نرم افزار اندروید کلوب
تالار ایرانپرستان , awers1205

تالار ایرانپرستان

تالار ایرانپرستان , awers1205

تالار ایرانپرستان

8,396نــــفــــــر
عضو شده اند
8,396نفر عضو شده اند
97/09/30 02:45

پشت پرده ماجرای نماینده فحاش چیست؟...

تالار ایرانپرستان
پشت پرده ماجرای نماینده فحاش چیست؟

حاجب، دلال بزرگ ماشین برای گرفتن امتیاز از گمرک همراه نماینده بوده/ نمایندگان اهل سنت از کارمند شجاع که اهل سنت است دفاع کنند نه نماینده فحاش

اصل ماجرا چه بوده‌است؟

نماینده سراوان با ماشین لکسوز به همراه آقای حاجب (دلال و کارچاق کن مشهور ماشین) به ورودی پارکینگ گمرک ایران ساختمان شماره ۱ در خیابان شهید بهشتی (عباس آباد) میرسه و بدلیل عدم هماهنگی قبلی درب پارکینگ رو نگهبان باز نمی کنه. نماینده حضورا به گارد مراجعه می کنه و پس از فحاشی به دیگر کارمند حراست گمرک که در فیلم نیست شروع به جر و بحث با دیگر کارمند حراست می کند. ما بقی ماجرا در فیلم رویت می شود که کل ماجرا حدود ۵ الی ۶ دقیقه بوده است.

پس از آن حدود ۴۵ دقیقه دیگر با ماشین پرشیا مجلس مراجعه می کند و از پارکینگ وارد ساختمان می شود. گفته می شود موضوع جرایم و تخفیف بزرگ و ضمانتنامه با ارزش بالایی بوده که قصد داشته از رئیس کل گمرک تایید بگیرد.

در جلسه کمسیون نماینده سراوان صراحتا گفته لکسوز برای خودم بوده و دو تا هم دارم.
کمی بعد که نماینده می‌بیند اوضاع خراب شده است، موضوع را قومی و مذهبی می‌کند و می‌گوید که چون من سنی و بلوچ بودم اینگونه کردند

جلسه ای با حضور بیش از ۳۰ نماینده به ریاست پزشکیان تشکیل می شود و خواستار استیضاح وزیر یا استعفای رییس گمرک می‌شوند.
در پایان جلسه، پس از ۲ ساعت بررسی مصوب می شود سه اقدام زیر انجام شود:

۱- رییس کل گمرک بهمراه نماینده به سراوان برود و عذر خواهی کند.

۲- کارمند حراست به کمیته تخلفات معرفی شود.

۳- ارباب رجوع شناسایی و به دادگاه معرفی شود./ نود اقتصادی

99
آخرین مطالب تالار ایرانپرستان
شب یلدا بیشتر از آن که یک جشن ملی باشد، به نون‌دونی... بدون متن پاسخ آذری جهرمی به تهدید استخر فرح: به خاطر داشته... فیلم توهین نمایندۀ سراوان را به کارمند گمرک که دیدم،... پشت پرده ماجرای نماینده فحاش چیست؟... در سال 1384 زمانی که احمدی‌نژاد رئیس جمهور ایران... برنامۀ محرمانه؟... احکام ( رئیسی) برای نزدیکان احمدی‌نژاد ‼️جایی که... رونمایی از اسراف جدید در صداوسیما روزنامه جمهوری... بدون متن آیت الله سیدمحمد غروی، عضو ارشد جامعه مدرسین: رحیم... خدایا این خوشی ها رو از ما نگیر حضرت _ حافظ مرید پیر مغانم ز من نرنج ای شیخ چرا که... تحریم‌ها هزار میلیارد دلار خسارت داشته؛ دلواپسان... یکی از مضحک‌ترین نمایش‌ها در دولت محمود سه‌نقطه -... یادمون نرفته همین چندوقت قبل دلواپسان این محیط و... یكی از كشورهایی كه در دو دهه گذشته گام در راه توسعه... بدون متن بدون متن بدون متن معاون رئیس جمهور هم بشی برای خاله ات هنوز، خواهرزاده... بدون متن عبدالناصر همتی رئیس بانک مرکزی گفت : وضعیت اقتصادی... بدون متن بدون متن احمدی_نژاد دو وجهه ی کاملا" محرز دارد : در نشئه ی... واکنش هاشمی‌طبا به پیشنهاد مناظره احمدی‌نژاد: او... "فرزند من نابغه است.... بدون متن تصویر دوم.