نرم افزار اندروید کلوب
آرسنال , ArsenalNews

آرسنال

آرسنال , ArsenalNews

آرسنال

200نــــفــــــر
عضو شده اند
200نفر عضو شده اند
98/09/24 11:47

مصاحبه لیونبرگ پیش از بازی با منچسترسیتی

آرسنال
آرسنال فردا باید در یک دیدار سخت به مصاف منچسترسیتی برود. پیش از این بازی فردریک لیونبرگ با سایت رسمی آرسنال مصاحبه ای داشت که با هم خواهیم خواهند.

"شما میخواهید بازی های بزرگی انجام دهید و این باشگاه هم برای همین وجود دارد. بازی هیجان انگیزیست و ما هم میرویم که یک بازی خوب انجام دهیم.امیدوام!"

"سعی میکنم اعتماد به نفس در بازیکنانمان به وجود آورم. میبینیم که چه کار میتوانیم برای کسب یک پیروزی انجام دهیم اما شما باید به آنها نشان دهید که چقدر خوب هستند و باید مراقب بعضی مسائل که اخیرا رخ داده باشند. منچسترسیتی نتایج بدی هم داشته استاما درعین حال وقتی به بازی آنها نگاه میکنید به نظر من از نظر داشتن مالکیت بد کار نمی کنند. "

"آنها خیلی مالکیت توپ را در اختیار میگیرند و سعی میکنند شما را از بازی خارج کنند حتی در بازی مقابل منچستریونایتد که در نهایت موقعیت های زیادی خلق کردند و بازی مقابل آنها بسیار سخت بود."

"ما هم سبک بازی خودمان را داریم و من در تیم شکست ناپذیران حضور داشته ام. شاید من در برنامه ی بازی (گیم پلن) مسائل متفاوتی را در نظر بگیرم اما فکر میکنم آخر کار همه ی ما برای هواداران بازی میکنیم. طرفدارانمان یک باشگاه هستند و من میدانم که از چه چیز تیم ما لذت میبرند."

"آنها از ما میخواهند که امتیاز کسب کرده و نتیجه بگیریم. آنچه که من اکنون میبینم و می فهمم این است که از سبک تازه ی بازی آرسنال خوششان آمده اما در عین حال گاهی لازم است که شما برنامه ی بازی خود را تغییر دهید."

"خوشحالم از اینکه میبینم بازیکنانم به هم متذکر می شوند که چه کار باید بکنند. امروز یک مرور کوتاهی داشتیم اما در حال حاضر مربی همدیگر هستیم."

"حداقل با این روش اصول اینکه چگونه میخواهیم بازی کنیم برایم روشن تر می شود این خیلی آسانتر از فوتبال بازی کردن است."

"من سعی میکنم به خوبی نگاه کنم نه اینکه سریع مسائل را رفع و رجوع کنم. چیزهایی را که ضرورت بیشتری دارند نگاه میکنم. بنابراین میدانم که ما باید راه درست را برویم و تلاش کنیم آن 10،15 موردی که در اولویت قرار دارند بهبود بخشیم."

"اما نمیتوانیم وقتی جلسات تمرینی نداریم به همه ی این موارد برسیم بنابراین شاید نیاز داشته باشیم که جلسات ویدئویی برگزار کنیم. سعی کنیم به وسیله ی فیلم جزئیاتی را به بازیکنان نشان دهیم که نیاز است آنها را درست کنیم و من احساس میکنم که برنامه بازیهایمان پیشرفت داشته است."

"مشخص است که این کار زمان بر است. تنها 10 روز یا دو هفته گذشته است، اما فکر میکنم اخیرا چیزهایی در بازی ما خیلی خیلی بهتر شده و من احساس خوبی به این قضیه دارم."

" من خوشحالم، حداقل بازیکنان خندانند و این خیلی مهم است. قطعا بازیکنانی که میخندند تعدادشان بیشتر از آنهاییست که اینطور نیستند. به طور کلی این چیزیست که من به اآن اعتقاد دارم ،واضح است که انها باید حرفه ای باشند ، اما همچنان آنها انسانند و نیاز دارند که خوشحال باشند."

"زمانی که من بازیکن بودم وقتی لبخند به لب داشتم بهتر بازی میکردم. به این قضیه اعتقاد دارم و فکر میکنمم بازیکنان خوشحال بهترند."
arsenal.ir
99
آخرین مطالب آرسنال
توماس پارتی، اولویت نقل و انتقالاتی آرسنال در تابستان مصاحبه جدید فابرگاس و داستان جدایی‌اش از آرسنال کنفرانس خبری آرتتا پس از حذف از لیگ اروپا لیورپول2 آرسنال 3 The Fa WSL صحبت های آرتتا پس از پیروزی مقابل نیوکاسل اوزیل:اگر قرار بود این فرصت را داشتم تا به عنوان... منچسترسیتی 2 آرسنال 1 The Fa WSL کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از تساوی در خانه برنلی آرسنال 2 منچسترسیتی 1 (Continental Cup) کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از پیروزی مقابل بورنموث کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از تساوی مقابل چلسی برایتون 0 آرسنال4 The Fa WSL چه کسانی به آرسنال لینک شدند؟ آرتتا : بین دونیمه عصبانی بودم! بله آرتتا، سئاد و ساکا! مشکل دفاع چپ! کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پیش از دیدار با بورنموث اورتون 1 آرسنال 3 The Fa WSL مصاحبه لیونبرگ پیش از بازی با منچسترسیتی تساوی و صعود آرسنال به مرحله بعدی لیگ اروپا خوشحال میشوم لیونبرگ را راهنمایی کنم آنها میخواهند خوب کار کنند اما فشار را احساس می کنند ردینگ 0 آرسنال 3 The FA WSL دور سوم جام حذفی انگلستان قرعه کشی شد از زمان امری تاکنون آرسنال بیمار شده است همه از سرمربی حمایت میکنیم آرسنال 1 لیورپول 0 The FA WSL سبایوس ، خلق موقعیت و ویتوریا آرسنال 8 اسلاویا پراگ 0 (لیگ قهرمانان اروپا) آرسنال 1 منچسترسیتی 0 The FA WSL واکنش سرمربی آرسنال به حرکت جنجالی گرانیت ژاکا