نرم افزار اندروید کلوب
آرسنال , ArsenalNews

آرسنال

آرسنال , ArsenalNews

آرسنال

199نــــفــــــر
عضو شده اند
199نفر عضو شده اند
98/11/14 09:20

کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از تساوی در خانه برنلی

آرسنال
عصر امروز آرسنال و برنلی با هم دیدار داشتند که این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید. پس از این بازی میکل آرتتا پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود که با هم بخش های مهم این مصاحبه را میخوانیم

در مورد اینکه تساوی نتیجه ی عادلانه ای بود...
فکر میکنم ما بازی را خیلی خیلی خوب شروع کردیم. میتوانستیم حداقل دو گل بزنیم. همانطور که میخواستیم صاحب بازی بودیم، به خوبی از فشاری که به ما می آوردند خارج شدیم. ما در خانه ی حریف بازی میکردیم و توپ های بلند و ریباندهایشان را به خوبی کنترل کردیم. بعد از 25 دقیقه کم کم خطاهای زیادی اتفاق افتاد و ضربه آزادی که واقعا نیازی به آن نبود دادیم. کرنرهای زیادی گرفته شد و بازی دست ما خارج شد و بازی آن چیزی که میخواستیم نبود. از عملکردمان در شروع نیمه ی دوم ناامید شدم. 15 تا 20 دقیقه ی اول این نیمه نتوانستیم بازی را کنترل کنیم. اجازه دادیم خیلی نفوذ کنند، ارسال توپ کنند و در محوطه جریمه ریباند داشته باشند و در بعضی مواقع خیلی خوش شانس بودیم که گل نخوردیم. واکنش ما در بیست دقیقه ی انتهایی مثبت بود که تازه شروع به بازی کردن کردیم. موقعیت هایی هم داشتیم اما نتاونستیم به خوبی از انها استفاده کنیم و گلزنی کنیم.

در مورد اینکه چه کار باید بکند تا تیمش 90 دقیقه به خوبی بازی کند....
فامیدوارم این قضیه زیاد طول نکشد. شرایط مختلفی وجود داشته است. آنچه امروز اتفاق افتاد را با چهار بازی قبلی مقایسه نمیکنم زیرا در دو بازی با ده بازیکن بازی کردیم که کار ساده ای نبود. نیاز داریم تا با توپ سازگاری بیشتری داشته باشیم. در بعضی دقایق عالی بودیم اماشلخته بازی کردیم و خود را به دردسر می انداختیم ان هم در موقعیت هایی که نیاز نبود انقدر خود را اذیت کنیم و باید از این نظر پیشرفت کنیم.

در مورد عملکرد موستفی پس از اشتباهش مقابل چلسی...
بله به او گفتم که میتواند اشتباه کند اما میخواهم واکنش او را پس از آن ببینم و همچنین شجاعتش در تصمیم گیری را هم میخواهم ببینم. او به خوبی تمرین کرده است و فکر میکنم امروز توانستید ببینید که او چقدر خوب بازی کرد.
arsenal.ir
99
آخرین مطالب آرسنال
کنفرانس خبری آرتتا پس از حذف از لیگ اروپا لیورپول2 آرسنال 3 The Fa WSL صحبت های آرتتا پس از پیروزی مقابل نیوکاسل اوزیل:اگر قرار بود این فرصت را داشتم تا به عنوان... منچسترسیتی 2 آرسنال 1 The Fa WSL کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از تساوی در خانه برنلی آرسنال 2 منچسترسیتی 1 (Continental Cup) کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از پیروزی مقابل بورنموث کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از تساوی مقابل چلسی برایتون 0 آرسنال4 The Fa WSL چه کسانی به آرسنال لینک شدند؟ آرتتا : بین دونیمه عصبانی بودم! بله آرتتا، سئاد و ساکا! مشکل دفاع چپ! کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پیش از دیدار با بورنموث اورتون 1 آرسنال 3 The Fa WSL مصاحبه لیونبرگ پیش از بازی با منچسترسیتی تساوی و صعود آرسنال به مرحله بعدی لیگ اروپا خوشحال میشوم لیونبرگ را راهنمایی کنم آنها میخواهند خوب کار کنند اما فشار را احساس می کنند ردینگ 0 آرسنال 3 The FA WSL دور سوم جام حذفی انگلستان قرعه کشی شد از زمان امری تاکنون آرسنال بیمار شده است همه از سرمربی حمایت میکنیم آرسنال 1 لیورپول 0 The FA WSL سبایوس ، خلق موقعیت و ویتوریا آرسنال 8 اسلاویا پراگ 0 (لیگ قهرمانان اروپا) آرسنال 1 منچسترسیتی 0 The FA WSL واکنش سرمربی آرسنال به حرکت جنجالی گرانیت ژاکا خبر خوب به آرسنال؛ بازگشت ستاره فرانسوی (عکس) داوید لوئیز: به خاطر اختلاف با لمپارد از چلسی جدا شدم