نرم افزار اندروید کلوب
آرسنال , ArsenalNews

آرسنال

آرسنال , ArsenalNews

آرسنال

199نــــفــــــر
عضو شده اند
199نفر عضو شده اند
98/10/3 11:43

کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پیش از دیدار با بورنموث

آرسنال
میکل آرتتا پیش از بازی با بورنموث پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود

در مورد اولیت او در تمرین..
جلسه ی تمرینی دیروز برای بازیکنانی بود که در بازی درگیر نبودند. ما با آنها کار زیادی انجام ندادیم اما از زمان استفاده کردیم تا بتوانیم ایده های خود و برخی از رفتارها را که به ما برای دستیابی به آنچه میخواهیم به آن برسیم و برای ما مهم هستند سریعا به تیم برساینم. امروز بیشتر به اصول ، سبک و شیوه ای که می خواهم تیم بازی کنم پرداختیم. در کل آنها کمی تصویر ذهنی از انچه از آنها در موقعیت های مختلف انتظار دارم دارند و این مفید است

در مورد اخبار از مصدومین جدید...
نه نه

در مورد اینکه انرژی بیشتری از بازیکنان در بازی با اورتون دیده...
بله دیدم. ما بیشتر متعد هستیم. هر بار که توپ را از دست میدادیم بیشتر برای به دست آوردن آن خشانت به خرج میدادیم. فکر میکنم زبان بدن بازیکنان نسبت به چند بازی قبل بهتر بود. به اشتیاق بیشتری بازی میکردند. مشخص است که چیزهایی وجود دارد که باید بهتر شود و ان چیزها باید غیر قابل مذاکره باشد.

در مورد آینده ی لیونبرگ
بعد از بازی با فردی صحبت کردم. در مورد عقایدم و مربیانی که میخواهم با خود بیاورم و نقش و وظایفشان حرف زدم. دوست داشتم احساس او را هم بدانم. بدانم چه در سر او میگذرد. با هم حرف زدیم و تصمیم گرفتیم که بهترین کار برای او این است که با ما بماند. فکر میکنم او خیلی در دسترس استف بازیکنان را میشناسد،موقعیت را میداند. تاریخ باشگاهی که از ان امده ایم میشناسد و دانش او میتواند خیلی به ما کمک کند.

در مورد شناخت قبلی او از لیونبرگ...
از قبل کمی او را میشناختم و حالا با هم یک فصل جدید با عقاید جدید و استفاده از روش های جدید را شروع خواهیم کرد. احساس خوبی پیدا کردم. او آماده است که به ما کمک کند.

در مورد اینکه فردی اوزیل را برای بازی با اورتون بیرون گذاشت...
نمیدانم. من فقط میخواستم برای بازی با اورتون او تصمیم گیرنده باشد که بهترین ترکیب را بچیند. کار من دقیقا بعد از بازی آغاز شد. من به انها گفته ام که شما به خاطر انچه در گذشته انجام داده اید قضاوت نمی شودید چهمثبت چه منفی. این همیشه در حال تحول است و انتظار دارم هر روز عملکرد خوبی داشته باشید و ذهنیتتان هم درست باشد. اگر اینگونه عمل کنید شانس بازی کردن به شما خواهد رسید. اگرنه نمیتوانید.

در مورد اینکه آیا او به ذهنیت ما در برابر بورنموث نگاه خواهد کرد ...
ما سعی خواهیم کرد که مبارزترین تیم را در برابر آن تیم قرار دهیم. ما می دانیم که ابازی در این استادیوم .چقدر مشکل است و آنها چقدر پیچیده هستند اما ما باید آماده باشیم.

...در مورد اینکه آیا آنها هنوز در مورد نقل و انتقالات صحبت کرده اند
ما مکالمات زیادی داشتیم ، از 48 ساعت گذشته کارهای زیادیدر حال انجام است. ما خیلی زود جلسه داریم ، ایده هایی داریم اما باید آنها را جمع کنیم.

در مورد اینکه آماده سازی تیم پیش از بازی شبیه به گواردیولا خواهد بود..؟
بله

در مورد اینکه به عنوان دستیار سرمربی در منچسترسیتی چقدر کار برای این باشگاه انجام داده...؟
تا جایی که توانستم کمک کردم. هر چه در توان داشتم انجام دادم تا این باشگاه ، سازمان هایش و بازیکنانش پیشرفت کنند ومحیط خوبی را ایجاد کردم و به بازیکنان راهکار میدادم تا احساس امنیت بیشتری داشته باشند تا بفهمند دقیقا چه میخواهم انجام دهم. برای کمک به پپ از مشکلات جلوگیری میکردم و در دسترس او بودم. این یکی از بزرگترین و لذت بخش ترین چالش ها بود.
arsenal.ir
99
آخرین مطالب آرسنال
کنفرانس خبری آرتتا پس از حذف از لیگ اروپا لیورپول2 آرسنال 3 The Fa WSL صحبت های آرتتا پس از پیروزی مقابل نیوکاسل اوزیل:اگر قرار بود این فرصت را داشتم تا به عنوان... منچسترسیتی 2 آرسنال 1 The Fa WSL کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از تساوی در خانه برنلی آرسنال 2 منچسترسیتی 1 (Continental Cup) کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از پیروزی مقابل بورنموث کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از تساوی مقابل چلسی برایتون 0 آرسنال4 The Fa WSL چه کسانی به آرسنال لینک شدند؟ آرتتا : بین دونیمه عصبانی بودم! بله آرتتا، سئاد و ساکا! مشکل دفاع چپ! کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پیش از دیدار با بورنموث اورتون 1 آرسنال 3 The Fa WSL مصاحبه لیونبرگ پیش از بازی با منچسترسیتی تساوی و صعود آرسنال به مرحله بعدی لیگ اروپا خوشحال میشوم لیونبرگ را راهنمایی کنم آنها میخواهند خوب کار کنند اما فشار را احساس می کنند ردینگ 0 آرسنال 3 The FA WSL دور سوم جام حذفی انگلستان قرعه کشی شد از زمان امری تاکنون آرسنال بیمار شده است همه از سرمربی حمایت میکنیم آرسنال 1 لیورپول 0 The FA WSL سبایوس ، خلق موقعیت و ویتوریا آرسنال 8 اسلاویا پراگ 0 (لیگ قهرمانان اروپا) آرسنال 1 منچسترسیتی 0 The FA WSL واکنش سرمربی آرسنال به حرکت جنجالی گرانیت ژاکا خبر خوب به آرسنال؛ بازگشت ستاره فرانسوی (عکس) داوید لوئیز: به خاطر اختلاف با لمپارد از چلسی جدا شدم