نرم افزار اندروید کلوب
عطرِ باران , Atre_Bararn

عطرِ باران

عطرِ باران , Atre_Bararn

عطرِ باران

2,121نــــفــــــر
عضو شده اند
2,121نفر عضو شده اند
96/06/4 21:52

کشور بدون نفت!!!!!!

عطرِ باران
#اقتصاد_بدون_رانت_و_نفت
99
18
18
7
خانُمِ کاشانی , seven7777777
یکشنبه 6 اسفند ، 13:55
جانم سید علی
ادامه
امیر امیری , mahdiamiran
یکشنبه 6 اسفند ، 13:00
سبز فقط سبز علی
رهبر فقط سید علی
ادامه
نسیم م , roz30_30
پنجشنبه 7 دی ، 09:51
انوقت یعنی پول نفت کجا میره؟! یعنی درب چاهای نفت بسته میشه و صرفه جویی میشه برای فرزندانمون ؟!!!!
ادامه
داوود ر , davood_1980
سه شنبه 21 شهریور ، 17:23
آقای رنگ خدا
لطفا بفرمایید چرا از روسیه غرامت نگرفتیم؟ چرا روسها با رهبر حشر و نشر دارند؟ چرا روسها در مناطق نظامی ما رفت و آمد دارند؟ چون دوستن؟ چون زور گو نیستن؟ چون برادر مسلمانن؟ چرا اول انقلاب به سفارت آمریکا تعرض شد ولی به شوروی نه؟ چرا امام در اول انقلاب به گورباچف نامه نوشت و فرستاده ی شوروی رو پذیرفت ولی با آمریکا اینگونه رفتار شد؟ و مهمترین سوال ، چرا ما تونستیم از روسیه یک شریک سیاسی و اقتصادی و نظامی بسازیم ولی از آمریکا نمیشه؟
پاسخ : شنبه 8 مهر ، 15:54
برادر من!
اولا که هیچ کشوری بدون داشتم منافع با ما همکاری نمیکنه. چرا باید از روسیه غرامت بگیریم؟ بخاطر کمک به رژیم بعثی عراق؟؟ برفرض که بخواهیم بگیریم اون شوروی بود که فروپاشید و این روسیه است. اگر امکان گرفتن غرامت باشه باید آقایان مدعی دیپلماسی دنبال این بروند.
پوتین به رهبری اظهار ارادت داره و حتی ایشون رو به مسیح (ع) تشبیه کرده و طبیعیه که با رهبری دیدار داشته باشه و نه حشر و نشر که شما می گید.
روسها در قضیه نابودی داعش با ما هم پیمان نظامی بودند و برای مدت کوتاهی در پادگان همدان سوختگیری می کردند و نه رفت و آمد.
تسخیر سفارت آمریکا بعد از روشن شدن ماهیت جاسوسی آمریکا و بدون هماهنگی با امام (ره) صورت گرفته بود اما برای جلوگیری از آثار بین المللی آن را انقلاب دوم نامید که کسی جرأت جسارت به ایران نداشته باشه. آیا شوروی هم جاسوسی میکرد؟
آمریکا نمیشه و نخواهد شد چون تا امروز هر زمان مسئولان دولتی ما به اونها اعتماد کردند چوبش رو ملت خورد... نمونه آخرش همین برجامه...
ادامه
داوود ر , davood_1980
سه شنبه 21 شهریور ، 17:19
آقای رنگ خدا سلام
در مورد جنگ تحمیلی و کشوندنش به 8 سال ازتون خواهش میکنم کتاب 8 سال دفاع مقدس نوشته ی یکی از اخوان لاریجانی رو مطالعه بفرمایید تا ببینید از چه سالی صدام ملعون حاضر به قبول آتش بس و صلح بود و لطفا بفرمایید بعد از 8 سال ویرانی و جنگ فرسایشی الان به کجا رسیدیم غرامت جنگی رو از عراق نگرفتیم که هیچ بلکه واسه مردم عراق با فرستادن توریست و مدرسه سازی و حرم سازی داریم خدمت میکنیم
پاسخ : شنبه 8 مهر ، 15:45
آقای داوود سلام
اصلا از هر سالی که شما میگید صدام حاضر به قبول آتش بس بود..خُب!
پس چرا بعد از قطعنامه 598 به مدت چند روز ایران رو همچنان بمباران کرد؟؟ مگه دنبال آتش بس نبود؟؟ خب ما که پذیرفته بودیم. چی شد؟؟ پس چرا مجدد بمباران کرد؟
عراق یک کشور بزرگ و صاحب تمدن هست و علاوه بر وجود حرم امامان، زمانی جزء ایران بوده و طبیعتا هر انسان علاقه مندی دوست داره به اون کشور سفر کنه.
هر کشوری که اعلام نیاز کنه ایران حاضره بره اونجا و مدرسه سازی کنه اما نه پول ایرانی ها که با پول خودشونه. حرم سازی هم با پول علاقه مندانی است که در این راه هزینه می کنند نه بیت المال ایران.
ادامه
داوود ر , davood_1980
پنجشنبه 16 شهریور ، 20:19
آقای رنگ خدا، ملت بیچاره از بین چند تا آدم که حتی قبولش ندارن ولی آقا قبولشون داره یه نفر و سمبلیک انتخاب میکنن بعدش شما میاین طلبکار هم میشین؟
پاسخ : یکشنبه 19 شهریور ، 19:04
آقای داوود تا الان به بنده می گفتی طلبکار ملت نباش و این چیزااااااااااا
اما خودت متاسفانه الان داری به شعور 80 میلیون ایرانی توهین می کنی که سمبلیک میرن انتخاب می کنند؟
ملت ایران ملت بزرگی هست که زیر بار زور نخواهد رفت. پس اگه کسی رو قبول نداشته باشه نمیره رآی نمیده و اگه رای بده سمبلیک رای نمیده.
ادامه
داوود ر , davood_1980
پنجشنبه 16 شهریور ، 20:18
آقای رنگ خدا ، 40 ساله کشور با طرز فکر شما ها اداره میشه ، از گروگانگیری بگیر ، تا تظاهرات در عربستان ، تا ادامه دادن جنگ تا 8 سال ، تا خاین خوندن کسانی که در جهت عادی سازی رابطه با آمریکا قدمی بردارن ، تا شعار های تو خالیه مرگ بر آمریکا و اسراییل که فقط شعاره و ما بیشترین منفعت و به همون آمریکا و اسراییل داریم الان میرسونیم تا نوشتن جمله عبری روی موشک ......هزاران کار کردند و حالا نمیخوان پاسخگو باشند ؟ با وجود شورای نگهبان چه کسی میتونه از این فیلتر بگذره که مثل آقا فکر نکنه؟خواهش میکنم طلبکار ملت نباشید
پاسخ : یکشنبه 19 شهریور ، 19:01
آقای داوود طرز تفکر ماها مگه چیه؟ چطوری با دو پیام طرز تفکر ماها رو شناختی؟ ماها یعنی کیا؟
گروگانگیری داستانش چیه؟؟ تظاهرات در عربستان موضوعش چیه؟؟
جنگ رو ما (ایران) 8 سال طول داد؟ دیدید که وقتی قطعنامه به ایران تحمیل شد و آتش بس هم اعلام شد تا چند روز بعدش عراق بعثی همچنان بمباران می کرد. عرق بعثی که پشتش نه فقط آمریکا که 40-50 کشور دیگه هم بودند.. چه کار می کردیم؟؟ یک تنه حمله کنه و تماشا کنیم؟
عادی ساران رابطه با آمریکا خائن هستند چون منافع ملت رو نادیده می گیرند. بر اساس اسلام نه، بر اساس قوانین بین الملل آمریکا باید کلی غرامت بایت کشتار هموطنانمون و خساراتی که به ما زده پرداخت کنه اما حاضر به این کار نیست، حتی پشیمان کشتار ایرانی ها نیست چه برسه به اینکه بخواد دست برداره از ظلم علیه ایران... پس هر کس بدون درنظر گرفتن منافع ایرانیان به دنبال عادی سازی روابط با آمریکای خونخوار باشه خیانت کرده به مردم و اسلام.
مرگ بر آمریکا و اسرائیل شعار نیست. یک فرهنگ برگرفته از قرآنه که اتفاقا تو خالی هم نیست. با شرایط تحمیل تحریمها و هشت سال جنگ و سنگ اندازی در قضایای داخلی مثل کوی دانشگاه و فتنه 88 ما همچنان رو به جلو و پیشرفت در حال حرکت هستیم. اگر چه سرعتمان کم شده اما متوقف نشده ایم ... به رتبه علمی 16 در دنیا رسیدیم... هسته ای شدیم.. دارای علم نانوتکنولوژی هستیم.. پزشکی هسته ای داریم ... و.... پس مرگ بر آمریکا اثر کرده... چون مثل ژاپن مستعمره آمریکا نیستیم.
نوشتن جمله عبری روی موشک باید اسرائیل رو ناراحت کنه.. شما چرا ناراحت میشی برادر؟
این جملات در پاسخ به جملاتی بود که کودکان(!) اسرائیلی علیه مسلمانان فلسطین می نوشتند.
یعنی شما میگی مثلا تو این انتخابات96 این 6 نفر که از فیلتر شورای نگهبان تایید شدند همه مثل رهبری عزیز فکر میکردند؟؟ اینو دیگه خودت پاسخ بده! واقعا اینطوری فکر میکنی؟
اگر اینطور بود که این 6 نفر باید با هم اتفاق نظر میداشتند نه اختلاف نظر!
چرا تهمت طلبکاری از ملت بزرگ ایران رو به من می چسبونی؟؟؟ همیشه جریان حزب الله قدردان ترین جریان بوده و خواهد بود.
ادامه
داوود ر , davood_1980
پنجشنبه 16 شهریور ، 20:14
در جهت منافع ملیه؟
ادامه
داوود ر , davood_1980
پنجشنبه 16 شهریور ، 20:13
آقای رنگ خدا ، اولا سلام ، در ثانی کجای قران اومده مرگ بر آمریکا ؟ شما چگونه میتونی ثابت کنی من و شما و اندیشه مون بر حقه و مثلا آمریکا نیست؟ شما چگونه میتونید ثابت کنید که نظر رهبر ی در مورد مراودات با روسیه و آمریکا ستیزی درسته؟
شما چگونه میتونی از این همه مشکلات تحریمها ..... که بخاطر تخاصم با آمریکا بر ما تحمیل شده دفاع کنی؟ کجای تخاصم با آمریکا و دوستی با روسیه و کره شمالی و سوریه و حزب الله لبنان و گروهی از فلسطینی ها ( دقت کنید گروهی از مردم یه جایی تو دنیا که حتی به عنوان کشور شناخته نشده )
پاسخ : یکشنبه 19 شهریور ، 18:22
سلام
لازم نیست من بگم کجای قرآنه.. از هر کسی که کمی قرآن خونده بپرسی آیات لعن رو که خیلی مشهورند بهتون آدرس میده. مثلا ألا لعنة الله علی الظالمین-علی الکافرین و....
آمریکا بر پایه ظلم و کفر بنا شده و رویه دولت هایشان همیشه همین بوده. جمهوری اسلامی ایران بر پایه حق بنا شده و هنوز ادعایی نداره که حکومت حق را ایجاد کرده. بلکه ما در مسیر ایجاد حکومت حق هستیم و تا همین جا هم که خیلی فاصله داریم خیلی کارها رو انجام دادیم و الگوی خیلی از کشورها و انسانها شده ایم.
اتفاقا در قرآن داریم که با کفار بجنگید مگر کسانی که با شما از در دوستی دربیان.. مثل روسیه.
آمریکا هم که هر وقت از در دوستی در اومد کمتر از چند روز معلوم شده که یک فریبه و دروغ. که آخرینش هم همین برجام بود تا اینجای کار.... و این دروغهای آمریکایی ادامه داره بی شک.
برادر من! تحریمها به خاطر تخاصم دو کشور نیست. بلکه به خاطر ایرانیت و اسلامیت من و شماست و تا زمانی که ملیت ایران و دین اسلام رو داشته باشی همین داستان رو خواهی داشت.
رفیق! این گروهی از مردم که میگی بیش از یک میلیون نفرند که از روی ستم و ظلم در کشور خودشان تحت شکنجه ها و رعب و وحشت اند... وظیفه دینی نه، وظیفه انسانی ما چی میگه؟
اینکه اکثر دولتها به ناحق اینها رو کشور خطاب نکنند ملاک حقانیت اون کشورها نیست. بلکه به تعبیر قرآن اکثر همیشه حق نیست. اکثرهم لایعقلون...اکثرهم لایشعرون و...
دوستی با کره شمالی!؟
ایران اسلامی به حکم عقل، منطق و دین با هر کشور و گروهی که در مقابل ظلم بایستند روابط مسالمت آمیز و صلح جویانه ای داره... حالا اون کشور تو آسیا باشه یا اروپا و آمریکا فرقی نداره. ما حتی از سیاهپوستان داخل آمریکا که مورد ظلم واقع میشن هم دفاع میکنیم.از مسلمانان میانمار هم دفاع می کنیم و...
اما تفکر لیبرالی اینطور نیست! برای کشته شدن کودکی در فرانسه شمع روشن می کند و عزاداری می کند اما برای کشته شدن کودکان یمن..کودکان میانمار و... حتی دلش هم نمی گیرد و خم به ابرو نمیآورد.
راه برون رفت ایران از مشکلات فعلی فقط انقلابی بودن هست. انقلابی متدین باشیم.
ادامه
  , simancar
چهارشنبه 15 شهریور ، 23:03
چه کسانی به این لیبرال ها تایید صلاحیت میدن!!!!!! اول اینا رو متحده کنیم بعد همه کاسه کوزه ها رو سر ملت خورد کنیم...
ادامه
گروه فرهنگی تبلیغی به رنگ خدا , sebqatallah
چهارشنبه 15 شهریور ، 22:14
آقای داوود شما منافع ملی رو در چی تعریف می کنید؟؟
مثلا یه عده با همین بهانه های واهی برجامی رو امضا کردند که همه دنیا و خود مذاکره کنندگان که با رآی من و شما روی کار آمده اند اعتراف کرده اند که عایدی ایران از برجام چیزی نبوده و شکایات ایران هم راه به جایی نمی بره چون برجام از طرف ایران ضعیف بسته شده و این توانایی رو نداره که بتوانیم حقوقمان رو پیگیری کنیم...
آن چیزی که میگید شعار.... گول نخورید ! اینها شعار نیست. مرگ بر آمریکا و اسرائیل فرهنگی هست که برآمده از قرآنه...
کافی است کمی قرآن خونده باشیم
ادامه
گروه فرهنگی تبلیغی به رنگ خدا , sebqatallah
چهارشنبه 15 شهریور ، 22:11
بعضی ها اعتقاد دارن در 30 سال گذشته مملکت دست رهبری بوده!!!!
30 سال نه...من میگم 5 سال.... پس چرا اقتصاد مقاومتی اجرا نمیشه؟؟؟ پس چرا شبکه ملی اطلاعات راه اندازی نمیشه؟؟؟ پس چرا برجام ننگین به ملت ایران تحمیل شد؟؟؟ پس چرا....؟؟؟ پس چرا....؟؟ از این چراها بسیاره.
نخیر! مملکت رو کسانی که با رأی مستقیم ما مسئول شده اند اداره کرده اند که متاسفانه اکثر به تفکر لیبرالی رأی داده ایم ..
اگر نبود رهبری الان بدتر از سوریه و یمن و عراق بودیم. اینو همه عقلا میدونن و اعتراف می کنند... أفلا یعقلون!؟
ادامه
داوود ر , davood_1980
چهارشنبه 15 شهریور ، 20:30
عمل به این دستورات نیاز به خیلی چیزها داره اولیش عقلانیت و دست شستن از برخی شعار های تو خالی ، ای کاش معظم له یک مقدار وظایف خودشون و نسبت به ملت انجام میدادن و جایی که بین منافع ملی و شعار های تو خالی مخیر هستند منافع ملی رو در نظر بگیرن
ادامه
  , simancar
سه شنبه 14 شهریور ، 14:39
حرف که مفته و کنتور نمیندازه.... عمل باید کرد تو سی سال که مملکت دست رهبری بود چکار کرد !!!!
ادامه
خانُمِ کاشانی , seven7777777
یکشنبه 5 شهریور ، 09:41
خدایا گوش شنوا بده به دولتمردانمون که حرف های اقارو عملی کنند
ادامه