاق می افتد در دست شماست
99
82
9
28
  , tremendous
شنبه 1 تیر ، 00:56
بله ممکنه که استثنائاتی هم وجود داشته باشند که در سخت ترن شرایط و امکانات از روحیات و تربیت خاصی برخوردار بوده و پیشرفتهای چشمگیری در زندگی شون اتفاق افتاده باشه اما اونها استثنا هستند و بسیار انگشت شمار و نمیشه اون رو به زندگی همگان تعمیم داد.
ادامه
  , tremendous
شنبه 1 تیر ، 00:54
زندگی ما زمانی صد در صد نتیجه ی انتخاب های ما میبود که در شرایط برابر برای پیشرفت زندگیمون قرار می گرفتیم اما این شرایط برابر و یا لا اقل عادلانه در هیچ مقطعی از زندگی هیچ فردی موجود نمیباشد! مثال: من در کنکور سال 75 رتبه ی 4500 در تجربی آوردم و در رشته ی پرئتز دندان دانشگاه شهید بهشتی تهران قبول شدم!! بعد ها کارنامه ی پسر خانواده ی شهید رو دیدم که با رتبه ی 12450 و در صد های بسیار بسیار پایین پزشکی همین دانشگاه شهید بهشتی قبول شده بود!!
ادامه
ندا  , nedanazgol
جمعه 31 خرداد ، 19:57
صددرصد اونی که باید حتما بخواهم همیشه نمیشه خوب
ادامه
ستاره 52 , setaref52
جمعه 31 خرداد ، 19:29
صد در صد نیست گاهی هرقدر برای کاری تلاش کنی نمیشه
ادامه
مهدی کوثری , mehdi_mms30783
سه شنبه 31 اردیبهشت ، 09:42
لایک
ادامه
پانیذ رها , baltakin88
دوشنبه 30 اردیبهشت ، 21:55
Likeww
ادامه
آرامش  , bibiabibi
دوشنبه 30 اردیبهشت ، 17:07
دقیقا
ادامه
بهرام خلیلی , 12987
دوشنبه 30 اردیبهشت ، 15:26
بعضی وقتها نقشی نداری
ادامه
  , tremendous
دوشنبه 30 اردیبهشت ، 15:09
نوچ! قبول ندارم همه ی زندگی ما انتخاب خود ما نیست!
ادامه
آخرین مطالب بچه های امروزی
من انسان قوی هستم ولی گهگاهی دلم میخواهد کسی دستم... دنیا بینش ماست از وقتی شوخی اختراع شد دیگه هیچ حرفی تو دل کسی نموند.... شادمان ترین مردم ، بهترین چیزها را در زندگی ندارند... بهترین خاطره مدرسه شمردن دانش آموزان توی هر ردیف،... انسان فقط در قبال گفتەهایش مسئول نیست بلکە در قبال... آدمی باش که دوست داشتنش آسان، شکستنش سخت و فراموش... میدونی چیه معصومه خانم،ادم وقتی یه نفرو دوست داشته... فراموش نکن که خوش قلبی تو را قشنگ می کند و در نظر... آدمهای ساده را دوست دارم همان ها که بدی هیچ کس را... یادمون بمونه که گاهی نمی‌توان با یه عذرخواهی، تمام... “همیشه” واسه “گلی” خاک “گلدون” باش…!... در مسیری حرکت نکنید .... در زندگیِ هر کدام ازما چیزهایی هست حتی اندک وکوچک... برای تصرف یک قلب نیـــاز به لشکر کشی نیست فقط کافیست... روزهای خوب خواهند آمد هر سر بالایی یک سرازیری دارد... خوشبختی زمانیست ڪه وجودت ارمغان آرامش برای دیگران... اگر یکبار تسلیم شی برات یه عادت می شه!... گویند مردی به دربار خان زند می رود و با ناله و فریاد... مردم هرگز خوشبختی خود را نمیشناسند اما ،،،،، خوشبختی... وقتی محبت هست تفاوت رنگ ها چه اهمیتی داره؟ خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من ورنه این‌ دنیا... مهم نیست که چقدر تحصیل کرده‌ای چقدر با استعدادی یا... زندگی دو نیمه است: نیمه اول در انتظار نیمه دوم و... نصف اشتباهاتمان ناشی از این است که وقتی باید فکر... در بزرگراه زندگی “راهت “آسان” نخواهد بود هر “چاله... از رجبعلی خیاط ﭘﺮﺳﯿﺪﻧﺪ :ﭼﺮﺍ ﺍﯾﻨﻘﺪﺭ ﺁﺭﺍمی؟... وقتی زمین خوردی، جوری بلند شو به راهت ادامه بده انگار... مثل گندم باش!... یادش بخیر....