نرم افزار اندروید کلوب
آرسنال , ArsenalNews

آرسنال

آرسنال , ArsenalNews

آرسنال

199نــــفــــــر
عضو شده اند
199نفر عضو شده اند
98/11/15 00:21

منچسترسیتی 2 آرسنال 1 The Fa WSL

آرسنال
تیم بانوان ارسنال امروز عصر در سوپرلیگ میهمان منچسترسیتی بود

منچسترسیتی در سه بازی گذشته خود در زمین آرسنال بازنده ی دیدار بود و این بار آرسنال باید در زمین سیتیزن ها بازی میکرد. دیدار قبلی این دو تیم در نیمه نهایی کانتیننتال کاپ برگزار شد و آرسنال موفق شد با پیروزی مقابل سیتی به فینال صعود کند. جو مونتمورو دو تغییر در ترکیب تیم به نسبت بازی قبل ایجاد کرد، یکی از این تغییرات جایگزینی نابز به جای لیا ولتی در خط هافبک بود. با این تغییر موقعیت های بیشتری برای توپچی ها ایجاد شد.

در ابتدا یاران آرسنال با همکاری بث مید و جردن نابز صاحب موقعیت شد اما ریباک دروازه بان چلسی به خوبی این فرصت ها را خنثی کرد.

نیمه ی نخست داشت با نتیجه ی تساوی بدون گل تمام میشد اما دقیقه 43 بود که خطای جیل رورد کار دست آرسنال داد. ضربه ی ازاد سیتی در نهایت با فرصت طلبی و مهارت خوب برمر راهی دروازه ی آرسنال شد. برمر در شلوغی محوطه ی جریمه توپ را پیدا و گلزنی کرد.

پنج دقیقه پس از شروع نیمه ی دوم همپ از ارسال خوب والش استفاده کرد و با یک ضربه ی سر گل دوم منچسترسیتی را به ثمر رساند.

آرسنال که در این دیدار سزاوار چنین شکستی نبود باز هم به حملات خود ادامه داد. میدیما به محوطه ی جریمه نفوذ کرد و برای مید پاسی فرستاد. شوت مید را دروازه بان سیتی مهار کرد اما در نهایت توپ به ون د دنک رسید و او موفق شد دروازه ی سیتی را باز کند و به یازدهمین گل این فصل خود برسد.

در ادامه باز هم آرسنالی ها به میزبان فشار اوردند و باز هم ون د دنک میتوانست گلزنی کند اما موفق نبود و این بازی با نتیجه ی 2-1 به نفع منچسترسیتی به پایان رسید.

با این شکست به رتبه ی سوم جدول رده بندی سقوط کردیم و باید تمام تمرکزمان به بازی هفته ی آینده یعنی دربی شمال لندن باشد. توپچی ها در این دیدار میزبان هستند.
arsenal.ir
99
آخرین مطالب آرسنال
کنفرانس خبری آرتتا پس از حذف از لیگ اروپا لیورپول2 آرسنال 3 The Fa WSL صحبت های آرتتا پس از پیروزی مقابل نیوکاسل اوزیل:اگر قرار بود این فرصت را داشتم تا به عنوان... منچسترسیتی 2 آرسنال 1 The Fa WSL کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از تساوی در خانه برنلی آرسنال 2 منچسترسیتی 1 (Continental Cup) کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از پیروزی مقابل بورنموث کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از تساوی مقابل چلسی برایتون 0 آرسنال4 The Fa WSL چه کسانی به آرسنال لینک شدند؟ آرتتا : بین دونیمه عصبانی بودم! بله آرتتا، سئاد و ساکا! مشکل دفاع چپ! کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پیش از دیدار با بورنموث اورتون 1 آرسنال 3 The Fa WSL مصاحبه لیونبرگ پیش از بازی با منچسترسیتی تساوی و صعود آرسنال به مرحله بعدی لیگ اروپا خوشحال میشوم لیونبرگ را راهنمایی کنم آنها میخواهند خوب کار کنند اما فشار را احساس می کنند ردینگ 0 آرسنال 3 The FA WSL دور سوم جام حذفی انگلستان قرعه کشی شد از زمان امری تاکنون آرسنال بیمار شده است همه از سرمربی حمایت میکنیم آرسنال 1 لیورپول 0 The FA WSL سبایوس ، خلق موقعیت و ویتوریا آرسنال 8 اسلاویا پراگ 0 (لیگ قهرمانان اروپا) آرسنال 1 منچسترسیتی 0 The FA WSL واکنش سرمربی آرسنال به حرکت جنجالی گرانیت ژاکا خبر خوب به آرسنال؛ بازگشت ستاره فرانسوی (عکس) داوید لوئیز: به خاطر اختلاف با لمپارد از چلسی جدا شدم