نرم افزار اندروید کلوب
آرسنال , ArsenalNews

آرسنال

آرسنال , ArsenalNews

آرسنال

199نــــفــــــر
عضو شده اند
199نفر عضو شده اند
98/09/26 01:10

اورتون 1 آرسنال 3 The Fa WSL

آرسنال
تیم بانوان آرسنال موفق شد بدون حضور جو مونتمورو ( برای دومین بازی پیاپی ) آخرین دیدار خود در سال 2019 را هم با پیروزی به سر برساند.

توپچی ها که بعدازظهر یکشنبه میهمان اورتون بودند مثل همیشه بازی را خوب آغاز کردند و نیمه ی اول را با تک گل ویویان میدیما در دقیقه 14 به پایان رساندند. میدیما با این گل موفق شد رکورد کیم لیتل را که گلزنی در شش بازی متوالی سوپرلیگ بود را بشکند.

در این نیمه بث مید به شدت توسط بازی خشن جئورج آسیب دید و در نهایت مجبور شدند او را با برانکارد به بیرون از زمین خارج کنند و توپچی ها دست به تعویض اجباری بزنند.

در نیمه ی دوم روی کیم لیتل در محوطه ی جریمه خطا شد و این بازیکن از روی نقطه ی پنالتی برای بار دوم دروازه ی اورتون را باز کرد. پس از او نیز میدیما برای دومین بار در این بازی گلزنی کرد و سومین گل ارسنال به ثمر رسید. این گل با سانتر خوب لئونی مایر که به جای مید به زمین آمده بود به ثمر رسید.

اما در نهایت در دقیقه 78 کلویی کلی بازیکن سابقمان موفق شد یکی از گلها را جبران کند تا این دیدار با نتیجه 3-1 به نفع آرسنال به پایان برسد.

اکنون میدیما با به ثمر رساندن 14 گل در این فصل ( در 9 بازی) در صدرجدول رده بندی گلزنان سوپرلیگ حضور دارد و آرسنال نیز با 27 امتیاز صدرنشین لیگ است.

حالا زمان این رسیده که دختران آرسنال از تعطیلات کریسمس لذت ببرند و پس از آن پنجم ژانویه در سوپرلیگ با بیرمنگام بازی کنند. توپچی ها در این بازی میزبانند.
arsenal.ir
99
آخرین مطالب آرسنال
کنفرانس خبری آرتتا پس از حذف از لیگ اروپا لیورپول2 آرسنال 3 The Fa WSL صحبت های آرتتا پس از پیروزی مقابل نیوکاسل اوزیل:اگر قرار بود این فرصت را داشتم تا به عنوان... منچسترسیتی 2 آرسنال 1 The Fa WSL کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از تساوی در خانه برنلی آرسنال 2 منچسترسیتی 1 (Continental Cup) کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از پیروزی مقابل بورنموث کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از تساوی مقابل چلسی برایتون 0 آرسنال4 The Fa WSL چه کسانی به آرسنال لینک شدند؟ آرتتا : بین دونیمه عصبانی بودم! بله آرتتا، سئاد و ساکا! مشکل دفاع چپ! کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پیش از دیدار با بورنموث اورتون 1 آرسنال 3 The Fa WSL مصاحبه لیونبرگ پیش از بازی با منچسترسیتی تساوی و صعود آرسنال به مرحله بعدی لیگ اروپا خوشحال میشوم لیونبرگ را راهنمایی کنم آنها میخواهند خوب کار کنند اما فشار را احساس می کنند ردینگ 0 آرسنال 3 The FA WSL دور سوم جام حذفی انگلستان قرعه کشی شد از زمان امری تاکنون آرسنال بیمار شده است همه از سرمربی حمایت میکنیم آرسنال 1 لیورپول 0 The FA WSL سبایوس ، خلق موقعیت و ویتوریا آرسنال 8 اسلاویا پراگ 0 (لیگ قهرمانان اروپا) آرسنال 1 منچسترسیتی 0 The FA WSL واکنش سرمربی آرسنال به حرکت جنجالی گرانیت ژاکا خبر خوب به آرسنال؛ بازگشت ستاره فرانسوی (عکس) داوید لوئیز: به خاطر اختلاف با لمپارد از چلسی جدا شدم