نرم افزار اندروید کلوب
آرسنال , ArsenalNews

آرسنال

آرسنال , ArsenalNews

آرسنال

199نــــفــــــر
عضو شده اند
199نفر عضو شده اند
98/11/30 18:16

صحبت های آرتتا پس از پیروزی مقابل نیوکاسل

آرسنال
پس از تعطیلات چند روزه دیشب آرسنال میزبان نیوکاسل بود و موفق شد با 4 گل میهمان خود را شکست دهد. اوبامیانگ، په په ، اوزیل و لاکازت گلهای این دیدار را به ثمر رساندند. پس از این بازی میکل آرتتا در مصاحبه ای از عملکرد نیکولاس په په که یک گل زد و دو پاس گل داد تمجید کرد

ما از او ثبات میخواهیم. برای بازیکنان با استعداد و هجومی که در کناره ها بازی میکنند انجام چنین کاری در این لیگ ساده نیست. او میداند باید چه کاری را انجام دهد و در دفاع نیز پیشرفت کرده. کاری که قبلا در او نمی دیدیم. زمانی که به خوبی کار میکند مزد زحماتش را میگیرد و امروز نیز تفاوت را رقم زد.

او در مورد حضور سبایوس و ان کتیا هم گفت:

پیام تیم مشخص است. هر کس که در تمرینات خوب کار کند و توانایی و کیفیت لازم را داشته باشد این شانس را دارد که بازی کند. امروز تصمیم گرفتم که ان کتیا را بازی دهم زیرا او در تمرینات فوق العاده ظاهر شده بود. تصمیم گرفتم که او را به تیمی قرض ندهم و در تیم بماند و از این تصمیم حمایت می کنم. لاکا تمام بازی های زیر نظر من را بازی کرده بود و گل نزده بود، برای همین از تصمیمم او را آگاه کردم و او به خوبی این شرایط را قبول کرد. من به او در زمان ورود به زمین گفتم که گل خواهد زد ، او گل زد و من نه تنها برای گل خوشحالم بلکه برای واکنش های اعضای تیم نیز بسیار خوشحال هستم.

"فکر میکنم که دنی برای این بازی و در آن پست خیلی خوب بود. روشی که او تمرین میکرد و سزاوار این شانسی که در اختیارش گذاشتم بود. برای عملکردی که داشت خیلی خوشحالم."
arsenal.ir
99
آخرین مطالب آرسنال
کنفرانس خبری آرتتا پس از حذف از لیگ اروپا لیورپول2 آرسنال 3 The Fa WSL صحبت های آرتتا پس از پیروزی مقابل نیوکاسل اوزیل:اگر قرار بود این فرصت را داشتم تا به عنوان... منچسترسیتی 2 آرسنال 1 The Fa WSL کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از تساوی در خانه برنلی آرسنال 2 منچسترسیتی 1 (Continental Cup) کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از پیروزی مقابل بورنموث کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از تساوی مقابل چلسی برایتون 0 آرسنال4 The Fa WSL چه کسانی به آرسنال لینک شدند؟ آرتتا : بین دونیمه عصبانی بودم! بله آرتتا، سئاد و ساکا! مشکل دفاع چپ! کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پیش از دیدار با بورنموث اورتون 1 آرسنال 3 The Fa WSL مصاحبه لیونبرگ پیش از بازی با منچسترسیتی تساوی و صعود آرسنال به مرحله بعدی لیگ اروپا خوشحال میشوم لیونبرگ را راهنمایی کنم آنها میخواهند خوب کار کنند اما فشار را احساس می کنند ردینگ 0 آرسنال 3 The FA WSL دور سوم جام حذفی انگلستان قرعه کشی شد از زمان امری تاکنون آرسنال بیمار شده است همه از سرمربی حمایت میکنیم آرسنال 1 لیورپول 0 The FA WSL سبایوس ، خلق موقعیت و ویتوریا آرسنال 8 اسلاویا پراگ 0 (لیگ قهرمانان اروپا) آرسنال 1 منچسترسیتی 0 The FA WSL واکنش سرمربی آرسنال به حرکت جنجالی گرانیت ژاکا خبر خوب به آرسنال؛ بازگشت ستاره فرانسوی (عکس) داوید لوئیز: به خاطر اختلاف با لمپارد از چلسی جدا شدم