نرم افزار اندروید کلوب
آرسنال , ArsenalNews

آرسنال

آرسنال , ArsenalNews

آرسنال

200نــــفــــــر
عضو شده اند
200نفر عضو شده اند
98/10/24 01:13

برایتون 0 آرسنال4 The Fa WSL

آرسنال
تیم بانوان آرسنال به عملکرد خوب خود در سال 2020 ادامه داد و در خانه ی برایتون به پیروزی 4-0 رسید.

بازی قبل توپچی ها در این زمین با برایتون به تساوی بدون گل رسیدند اما این بار تیم جو مونتمورو با سیستم 3-4-3 به میدان رفت و تهاجمی تر بازی کرد، مقابل هوادارانی که برای حمایت تیمشان به این شهر سفر کرده بودند به پیروزی پر گل رسید.

لئا ویلیامسون که در این بازی دفاع راست بازی میکرد تاثیرگذاری زیادی در پیروزی آرسنال داشت و با پاس گل دیدنی او دنیله ون د دنک دقیقه ی سوم بازی گل اول را به ثمر رساند.

پس از آن ویلیامسون پاس گل دوم را هم داد. باز هم توپ را از سمت راست دریافت کرد و جیل رورد را در محوطه ی جریمه پیدا کرد. با سانتر دقیق لئا ، جیل رورد موفق شد با یک شوت دقیق کنج دروازه ی برایتون را برای بار دوم در دقیقه ی 31 باز کند.

در ادامه ی نیمه ی دوم بود که یاران برایتون به خوبی از دروازه ی خود دفاع کردند و اجازه ندادند در این نیمه آرسنال به گلهای بعدی برسد اما آنها نتوانستند با شروع نیمه ی دوم این عملکرد خود را حفظ کنند. با همکاری خوب ون د دنک و میدیما موقعیت گلزنی برای جردن نابز فراهم شد و او هم کمال استفاده را برد و توپچی ها با گلزنی این بازیکن انگلیسی به سومین گل خود در دقیقه ی 52 رسیدند.

پس از این گل بث مید که به دلیل مصدومیت دو بازی از ترکیب دور شده بود به میدان امد و در آخرین دقیقه ی بازی چهارمین گل را برای آرسنال به ثمر رساند. این گل به دلیل اشتباه در خط دفاع برایتون به ثمر رسید.

اکنون آرسنال با 33 امتیاز و 3 امتیاز اختلاف با منچسترسیتی همچنان صدرنشین سوپرلیگ بانوان است.

پس از این بازی تیم جو مونتمورو باید چهارشنبه 15 ژانویه در کانتیننتال کاپ با ردینگ بازی کند. آرسنال در این بازی میزبان است.
arsenal.ir
99
آخرین مطالب آرسنال
توماس پارتی، اولویت نقل و انتقالاتی آرسنال در تابستان مصاحبه جدید فابرگاس و داستان جدایی‌اش از آرسنال کنفرانس خبری آرتتا پس از حذف از لیگ اروپا لیورپول2 آرسنال 3 The Fa WSL صحبت های آرتتا پس از پیروزی مقابل نیوکاسل اوزیل:اگر قرار بود این فرصت را داشتم تا به عنوان... منچسترسیتی 2 آرسنال 1 The Fa WSL کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از تساوی در خانه برنلی آرسنال 2 منچسترسیتی 1 (Continental Cup) کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از پیروزی مقابل بورنموث کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از تساوی مقابل چلسی برایتون 0 آرسنال4 The Fa WSL چه کسانی به آرسنال لینک شدند؟ آرتتا : بین دونیمه عصبانی بودم! بله آرتتا، سئاد و ساکا! مشکل دفاع چپ! کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پیش از دیدار با بورنموث اورتون 1 آرسنال 3 The Fa WSL مصاحبه لیونبرگ پیش از بازی با منچسترسیتی تساوی و صعود آرسنال به مرحله بعدی لیگ اروپا خوشحال میشوم لیونبرگ را راهنمایی کنم آنها میخواهند خوب کار کنند اما فشار را احساس می کنند ردینگ 0 آرسنال 3 The FA WSL دور سوم جام حذفی انگلستان قرعه کشی شد از زمان امری تاکنون آرسنال بیمار شده است همه از سرمربی حمایت میکنیم آرسنال 1 لیورپول 0 The FA WSL سبایوس ، خلق موقعیت و ویتوریا آرسنال 8 اسلاویا پراگ 0 (لیگ قهرمانان اروپا) آرسنال 1 منچسترسیتی 0 The FA WSL واکنش سرمربی آرسنال به حرکت جنجالی گرانیت ژاکا