نرم افزار اندروید کلوب
آرسنال , ArsenalNews

آرسنال

آرسنال , ArsenalNews

آرسنال

199نــــفــــــر
عضو شده اند
199نفر عضو شده اند
98/10/13 17:55

آرتتا، سئاد و ساکا! مشکل دفاع چپ!

آرسنال
ما ساکا را در پست دفاع چپ داشتیم که متاسفانه به نظر میرسید روحیه خوبی ندارد و سئاد هم آماده بازی نبود. ما انتظار داشتیم کولاشیناچ برای بازی هفته بعد مقابل لیدز یا حتی دیرتر برای قرار گرفتن در ترکیب آماده باشد اما روز قبل از بازی او نزد من آمد و گفت اگر به من نیاز دارید من میتوانم بازی کنم. ما با اندکی تردید او را در ترکیب قرار دادیم اما او از جان مایه گذاشت و تمام توانش را برای تیم گذاشت.

او فراتر از حد انتظار ما ظاهر شد و باید بگویم این همان نگرشی است که قبلا گفته بودم از بازیکنان انتظار دارم و سئاد هم نشان داد نگرش خوبی نسبت به آینده تیم و خود دارد.
بعد از بازی او را صدا کردم و به او گفتم بی نهایت از تو ممنونم.
arsenal.ir
99
آخرین مطالب آرسنال
مصاحبه جدید فابرگاس و داستان جدایی‌اش از آرسنال کنفرانس خبری آرتتا پس از حذف از لیگ اروپا لیورپول2 آرسنال 3 The Fa WSL صحبت های آرتتا پس از پیروزی مقابل نیوکاسل اوزیل:اگر قرار بود این فرصت را داشتم تا به عنوان... منچسترسیتی 2 آرسنال 1 The Fa WSL کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از تساوی در خانه برنلی آرسنال 2 منچسترسیتی 1 (Continental Cup) کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از پیروزی مقابل بورنموث کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از تساوی مقابل چلسی برایتون 0 آرسنال4 The Fa WSL چه کسانی به آرسنال لینک شدند؟ آرتتا : بین دونیمه عصبانی بودم! بله آرتتا، سئاد و ساکا! مشکل دفاع چپ! کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پیش از دیدار با بورنموث اورتون 1 آرسنال 3 The Fa WSL مصاحبه لیونبرگ پیش از بازی با منچسترسیتی تساوی و صعود آرسنال به مرحله بعدی لیگ اروپا خوشحال میشوم لیونبرگ را راهنمایی کنم آنها میخواهند خوب کار کنند اما فشار را احساس می کنند ردینگ 0 آرسنال 3 The FA WSL دور سوم جام حذفی انگلستان قرعه کشی شد از زمان امری تاکنون آرسنال بیمار شده است همه از سرمربی حمایت میکنیم آرسنال 1 لیورپول 0 The FA WSL سبایوس ، خلق موقعیت و ویتوریا آرسنال 8 اسلاویا پراگ 0 (لیگ قهرمانان اروپا) آرسنال 1 منچسترسیتی 0 The FA WSL واکنش سرمربی آرسنال به حرکت جنجالی گرانیت ژاکا خبر خوب به آرسنال؛ بازگشت ستاره فرانسوی (عکس)