آژند , azhand

آژند

آژند , azhand

آژند

88نــــفــــــر
عضو شده اند
88نفر عضو شده اند
بیشتر
93/11/25 17:53

آژندسرویس تنها اسپانسر کنسرت گروه چارتار در اسفندماه...

آژند
آژندسرویس تنها اسپانسر کنسرت گروه چارتار در اسفندماه 1393، برندگان قرعه‌کشی پنج بلیط رایگان کنسرت چارتار را اعلام کرد.
شرایط شرکت در این قرعه ‌کشی که از قبل به اطلاع هواداران رسیده بود تنها با عضوب در کلوب آژندسرویس و یا پیوستن به صفحه رسمی Panasonic.beauty در اینستاگرام بوده است.

در قرعه‌کشی که مورخ 25 بهمن‌ماه 1393 در محل آژندسرویس انجام پذیرفت، نام پنج نفر از شرکت‌کنندگان به قید قرعه انتخاب گردید که اسامی برندگان به شرح زیر است :

- سرکار خانم مریم حضرتی
- جناب آقای امیر عایفی
- سرکار خانم رژا صفری
- سرکار خانم ریحانی
- جناب آقای محمدرضا امیرفراهانی

ضمنا به زودی قرعه‌کشی دیگری اعلام می‌گردد، جهت اطلاع از زمان و نحوه شرکت در قرعه‌کشی در صفحه اینستاگرام Panasonic.beauty به ما بپیوندید و یا در سایت www.azhandservice.com عضو شوید.
99
آخرین مطالب آژند
طرح های کمپین "از قدیم، جدید بوده ایم" - پاناسونیک ایران، آژند قشم با سیستم صوتی جدید پاناسونیک SC-MAX8000 قدرت واقعی را احساس کنید آیا می‌دانید شرکت پاناسونیک پاناسونیک اولین تلویزیون OLED 4K خود را در IFA 2015 معرفی کرد زنده شدن خاطرات کالای با کیفیت با بازگشت پاناسونیک همراه با آژندسرویس زندگی در سال ۲۰۲۰ به چه شکل خواهد شد؟ نمایندگی پاناسونیک در ایران اِنِلوپ eneloop چیست؟ مزایای باتری‌های پاناسونیک انلوپ eneloop بعنوان یک دستاورد جدید در نسل جدید باتری‌ها انواع باتری‌های شارژی انلوپ eneloop آینه ای که شما را آرایش می کند پاناسونیک بیش از ۳.۳ میلیون عدد درخت سراسر جهان کاشت اپرای رودابه از دیدگاه هنرمندان سینما برندگان دومین سری مسابقات عکاسی آژندسرویس اپرت رودابه با حمایت آژندسرویس مسابقه عکاسی رودابه و زال در اینستاگرام حضور هنرمندان در کنسرت اسفندماه چارتار آژندسرویس تنها اسپانسر کنسرت گروه چارتار در اسفندماه... کنسرت اسفندماه چارتار با اسپانسری «پاناسونیک» همراه با «آژندسرویس» برگزار می شود آینه هوشمند پاناسونیک(Smart Mirror)، نوآوری برتر در نمایشگاه CES 2015 تنها ریش تراش پنج تیغه جهان لیست پرفروش ترین محصولات آراستگی مردانه در سایت آمازون منتشر شد آدرس دفتر خدمات پس از فروش و گارانتی پاناسونیک ( آژندسرویس ) بهترین ماشین اصلاح (تریمر ) دنیا در سال ۲۰۱۳ بهترین ریش تراش های دنیا در سال ۲۰۱۴ و ۲۰۱۲ عنوان بهترین ریش تراش دنیا در سومین سال متوالی برای پاناسونیک کمپین نینجا های پاناسونیک در توچال تهران رباتِ آقای ایولتا ركود دار بسیاری از عناوین و رکوردهای گینس تمامی مزایای بهترین ریش تراش های دنیا در یک ریش تراش ریش تراش پاناسونیك مدل SL۴۱